AHMET BURAK DAĞLIOĞLU HABERLERİ

Ahmet Burak Dağlıoğlu haber, Ahmet Burak Dağlıoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ahmet Burak Dağlıoğlu

Ahmet Burak Dağlıoğlu

Doğum Yeri Türkiye
Doğum Tarihi ... - ...

Ahmet Burak Dağlıoğlu Kimdir ?

Anadolu İmam Hatip Lisesi mezunudur. Geçmişte Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği genel sekreterliği de yapmıştır. Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümünden mezun olmuştur. IE Business School’da Global Master in Finance ve Bahçeşehir Üniversitesi Strategic Marketing and Brand Management alanlarında çift mastırlıdır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Ahmet Burak Dağlıoğlu - 04.05.2021
İstanbul'da Uluslararası Girişimcilik Merkezi açılıyor
Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi ve Bilişim Vadisi'nin destekleri ile ICYF yürütücülüğünde İstanbul'da uluslararası kuluçka merkezi kuruluyor. Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi himayesinde, 600 milyon genç için çalışmalar yürüten ICYF ve Türkiye'nin en büyük tematik teknoparkı olan Bilişim Vadisi tarafından kurulacak merkez için taraflar arasında iş birliği protokolü imzalandı. İmza törenine Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi Başkanı Ahmet Burak Dağlıoğlu, ICYF Başkanı Taha Ayhan ve Bilişim Vadisi Genel Müdürü Ahmet Serdar İbrahimcioğlu katıldı.
Ahmet Burak Dağlıoğlu - 04.05.2021
İstanbul'da Uluslararası Girişimcilik Merkezi açılıyor
Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi Başkanı Ahmet Burak Dağlıoğlu, "Artık ölçek büyüdü, 2020 yılında Türkiye'de 179 işlemde 137 milyon dolar teknoloji girişimlerine yatırıldı.
Ahmet Burak Dağlıoğlu - 26.04.2021
HIS Travel, Kapadokya Ekspresi ile iç turizme derinlik katacak
Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi Başkanı Ahmet Burak Dağlıoğlu, HIS Travel Genel Müdürü Emre Özkur ve Sun Group Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkerim Murat Atik'in katılımlarıyla gerçekleştirilen protokol töreninde imzaları atılan Kapadokya Ekspresi'nin detayları belli olmaya başladı.
Ahmet Burak Dağlıoğlu - 13.03.2021
Vodafone Business Uludağ Ekonomi Zirvesi'nin ana sponsoru oldu
Vodafone Türkiye CEO'su Engin Aksoy'un moderatörlüğünde gerçekleşecek "Değişim Ajandası" adlı panelde toplumsal yaşamdan ticarete, hukuktan finansa, iş süreçlerinden çalışma hayatına yaşanan dönüşümün sektörler için nasıl bir öncü rol oynayacağı, nasıl bir stratejik yol haritasının çizildiği, nelerin değişmesi gerektiği, yeni döneme uyum sağlamak için nelere öncelik verildiği ve kamunun bu değişimi nasıl karşıladığı konuları masaya yatırılacak. Panelde, Ticaret Bakan Yardımcısı Gonca Yılmaz Batur, Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Başkanı Doç. Dr. Salim Atay, Cumhurbaşkanlığı Finans Ofisi Başkanı Prof. Dr. Göksel Aşan, Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi Başkanı Ahmet Burak Dağlıoğlu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanı Dr.
Ahmet Burak Dağlıoğlu - 08.03.2021
Son dakika haberleri! Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi Başkanı Ahmet Burak Dağlıoğlu: "Türkiye'de etki ekosistemi ile alakalı oluşturduğumuz proje ile farklı boyutlardan...
Son dakika haberler... Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi Başkanı Ahmet Burak Dağlıoğlu: "Türkiye'de etki ekosistemi ile alakalı oluşturduğumuz proje ile farklı boyutlardan bahseder hale geldik, veriyi karar verici merciler için kolaylaştırmayı amaçladık.
Ahmet Burak Dağlıoğlu - 05.03.2021
Son dakika haberi | Uludağ Ekonomi Zirvesi ilk kez hibrit olarak gerçekleştirilecek
Konuşmacılar arasında Ticaret Bakan Yardımcısı Gonca Yılmaz Batur, Cumhurbaşkanlığı Finans Ofisi Başkanı Prof. Dr. Göksel Aşan, Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi Başkanı Ahmet Burak Dağlıoğlu, Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanı Dr.
