2011'in En Çok Beklenen Oyunu Raflarda - Haberler
Haberi Paylaş

2011'in En Çok Beklenen Oyunu Raflarda

Bültenler - Haberler | Teknoloji
2011'in En Çok Beklenen Oyunu Raflarda

Uncharted'ın son bölümü Uncharted 3: Drake's Deception'ı sevenleriyle bugün itibariyle buluştu.

Drake, Arap Çölü'nün merkezine yapılan son derece riskli ve uzun yolculukla geri dönüş yapıyor ve çıktığı günden bu yana 6 milyonu geçen satış rakamlarına ulaşan Uncharted serisinin son bölümü Uncharted 3: Drake's Deception, şimdi tüm sevenleriyle buluşuyor.

Sony Computer Entertainment Europe çıktığı günden bu yana 6 milyonu geçen satış rakamlarına ulaşan ve 2011'in en çok beklenen oyunlarından biri olan efsane Uncharted'ın son bölümü Uncharted 3: Drake's Deception'ı sevenleriyle bugün itibariyle buluşturdu.

Oldukça övülen geliştirici Naughty Dog Inc.'deki ekip tarafından özel olarak PlayStation®3 [PS3™] için geliştirilen Uncharted 3: Drake's Deception™, sinematik görüntüleri ile adrenalini yükseltip, oyuncuları heyecanlandırmayı başarırken, aynı zamanda, Uncharted markasının sırrını, eşsiz ve gelişmiş çok oyunculu bir deneyimle bir araya getirerek eğlencenin çıtasını da bir hayli yükseltiyor.

Nathan Drake Arap Çölü'nde, oyuncular sinemasal bir şölende

İster oyunun hayranı olsun ister yeni başlayan bir oyuncu olsun, kendini pervasızca gerçek bir maceranın içine atma ve "Kumların Atlantisi" efsanesini araştırma fırsatının keyfini çıkarabiliyor. Servet avcısı Nathan Drake'nin, Londra'nın ana caddelerinden, yanan bir Fransız şatosu üzerinden Arabistan Çölü'nün merkezine doğru bir serüvene atıldığı yolculuk, onu ve akıl hocası Victor Sullivan'ı, karanlık bir gizli organizasyonun ve onun amansız lideri Katherine Marlowe'un esrarengiz hainliği ile boy ölçüşme noktasına getiriyor. Bu kayıp şehrin korkunç sırları ortaya çıktığında, Drake'nin araştırması, dayanıklılığının sınırlarını zorlayarak ve onu en derin korkuları ile yüzleşmeye mecbur bırakarak, yaşamak için her şeyin göze alındığı bir girişime dönüşüyor.

Muhteşem oyuna, muhteşem sesler hayat veriyor

Uncharted 3: Drake's Deception™, çok güçlü seslendirme kadrosu eşliğinde tamamen Türkçe seçeneğiyle sevenleriyle buluşuyor. Oyunda, ana karakter olan servet avcısı Nathan Drake'yi, en son Muhteşem Yüzyıl'daki Pargalı Damat İbrahim Paşa rolü ile gönüllere taht kuran Okan Yalabık seslendiriyor. Drake'in en iyi dostu ve akıl hocası olan Victor Sullivon karakterini ise en son Behzat Ç. Dizisindeki Şevket rolü ile ön plana çıkan, ünlü yönetmen, tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Ege Aydan seslendiriyor. Serinin üçüncü oyununun esas kötü karakteri olan Katherine Marlowe'ye ise Yedi Kocalı Hürmüz, Geniş Aile ve Benim Annem Bir Melek gibi çok ünlü dizi ve filmlerden tanıdığımız, yılların tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Betül Arım sesiyle hayat veriyor. Oyundaki diğer karakterlere de yine ünlü dizi ve sinema oyuncuları ses veriyor. Chloe karakterini Dolunay Soysert, Elena'yı Ceyda Düvenci ve Cutter'ı da Cengiz Toramanoğlu seslendiriyor.

Ödüllü öykü anlatımı, stereoskopik 3D ve eşsiz efektler

Ödül kazanan öykü anlatımı, etkileyici sinematik aksiyon sahneleri, yüksek çözünürlüklü 3D'si, çarpıcı çevre detayları ve efektleri ile Uncharted 3: Drake's Deception, kendinizi Nathan Drake'nin dünyasında kaybetmeniz ve de PlayStation®3'ün gerçek gücünü denemeniz için çok özel bir şans veriyor.

Oyunun öne çıkan belli başlı özellikleri ise şöyle;

Naughty Dog'un özel öykü anlatımı ve sinematik dildeki sunumu ile desteklenen daha büyük sahneler ve daha tehlikeli bir macera.

Yepyeni deneyimler ve büyük ölçüde genişletilmiş özellik setleri ile rekabetçi ve işbirlikli çok oyunculu bir geri dönüş. Uncharted evreni online oyunculara, tek oyunculu mücadelenin sinematik unsurlarını çok oyunculuyu da taşıyarak, eşsiz bir çok oyunculu Aksiyon Macera deneyimi sağlıyor.

Nathan Drake şimdi düşmanlarına daha öncekinden daha fazla yoldan yüklenebiliyor: Birden fazla düşman ile göğüs göğüse kavga, bağlamsal kavga saldırıları ve yeni gizlilik seçenekleri ile. Uncharted 3: Drake's Deception ayrıca, derin topçu savaşları ile birlikte genişletilmiş ve çeşitlendirilmiş aykırı hareketleri de içeriyor.

Naughty Dog, yeni fiziksel, görsel ve çevresel efektleri de tanıtıyor. Uncharted 3: Drake's Deception, kum, ateş, duman ve su dinamikleri ve efektlerinde de yenilikler getiriyor. Uncharted 3: Drake's Deception, Stereoskopik 3D'de de oynanabilecek.

Bültenler - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title