ADİL SANİ KONUKOĞLU HABERLERİ

Adil Sani Konukoğlu haber, Adil Sani Konukoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Adil Sani Konukoğlu

Adil Sani Konukoğlu

Doğum Yeri Gaziantep / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1961 - ...

Adil Sani Konukoğlu Kimdir ?

Adil Konukoğlu, 1961 yılında Gaziantep'te doğdu. 1980 yılında Gaziantep'te lise eğitimini, 1984'te ABD University of Denver'de İngilizce lisan eğitimini tamamladı. 1987 yılında Sanko Tekstil A.Ş. iplik tesislerinde çalışma hayatına başladı. 1992-2006 yılları arasında SANKO Holding'de CFO görevini üstlendi.
Biyografinin devamı için tıklayın
Adil Sani Konukoğlu - 16.01.2021
Sanko Enerji Salihli JES Santrallerinin açılışı Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından yapıldı
Sanko Enerji'den yapılan açıklamaya göre, açılış programına Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yanı sıra Enerji Bakan Yardımcısı Abdullah Tancan, Gaziantep Valisi Davut Gül, Salihli Kaymakamı Mehmet Kamil Sağlam ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Sanko Holding Onursal Başkanları Abdulkadir Konukoğlu ve Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adil Sani Konukoğlu katıldı.
Adil Sani Konukoğlu - 18.12.2020
Türk çimento sektörü 2021'den umutlu
Türk Çimento Başkan Vekili Adil Sani Konukoğlu ise dünyada yaşanan değişime ayak uydurulamadığı takdirde sıkıntı yaşanacağını belirterek, "İşletmesini yenilemeyen müesseseler sahibini yeniler.
Adil Sani Konukoğlu - 25.09.2020
SANKO Holding'ten TEKNOFEST 2020'ye sponsorluk katkısı
SANKO Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adil Sani Konukoğlu, Ortadoğu Fuar Merkezi'ni ziyaret ederek, öğrencilerden projeleri hakkında bilgi aldı.
Adil Sani Konukoğlu - 11.09.2020
Gaziantep'e 2 yeni cami yapılacak
Valilikten yapılan açıklamaya göre, Valilikte düzenlenen imza törenine Vali Davut Gül, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, SANKO Holding onursal başkanları Abdulkadir ve Zeki Konukoğlu, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, SANKO Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adil Sani Konukoğlu ile İl Müftüsü Hüseyin Hazırlar ve diğer ilgililer katıldı.
Adil Sani Konukoğlu - 31.07.2020
Son dakika haberi! SANKO Holding'in altı şirketi Capital 500'de listeye girdi
Listede, SANKO Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adil Sani Konukoğlu sekizinci, önceki dönem Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Konukoğlu 20'inci sırada bulunuyor.
Adil Sani Konukoğlu - 16.06.2020
Gaziantepli genç iş insanlarının e-ticaret hedefi
Gaziantep Genç İş Adamları Derneği (GAGİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Cihan Koçer, yeni tip koronavirüsün (Kovid-19) oluşturduğu yeni dönemdeki ticaret anlayışına ilişkin,"E-ticaretle markalar doğru stratejilerle, hacimlerini büyütebilir ve global dünyada söz sahibi olabilirler. GAGİAD üyelerimize, bu konularda bilgilendirme faaliyetlerimizi sürdüreceğiz." dedi. Koçer, GAGİAD'nin kuruluşunun 27'inci yılı dolayısıyla yayımladığı mesajında, 17 Haziran 1993'de iş insanı Adil Sani Konukoğlu başkanlığında 44 üyeyle kurulan GAGİAD'nin, 288 üyeye ulaştığını ve üye sayısının her geçen gün arttığını belirtti.
Adil Sani Konukoğlu - 17.05.2020
Gaziantepli iş adamları video konferansla bir araya geldi
Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Meclis Başkanı Adil Sani Konukoğlu, geçen ay ihracatta yüzde 30 civarında bir düşüş yaşandığını, toplam bir yıllık ihracatta yüzde 7 civarında bir düşüş olduğunu bildirdi.
Adil Sani Konukoğlu - 16.04.2020
GSO Meclis Toplantısı video konferansla gerçekleştirildi
Gaziantep Sanayi Odası (GSO) nisan ayı meclis toplantısı, Meclis Başkanı Adil Sani Konukoğlu başkanlığında video konferans yöntemiyle yapıldı.
Adil Sani Konukoğlu - 20.02.2020
TÇMB 62. Genel kurulu yapıldı