Ahmet Burak Dağlıoğlu - 26.02.2021
Türk girişimciler ve Körfez Bölgesi fonları online etkinlikte buluştu
Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi ev sahipliğinde düzenlenen organizasyona Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi Başkanı Ahmet Burak Dağlıoğlu ve Türkiye'nin Dubai Başkonsolosu Mustafa İlker Kılıç'ın yanı sıra Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi Finansal Yatırımlar Müdürü Ahmet Cüneyt Selçuk, 10 ayrı Türk girişimci ve Körfez Bölgesi'nde faaliyet gösteren 25'in üzerinde erken aşama yatırım fonu temsilcisi katıldı.
Ahmet Burak Dağlıoğlu - 28.12.2020
Platin Global 100 Ödülleri sahiplerini buldu
Ödül törenine, Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi Başkanı Ahmet Burak Dağlıoğlu, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ve Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan video konferans yöntemiyle katıldı.
Ahmet Burak Dağlıoğlu - 28.11.2020
Türkiye Varlık Fonu Yönetimi Anonim Şirketi Yönetim Kurulu üyeliğine atama kararı Resmi Gazete'de
Türkiye Varlık Fonu Yönetimi Anonim Şirketi Yönetim Kurulu Üyeliğine Ahmet Burak Dağlıoğlu'nun atanmasına ilişkin karar Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlandı.
Ahmet Burak Dağlıoğlu - 27.11.2020
Türkiye Varlık Fonu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başkanlığında toplandı
Vahdettin Köşkü'ndeki toplantıya, Varlık Fonu Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Zafer Sönmez, Yönetim Kurulu üyeleri Ahmet Burak Dağlıoğlu, Prof.
Ahmet Burak Dağlıoğlu - 27.11.2020
Türkiye Varlık Fonu Yönetim Kurulu üyeliklerinde değişikliğe gidildi
İletişim Başkanlığından yapılan açıklamada, "Görevlerinden aflarını talep eden sayın Berat Albayrak ve sayın Arda Ermut'un Türkiye Varlık Fonu Yönetim Kurulu üyelikleri sona ermiş, Türkiye Varlık Fonu Yönetim Kurulu Üyeliğine sayın Ahmet Burak Dağlıoğlu sayın Cumhurbaşkanımız tarafından atanmıştır.
Ahmet Burak Dağlıoğlu - 27.11.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından Türkiye Varlık Fonu Yönetim Kurulu Üyeliğine Ahmet Burak Dağlıoğlu atandı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından Türkiye Varlık Fonu Yönetim Kurulu Üyeliğine Ahmet Burak Dağlıoğlu atandı.
Ahmet Burak Dağlıoğlu - 30.09.2020
'I AmChampion' ödülleri için son başvuru tarihi 16 Ekim
Amerikan şirketlerinin başvurusuna açık kategoriler ise şu şekilde olacak: Türkiye'de Kovid-19 ile Mücadeleye En Çok Katkı Sağlayan Proje, Türkiye'ye En Çok Katkı Sağlayan Çeşitlilik ve Kapsayıcılık Projesi, Türkiye'ye En Çok Katkı Sağlayan İnovasyon Uygulaması, Dünya Çapında Üst Düzey Rollerde Türk Çalışanları Bulunan ABD Şirketi, 2019 Yılında En Yüksek Etkiye Sahip Yatırım Kararı Alan ABD Şirketi, Türkiye'de En Yüksek Etkiye Sahip Bölgesel Merkezi Olan ABD Şirketi, Yerel Ortakları ile Türkiye'yi Küresel Tedarik Zincirine Taşımaya Katkıda Bulunan ABD Şirketi, Yerel Ortakları ile Türkiye'nin Öz Yeterliliğine Katkıda Bulunan ABD Şirketi Onur Ödülü Kategorisi Ödül programı kapsamında aynı zamanda, Türk-Amerikan iş diyaloğuna en çok katkı sağlayan iş insanı da Onur Ödülü alacak. Ödül programının jüri üyeleri arasında, T.C. Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi Başkanı Ahmet Burak Dağlıoğlu, Anadolu Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özilhan, Fulbright Genel Sekreteri Prof.
