Haberler

MHP Samsun Aday Adaylarını Tanıttı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun İl Başkanlığı, düzenlenen törenle milletvekili aday adaylarını tanıttı.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun İl Başkanlığı, düzenlenen törenle milletvekili aday adaylarını tanıttı.

MHP Samsun İl Başkanlığı 07 Haziran'da gerçekleşecek genel seçimlerinde aday adayı olanları kamuoyuna tanıtmak için İlkadım ilçesi bulunan bir düğün salonunda tanıtım toplantısı düzenledi. Partinin bütün teşkilatlarının ve partililerin katıldığı aday adayı tanıtım toplantısında partililere seslenen MHP Samsun İl Başkanı Ömer Süslü, "Gönderdeki bayrağımızın yerlere indirildiği, terör örgütü ele başlarını muhatap alınıp, demokrasi kahramanı haline getirilip, barış elçisi olarak takdim edildiği, dün 'sıfır sorun' diyerek dizayn edilen dış politikanın, bugün sırf sorun halini aldığı, dün 'katil' dedikleri devlet başkanlarıyla bugün birlik olup Müslüman ülkelerin işgaline destek verildiğine üzülerek şahit oluyoruz. Bu zor dönemde Türk milliyetçilerine bir kere daha görev düşüyor. Bir umut ışığı, sığınılacak bir liman, Türk milletinin ele geçirilemeyen son kalesi olarak dimdik ayakta duran Milliyetçi Hareket Partisi'nin İl Başkanı olarak Samsun'dan milletimize haykırıyorum. Büyük Türk milleti, senin Milliyetçi Hareketin var. Bizimle yürü Türkiye tarih değişsin. Bizimle yürü Samsun talihin değişsin" dedi.

Başkan Süslü'nün konuşmasından sonra 40 dakikalık aday adaylarını tanıtan slayt gösteri sunuldu. Daha sonra MHP Samsun Milletvekili aday adayları sahneye çıkarak toplu fotoğraf çektirdiler. Tanıtım toplantısı fotoğrafların çekilmesinin ardından sona ererken milletvekilliği aday adaylığı listesinde şu isimler yer aldı: Adem Uzal, Akın Üner, Ali Cengiz, Aslan Karanfil, Ayhan Acar, Ayhan Cengiz, Ayten Başkan Yüksel, Biltekin Özdemir, Cemalettin Şimşek, Erdem Şenocak, Erhan Usta, Ferhat Günaydın, Haydar Aksu, Hüseyin Edis, İbrahim Özyer, İlyas Yurtseven, Kemal Bostancı, Mustafa Keskin, Muzaffer Candemir, Nazım Yüksel, Numan Şakar, Osman Teber, Öznür Çeker, Pınar Balık, Yakup Akın ve Yücel Şahin. - SAMSUN

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Milliyetçi Hareket Partisi Ayten Başkan Yüksel İlkadım Samsun Yerel Haberler

Cumhur İttifakı'nda çatlak mı var? Devlet Bahçeli'den bayram sabahı çok net mesaj

Cumhur İttifakı'nda çatlak mı var? Devlet Bahçeli'den bayram sabahı çok net mesaj

Gaziantep'te katliam! 5 kişiyi öldürüp aynı silahla intihar etti

Gaziantep'te katliam! 5 kişiyi öldürüp aynı silahla intihar etti

Kariye Camii'nde 79 yıl aradan sonra ilk bayram namazı kılındı

Kariye Camii'nde 79 yıl aradan sonra ilk bayram namazı kılındı

Bakmadan Geçme

Kurban eti buzdolabında saklanır mı? Kurban eti hemen buzdolabına konur mu, ne kadar bekletilir? Kurban Bayramı'nda borsa açık mı, kapalı mı? Borsa bayramdan sonra ne zaman açılacak? Kurban Bayramı'nda sağlık ocağı kapalı mı, açık mı? Bayram'da hastaneler, poliklinikler ve sağlık ocakları çalışıyor mu? Kurban Bayramı'nda nereler kapalı? 16-17-18-19 Haziran'da kargo, eczane, bankalar kapalı mı, açık mı? Kurban Bayramı'nda nereler kapalı? 16-17-18-19 Haziran'da kargo, eczane, bankalar kapalı mı, açık mı? Kurban Bayramında Toplu Taşıma Ücretsiz 2024 | 16-17-18-19 Haziran toplu taşıma bedava mı? Bayramda metro, otobüs, vapurlar kaç gün ücretsiz? Kurban Bayramında Toplu Taşıma Ücretsiz 2024 | 16-17-18-19 Haziran toplu taşıma bedava mı? Bayramda metro, otobüs, vapurlar kaç gün ücretsiz? YUMUŞAK KURBAN ETİ KAVURMASI TARİFİ | Lezzetli kavurma nasıl yapılır? Kurban eti mangalda nasıl yumuşak olur? Kurban eti hemen yenir mi, kaç saat dinlenmeli? Diyanete göre kurban eti ne kadar sürede tüketilmeli? YUMUŞAK KURBAN ETİ KAVURMASI TARİFİ | Lezzetli kavurma nasıl yapılır? Kurban eti mangalda nasıl yumuşak olur? BUGÜN HANGİ MAÇLAR VAR? 16 Haziran günü maç var mı, hangi kanaldan yayınlanıyor, şifresiz mi? Kurban kesilirken okunacak dua nedir? Kurban kesilirken niyet nasıl edilir, hangi salavat getirilir? Kurban eti hemen yenir mi, kaç saat dinlenmeli? Diyanete göre kurban eti ne kadar sürede tüketilmeli? Kurban kesmeden önce ne söylenir, nasıl tekbir getirilir? Kurbanlık keserken nelere dikkat edilmelidir? KURBAN BAYRAMI NAMAZI KILINIŞI | Kurban Bayramı namazı kaç rekat, nasıl kılınır? Bayram namazına nasıl niyet edilir, kaç tekbir alınır?
Özel'den Erdoğan'ın 'İadeiziyareti hazmedemediler' sözlerine sert yanıt

Özel'den Erdoğan'ın "İadeiziyareti hazmedemediler" sözlerine sert yanıt

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title