ARTUKLU ÜNİVERSİTESİ HABERLERİ

Artuklu Üniversitesi Haberleri

Artuklu Üniversitesi haber, Artuklu Üniversitesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Artuklu Üniversitesi 14.7.2020
"15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü"
Mardin Artuklu Üniversitesi (MAÜ) Rektörü Prof. Dr. İbrahim Özcoşar, Dargeçit Belediye Başkanı Mehmet Cüneyt Aksoy, AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, AK Parti Mardin İl Kadın Kolları Başkanı Esengül Aydın Sancar ve Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen Mardin Şube Başkanı Eyyüp Değer, 15...
Artuklu Üniversitesi 23.6.2020
Mısır dış politikası petro-dolarlarla teslim alınıyor
Orta Doğu siyasetini yakından takip edenler bilirler ki, Mısır ağır bir ekonomik krize girdiğinde ülke dış politikasında önemli kırılmalar yaşanır. Bu durumun en önemli sebebi Mısır'ın bünyesinde taşıdığı ciddi ekonomik zayıflıklardır.
Artuklu Üniversitesi 9.6.2020
Mardin Artuklu Üniversitesi ile Kudüs Üniversitesi arasında kardeşlik protokolü
Mardin Artuklu Üniversitesi ile Filistin'deki Kudüs Üniversitesi arasında akademik iş birliği projelerini yürütmek üzere "Kardeş Üniversite" protokolü imzalandı.
Artuklu Üniversitesi 16.5.2020
Mardin'de kan bağışı kampanyasına destek
15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Parkında Kızılay tarafından kurulan kan bağışı çadırında kan bağışında bulunda Mardin Artuklu Üniversitesi Rektörü Prof.
Artuklu Üniversitesi 15.5.2020
Mardin Artuklu Üniversitesi Rektörü Özcoşar kan bağışında bulundu
Mardin Artuklu Üniversitesi Rektörü Özcoşar kan bağışında bulundu Mardin Artuklu Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. İbrahim Özcoşar Kızılay'a kan bağışında bulundu.
Artuklu Üniversitesi 12.5.2020
Petrol fiyatlarındaki çöküş Körfez'e bağımlı ekonomileri de sarsıyor
Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) sürecinde küresel ekonomik aktivitenin yavaşlaması sorunu ile geçtiğimiz Mart başlarında petrol üretim kesintisi hususunda OPEC+ ülkeleri arasındaki anlaşmazlık birleşince petrol fiyatları küresel enerji tarihinin en büyük çöküşünü yaşadı ve bir varil petrol 60...
Artuklu Üniversitesi 7.5.2020
MAÜ, öğrencilere 100 lira "İnternet Destek Bursu" verecek
Mardin Artuklu Üniversitesi (MAÜ), "Evde üniversite" sloganı ile başlattığı uzaktan eğitim projesinde öğrencilere 100 lira İnternet Destek Bursu verecek.
Artuklu Üniversitesi: Kovid-19 testleri için laboratuvarArtuklu Üniversitesi 2.5.2020
Artuklu Üniversitesi: Mardin'de Kovid-19 testleri için laboratuvarArtuklu Üniversitesi 2.5.2020
Artuklu Üniversitesi 27.4.2020
İran'dan getirilen 39 kişi, Mardin'de yurda yerleştirildi
Yurt dışındaki Türk vatandaşlarının, koronavirüs salgını nedeniyle yurda getirilmelerine devam ediliyor. İran'da yaşayan 39 Türk vatandaşı da uçakla Mardin'e getirildi. Mardin Havaalanı'nda sağlık taramasından geçirilen vatandaşlar, otobüsler ile Artuklu Üniversitesi Yerleşkesi'ndeki Kasımiye Öğrenci Yurdu'na getirildi.
Artuklu Üniversitesi 24.4.2020
Muhammed bin Selman'ın 2030 rüyası kâbusa dönüşüyor
Genç yaşta krallığa namzet gösterilen ve Suudi Arabistan'ın gelecekteki kralı olmasına neredeyse kesin gözüyle bakılan Veliaht Prens Muhammed bin Selman'ın ulusal ve uluslararası aktörlere kendisini kabul ettirmek için ciddi bir başarı hikayesi yazmaya ihtiyacı vardı.
Artuklu Üniversitesi 24.4.2020
Mardin'de karantina sürecini tamamlayan vatandaşlardan devlete teşekkür
Çoğunluğu işçi 201 Türk vatandaşı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'ın koordinasyonunda, Dışişleri, İçişleri, Sağlık, Ulaştırma ve Altyapı bakanlıklarının yürüttüğü çalışmayla 10 Nisan'da Irak'ın çeşitli bölgelerinden kara yoluyla getirildikleri kentte Mardin Artuklu Üniversitesi Yerleşkesi'ndeki Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı Kasımiye Erkek Öğrenci Yurdu'na yerleştirildi.
Artuklu Üniversitesi: Midyat'ın fakülte hasreti sona erdiArtuklu Üniversitesi 30.3.2020
Artuklu Üniversitesi 29.3.2020
Midyat'ta fakülte sevinci
Mardin'in Midyat ilçesinde Sanat ve Tasarım Fakültesi kurulacakMardin Artuklu Üniversitesi Midyat Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Ekrem Akman yaptığı açıklamada, Midyat Sanat ve Tasarım Fakültesinin kurulmasına ilişkin Cumhurbaşkanı Kararnamesinin Resmi Gazete yayınladığını söyledi.