Ahmet Burak Dağlıoğlu - 18.09.2020
Son dakika haberleri | Yatırım Ofisi Başkanı Dağlıoğlu Koreli yatırımcıları Türkiye'ye davet etti
Gelen son dakika haberlerine göre Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi Başkanı Ahmet Burak Dağlıoğlu, Seul'de düzenlenen Dünya Bilgi Forumunda (WKF) yaptığı konuşmada, Türkiye'nin girişimcilik ve start-up ekosistemi hakkında bilgiler paylaşarak Koreli yatırımcıları Türkiye'ye yatırım yapmaya davet etti.
Ahmet Burak Dağlıoğlu - 28.08.2020
Yeni Hyundai i20'nin Türkiye'de üretimine başlandı
Programda fabrika ve yenilenen i20'nin tanıtım videosu izlendi. Üretilerek banttan inen i20'ye Bakan Varank, Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi Başkanı Ahmet Burak Dağlıoğlu, Kocaeli Valisi Seddar Yavuz, Kibar, Choi, Ickkyun ve diğer ilgililer tarafından imza atıldı.
Ahmet Burak Dağlıoğlu - 05.07.2020
Türkiye'de yaklaşık 4 milyar dolarlık 52 projenin yatırım kararı alındı
Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi Başkanı Ahmet Burak Dağlıoğlu, gelecek dönemde Türkiye'ye yeni bir yatırım sürecinin başlayacağını, 2021 ve 2022'de bu anlamda çok güzel haberler geleceğini belirterek, "Şu anda yatırım kararı alınmış toplam 52 proje var.
Ahmet Burak Dağlıoğlu - 07.06.2020
Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi Başkanı Dağlıoğlu, YASED United'ın konuğu oldu
Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi Başkanı Ahmet Burak Dağlıoğlu, Türkiye'nin, özel teşvikler yoluyla katma değeri yüksek üretimi desteklediğini belirterek, "Bu sayede Türk imalat sektörü, son 15 yılda 40 milyar dolar civarında doğrudan yabancı yatırım çekti.
Ahmet Burak Dağlıoğlu - 17.02.2020
Bakan Varank, Türkiye'deki İngiliz yatırımcılarla buluştu
Varank, Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi Başkanı Ahmet Burak Dağlıoğlu ve Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) Başkanı Hasan Mandal'la birlikte, Birleşik Krallık Uluslararası Ticaret Departmanı tarafından düzenlenen Birleşik Krallık Teknoloji Konferansı'na katıldı.
Ahmet Burak Dağlıoğlu - 07.02.2020
Yatırım Ofisi Başkanlığına ilişkin Atama Kararı Resmi Gazete'de
Yatırım Ofisi Başkanlığına Ahmet Burak Dağlıoğlu'nun getirilmesine ilişkin Atama Kararı, Resmi Gazete'de yayımlandı.
Ahmet Burak Dağlıoğlu - 23.07.2019
"Pozisyonun önemi yok, ülkemizin geleceği için gayret edeceğiz"
Amerikan Türk İş Geliştirme Konseyince Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi Başkan Yardımcısı Ahmet Burak Dağlıoğlu, Amerikan Türk İş Geliştirme Konseyi Başkanı Uğur Terzioğlu, ABD eski İçişleri Bakanı Ryan Zinke ve AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım'ın katılımıyla Fours Seasons Bosphorus Otelde Türk Amerikan İş Geliştirme adlı konferans düzenlendi.
Ahmet Burak Dağlıoğlu - 23.07.2019
Türk Amerikan İş Geliştirme Konferansı
Amerikan Türk İş Geliştirme Konseyince Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi Başkan Yardımcısı Ahmet Burak Dağlıoğlu, Amerikan Türk İş Geliştirme Konseyi Başkanı Uğur Terzioğlu, eski ABD İçişleri Bakanı Ryan Zinke ve AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım'ın katılımıyla Fours Seasons Bosphorus Otel'de Türk Amerikan İş Geliştirme Konferansı düzenlendi.
Ahmet Burak Dağlıoğlu - 23.07.2019
ABD'li ve Türk yatırımcılar buluştu
Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi Başkan Yardımcısı Ahmet Burak Dağlıoğlu, "2018 yılı sonu itibariyle, ABD, Türkiye'nin en fazla ihracat yaptığı 15'inci ve ithalat yaptığı 4'üncü ülke oldu.
