Apple Pay Haberleri

Apple Pay haber, Apple Pay son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Apple Pay 16.6.2020
AB'den Apple firmasına soruşturma
Açıklamada, Apple'ın uygulama geliştiricilerine yönelik App Store şartlarının ve ödeme hizmeti Apple Pay koşullarının AB rekabet kurallarını ihlal edip etmediğinin değerlendirileceği kaydedildi.
Apple Pay 22.3.2019
Kriptopara – Adaptasyon Haberleriyle Piyasa Hacmi 140 Milyar Dolarda
Ödeme ve bankacılık hizmeti Zeus uygulaması, platformuna IOTA'yı eklediğini duyurdu. IOTA yatırımcıları, söz konusu gelişmeyle Apple Pay veya Samsung Pay kabul eden işletmelerde kripto para birimi IOTA ile ödeme yapabilecek.
Apple Pay 18.3.2019
Qtum-Zeus İşbirliği: Apple Pay ve Samsung Pay'den Kripto Para ile Ödeme
– Singapur merkezli blockchain platformu Qtum, kripto para birimi Qtum yatırımcılarının, ödeme uygulaması Zeus ile piyasanın yaygın ödeme hizmetleri Apple Pay ve Samsung Pay üzerinden işlem yapabileceklerini duyurdu.
Apple Pay 21.2.2019
Wsj: Apple ve Goldman Sach İphone Uyumlu Kredi Kartı Üzerinde Çalışıyor
Geçen yılın Mayıs ayında yayımlanan haberlerde, Apple'ın Barclays ile ödül kartı işbirliğini bozarak Goldman Sachs işbirliğiyle, Apple Pay markası altında yeni bir kredi kartı piyasaya süreceği iddia edilmişti.
Apple Pay 4.2.2019
Apple İşletim Sistemlerinin İkinci Geliştirici Betaları Yayınlandı
Hatırlayacağınız üzere Apple iOS 12.2'nin ilk betası ile HomeKit TV desteği, Apple News'in Kanada'da kullanılabilmesi, Haritalar'da havanın kalitesi, Apple Pay için yenilikler ve birçok performans iyileştirmesini iOS işletim sistemine getirmişti.
Apple Pay 28.1.2019
Dünyanın İlk Akıllı 'Esrar Satış Makinesi' ABD'de Hizmete Girdi
Dünyanın ilk akıllı otomatik esrar satış makinesi Los Angeles'ta hizmete açıldı Kenevir ve türlerini tıbbi ya da keyfi amaçla kullananlar akıllı satış makinesinden istedikleri ürünü kolaylıkla satın alabilecekler. Greenbox Robotics firmasının ürettiği Greenbox adı verilen makinedeki ürünü seçmek ve kredi kartı veya Apple Pay ile ödeme yapmak yeterli oluyor.
Apple Pay 28.1.2019
Dha Dış - Dünyanın İlk Akıllı 'Esrar Satış Makinesi' ABD'de Hizmete Girdi
Dünyanın ilk akıllı otomatik esrar satış makinesi Los Angeles'ta hizmete açıldı Kenevir ve türlerini tıbbi ya da keyfi amaçla kullananlar akıllı satış makinesinden istedikleri ürünü kolaylıkla satın alabilecekler. Greenbox Robotics firmasının ürettiği Greenbox adı verilen makinedeki ürünü seçmek ve kredi kartı veya Apple Pay ile ödeme yapmak yeterli oluyor.
Apple Pay 23.1.2019
Apple Pay ABD Perakende Şirketlerinin Yüzde 74'ünde Kullanılacak
– ABD merkezli çok uluslu teknoloji şirketi Apple, işbirliği yaptığı yeni perakende şirketleriyle, ABD'de Apple'ın dijital ödeme sistemi olan Apple Pay'i kullanan perakende şirketi oranının yüzde 65'ten yüzde 74'e çıkacağını duyurdu.
Apple Pay 24.7.2018
Coinfield'dan Komisyonsuz Kripto Para Birimi Uygulaması Moongo
"Kullanıcılar komisyonsuz ticaretten faydalanabilecekken, bu uygulama ile ayrıca istedikleri zaman varlıklarını yasal paraya çevirebilecek ve moonGO kartlarıyla dünya genelinde istedikleri yerde harcama yapabilecekler. Herkes blok zinciri teknolojisine ulaşma hakkına sahip ve dünya genelinde bu devrimin parçası olmak isteyen birçok insan bulunuyor." Uygulama, Bitcoin, Etheruem, Ripple, Dash, Litecoin, Bitcoin Cash, Bitcoin Gold gibi kripto bilinen kripto para birimlerinde komisyonsuz işlem olanağı sunarken ayrıca moonGO kartları kullanıcıların Apple Pay, Google Pay ve Samsung Pay hesaplarına eklenebiliyor.
Apple Pay 27.11.2017
Cardtek ile Tablesafe İş Ortaklığı Kurdu
Cüzdan açıldığında, bu ödeme bağımsız platform misafirlere kendi kredi kartları veya Samsung Pay üzerinden ödeme yapma imkanı sunuyor. Apple Pay ve Android Pay dahil olmak üzere, diğer mobil uygulamalar üzerinden ödeme işlemleri de çok yakında aynı yöntemle yapılabilecek.
Apple Pay: İos 11 Yayınlandı!Apple Pay 19.9.2017
Şu an buradasınız: Apple Pay Haberleri | Apple Pay Haber - Haberler - Apple Pay haberleri, son dakika apple pay haber ve gelişmeleri burada. Apple iPhone'lara QR Kod Ödeme Özelliği Geliyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 1.8.2020 21:22:26. #1.15#
title