Dr. Tamer Saka, "2019 yılında klinker ve çimento toplam ihracatı % 68 artışla 23 milyon ton olarak gerçekleşmiştir. Sektörün toplam ihracat değeri ise bir önceki yıla göre yüzde 44 artışla 877 milyon dolar olmuştur. 100'ün üzerinde ülkeye gerçekleştirilen ihracatta en önemli pazarlarımız; ABD, İsrail, Gana ve Fildişi Sahili'dir. Ocak 2020'de çimento ihracatı % 81 oranında artarak 1,1 milyon ton, klinker ihracatı ise % 29 artarak 1,3 milyon ton olarak gerçekleşmiştir. Sektörümüzün bu yıl iç satışlarda geçtiğimiz yıla oranla yaklaşık % 2, ihracatta ise % 15 büyümesini öngörmekteyiz" dedi ve ekledi: "Genel Kurulun ardından oluşan Yönetim Kurulumuz ile sinerji ve iş birliği içinde ülke ekonomimize katkı sağlamaya devam edeceğimize inanıyorum." Dr. Tamer Saka'nın Yönetim Kurulu Başkanı olduğu Türkiye Çimento Müstahsilleri Birliği (TÇMB) Yönetim Kurulu'nda, Başkan Vekili Adil Sani Konukoğlu olurken Başkan Yardımcıları ise Nihat Özdemir, Ali Pastonoğlu, Gökhan Bozkurt ve Fatih Yücelik oldu.
Adil Sani Konukoğlu - 19.02.2020
GSO'nun meclis toplantısı yapıldı
GSO'dan yapılan yazılı açıklamaya göre, şubat ayı meclis toplantısı Meclis Başkanı Adil Sani Konukoğlu başkanlığında gerçekleştirildi.
Adil Sani Konukoğlu - 18.02.2020
Türkiye Çimento Müstahsilleri Birliği'nde Tamer Saka yeniden başkan seçildi
TÇMB'den yapılan açıklamaya göre, Tamer Saka'nın yönetim kurulu başkanlığını üstlendiği Türkiye Çimento Müstahsilleri Birliği (TÇMB) Yönetim Kurulu'nda, başkan vekili Adil Sani Konukoğlu, başkan yardımcıları ise Nihat Özdemir, Ali Pastonoğlu, Gökhan Bozkurt ve Fatih Yücelik oldu.
Adil Sani Konukoğlu - 18.02.2020
TÇMB Yönetim Kurulu Başkanı yeniden Dr. Tamer Saka
Genel Kurulda değerlendirmede bulunan TÇMB Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Tamer Saka, Türkiye'nin çimento üretimde Avrupa lideri ve dünyanın en büyük ikinci ihracatçısı olduğunu belirtti ve ekledi: "2019 yılında klinker ve çimento toplam ihracatı yüzde 68 artışla 23 milyon ton olarak gerçekleşmiştir. Sektörün toplam ihracat değeri ise bir önceki yıla göre yüzde 44 artışla 877 milyon dolar olmuştur. 100'ün üzerinde ülkeye gerçekleştirilen ihracatta en önemli pazarlarımız; ABD, İsrail, Gana ve Fildişi Sahili'dir. Ocak 2020'de çimento ihracatı yüzde 81 artarak 1.1 milyon ton, klinker ihracatı ise yüzde 29 artarak 1.3 milyon ton oldu. Sektörümüzün bu yıl iç satışlarda geçtiğimiz yıla oranla yaklaşık yüzde 2.0, ihracatta ise yüzde 15 büyümesini öngörmekteyiz." Genel kurulun ardından oluşan Yönetim Kurulu ile sinerji ve iş birliği içinde ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam edeceklerine inandığını ifade eden Saka'nın Başkanı olduğu TÇMB Yönetim Kurulu'nda, Başkan Vekili Adil Sani Konukoğlu, Başkan Yardımcıları da Nihat Özdemir, Ali Pastonoğlu, Gökhan Bozkurt ve Fatih Yücelik oldu.
Adil Sani Konukoğlu - 17.01.2020
Sanko Holding 2019'u başarılarla kapattı
Sektörel sıralamada Sanko Dış Ticaret 3'üncü olurken, Çimko Çimento ve Beton Sanayi Ticaret A.Ş., 11'inci sırada yer aldı. Sanko Dış Ticaret A.Ş. ve Çimko Çimento ve Beton Sanayi Ticaret A.Ş. tarafından denim kumaş, örgü kumaş, havlu, bornoz, ambalaj malzemesi ve çimento ihraç edildi. Türkiye Gelir Vergisi Rekortmenleri listesinde Konukoğlu ailesinden üç isim yer alırken, Sanko Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, 95'inci, Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Konukoğlu 99'uncu, Başkan Vekili Adil Sani Konukoğlu ise 100'üncü sırada yer aldı.
Adil Sani Konukoğlu - 16.01.2020
Sanko Holding'in kurucusu Sani Konukoğlu mezarı başında anıldı
Sanko Holding'ten yapılan açıklamaya göre, Gaziantep Asri Mezarlık'taki anma törenine Sanko Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Konukoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Adil Sani Konukoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Fatih, Sami, Cengiz, Ertuğrul ve Yiğitcan Konukoğlu, Sanko Üniversitesi Rektörü Prof.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Adil Sani Konukoğlu Haberleri | Adil Sani Konukoğlu Kimdir - Haberler - Adil Sani Konukoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Adil Sani Konukoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Sanko Enerji Salihli JES Santrallerinin açılışı Cumhurbaşkanı Erdoğan tara
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.1.2021 03:14:28. #1.16#
title