Ahmet Burak Dağlıoğlu - 23.07.2019
ABD'li ve Türk yatırımcılar İstanbul'da buluştu
Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi Başkan Yardımcısı Ahmet Burak Dağlıoğlu, "2018 yılı sonu itibariyle, ABD, Türkiye'nin en fazla ihracat yaptığı 15'inci ve ithalat yaptığı 4'üncü ülke oldu.
Ahmet Burak Dağlıoğlu - 10.04.2019
Yüksek Katma Değerli Ürünler İçin Gençlerimize Öncelik Tanımalıyız"
DEİK'in tüm dünyada çok önemli bir networke ev sahipliği yaptığını vurgulayan Olpak, şunları kaydetti: "Bizim için önemli olan başka bir değer de bu networke sahip olmaktır. Yeni Zelanda'dan Rusya'ya, ABD'den Japonya'ya kadar tüm dünyaya yayılmış iş konseylerimiz ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hafta sonu ABD'de TAİK-ATC Ortak Yıllık Konferansı'nın 37'inci programını gerçekleştirmek üzere New York'a gidiyoruz. DEİK olarak üç günlük önemli bir etkinlikte bulunacağız." "Avrupa coğrafyasından çıkan en büyük 10 yatırımdan üçü Türkiye'den" Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi Başkan Yardımcısı Ahmet Burak Dağlıoğlu da etkinlik kapsamında düzenlenen "Ticari Diplomasi ve Teknoloji Girişimciliği" başlıklı paneldeki konuşmasında, amaçlarının Türkiye'ye daha fazla uluslararası yatırım kazandırmak olduğunu söyledi.
Ahmet Burak Dağlıoğlu - 09.04.2019
Körfez Yatırımcıları Türk Teknoloji Girişimcileriyle Buluşuyor
Toplamda 10 milyar dolar yatırım kapasitesine sahip yatırımcıların Suudi Arabistan, Kuveyt ve Bahreyn'den katılım sağlayacağını aktaran Göksu, Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi Başkan Yardımcısı Ahmet Burak Dağlıoğlu'nun da yabancı yatırımcıların ilgisi ve önemi noktasında katılımcıları bilgilendiren bir konuşma yapacağını kaydetti.
Ahmet Burak Dağlıoğlu - 05.04.2019
Türk Girişim Sermayesi Fonları Katarlı Yatırımcılarla Buluştu
Doha'da gerçekleşen etkinliğe,Türkiye'nin Doha Büyükelçisi Fikret Özer, Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi Başkan Yardımcısı Ahmet Burak Dağlıoğlu, Alternatif Bank Genel Müdürü Kaan Gür, Commercial Bank Uluslararası Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Fahad Badar, girişim sermayesi fonları Boğaziçi Ventures, Istanbul Startup Angels, Ida Capital ve Turk Telekom Ventures katıldı.
Ahmet Burak Dağlıoğlu - 27.02.2019
Yatırımcılara Fon Desteği Anlatıldı
Toplantıda daha sonra Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi'nden Ahmet Burak Dağlıoğlu moderatörlüğünde katılımcı fonların temsilcilerinin konuşmacı olarak yer aldığı panel gerçekleştirildi.
Ahmet Burak Dağlıoğlu - 23.01.2019
Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisinden Malezya'ya Ziyaret
KUALA Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi Başkan Yardımcısı Ahmet Burak Dağlıoğlu ve Singapur Temsilcisi Ahmet Emre Büyükkılıç, Malezya'ya ziyarette bulundu.
Ahmet Burak Dağlıoğlu - 06.11.2018
Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Nureddin Nebati Açıklaması
Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi Başkan Yardımcısı Ahmet Burak Dağlıoğlu ise, Arap yatırımcılara gerekli tüm desteğin sağlandığını belirterek, aşılamayan sorunlar için kurumunun kapısının her zaman açık olduğunu söyledi.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ahmet Burak Dağlıoğlu Haberleri | Ahmet Burak Dağlıoğlu Kimdir - Haberler - Ahmet Burak Dağlıoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ahmet Burak Dağlıoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. İstanbul'da Uluslararası Girişimcilik Merkezi açılıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 12.5.2021 06:09:38. #1.14#

title