Artuklu Üniversitesi 28.3.2020
Mardin İl Pandemi Kurulu toplandı
Mardin'de yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele kapsamında uygulanan tedbirler kapsamında İl Pandemi Kurulu Toplantısı yapıldı. Vali Mustafa Yaman başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda, tüm dünyada hızla yayılan koronavirüs salgınının kentte yayılmasını engellemek için yapılacak çalışmalar değerlendirildi. Toplantıda, kentte yürütülen çalışmalara ilave olarak şu tedbirlerin alınması kararlaştırıldı: "Tüm vatandaşların bulundukları şehirde kalmaları esastır. Şehirler arası otobüs seferleri ile tedavi ihtiyaçları nedeniyle doktor kararıyla sevk edilen, birinci derece yakınları vefat eden veya ağır hastalığı olanlar ile özellikle son on beş gün içerisinde gelmiş olduğu yerde kalacak yeri bulunmayan vatandaşların şehirlerarası yolculuk yapması 28 Mart'ta saat 17.00'den itibaren İl/İlçe Seyahat İzin Kurulundan alınacak izin ile gerçekleştirilebilecektir. Şehirler arası seyahat etmesi zorunlu olan vatandaşlar, Seyahat İzin Kuruluna başvurarak seyahat belgesi düzenlenmesi talebinde bulunacaklardır. Talebi uygun görülenlere kurul tarafından seyahat güzergahı ve süresini de içerecek şekilde 'şehirler arası otobüs seyahat izin belgesi' düzenlenecektir. Seyahat etmesine izin verilen otobüslerdeki yolcuların ve personelin sağlık kontrollerinin yapılması amacıyla otogar çıkışlarında sağlık kontrol noktaları oluşturulacak, yolcuların sağlık kontrolleri yapıldıktan sonra otobüs seyahatine başlayacaktır. Otobüs firmalarının şehir içi servis hizmetleri yasaklanacaktır. Otobüslerin güzergahlarında mola verdikleri yerler, sürekli hijyen ve sağlık kurallarına uygun olarak faaliyet yürüteceklerdir." Toplantıya, vali yardımcılarının yanı sıra Artuklu Üniversitesi Rektörü Prof.
Artuklu Üniversitesi 20.3.2020
Mardin Artuklu Üniversitesi sağlıkçılara destek vermeye hazır
Mardin Artuklu Üniversitesi (MAÜ) Sağlık Bilimleri Fakültesi ve Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu akademisyen ve öğrencileri, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle hastanelerde yoğun mesai yapan meslektaşlarına destek vermeye hazır olduğunu açıkladı.
Artuklu Üniversitesi 20.3.2020
Mardin'de koronavirüs tedbirleri
Mardin Artuklu Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi ve Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu, küresel ölçekte yaşanan ve Dünya Sağlık Örgütü tarafından pandemi olarak ilan edilen yeni tip koronavirüsü (Kovid-19) salgını nedeniyle tüm hastanelerde yoğun mesai yapan meslektaşlarına destek...
Artuklu Üniversitesi: MAÜ'den sağlık çalışanlarına tam destekArtuklu Üniversitesi 20.3.2020
Artuklu Üniversitesi 20.3.2020
MAÜ'den Sağlık Çalışanlarına Tam Destek
Mardin Artuklu Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi ve Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu, küresel ölçekte yaşanan ve Dünya Sağlık Örgütü tarafından pandemi olarak ilan edilen yeni tip Koronavirüsü (Kovid-19) salgını nedeniyle tüm hastanelerde yoğun mesai yapan meslektaşlarına destek vermeye hazır olduklarını duyurdu.
Artuklu Üniversitesi 18.3.2020
Artuklu Üniversitesinde uzaktan eğitim çalışması
Mardin Artuklu Üniversitesi (MAÜ), 13 bin öğrencisine uzaktan eğitim imkanı sağlayacak.
Artuklu Üniversitesi 12.3.2020
İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü
Mardin Mardin Artuklu Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi'nde düzenlenen program, Sultan Abdülhamit Han İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Veysel Ertekin'in Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başladı.
Artuklu Üniversitesi 9.3.2020
Riyad'da taht kavgasında yeni perde
6 Mart Cuma sabahı uluslararası haber ajanslarının geçtiği, Suudi Arabistan'da hanedanın önemli isimlerinin ve çok sayıda asker-sivil bürokratın tutuklandığına dair haberler, krallığın iç siyasetini yeniden küresel gündemin ön sıralarına taşıdı.
Artuklu Üniversitesi: Bisiklet tutkunları hayaline kavuşuyorArtuklu Üniversitesi 8.3.2020
Şu an buradasınız: Artuklu Üniversitesi Haberleri | Artuklu Üniversitesi Haber - Haberler - Artuklu Üniversitesi haberleri, son dakika artuklu üniversitesi haber ve gelişmeleri burada. 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 15.7.2020 08:56:51. #1.14#
title