Haberler

Metin Gündoğdu: "Evet Diyenin de Hayır Diyenin de Başımızın Üstünde Yeri Var"

16 Nisan’a yapılacak olan halk oylaması için ilçe ilçe ziyaretlerde bulunan AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, Aybastı ve Kabataş sakinleri ile bir araya geldi.

16 Nisan'a yapılacak olan halk oylaması için ilçe ilçe ziyaretlerde bulunan AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, Aybastı ve Kabataş sakinleri ile bir araya geldi.

Aybastı'yı ziyaret eden AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, Belediye Başkanı İzzet Gündoğar ve İlçe Başkanı Fazlı Eren ile Aybastı Merkez İlkokulunu ardından ilçe sakinlerini ve esnafları ziyaret etti. Aybastı'da muhtarlarla bir araya gelerek 16 Nisan'daki referandum hakkında görüş alışverişinde bulunan Metin Gündoğdu, Aybastı Din Görevlileri Derneği'ni de ziyaret etti. İlçede yaşayan Dursun Akbalık Hoca ile buluşan Gündoğdu, ardından Belediye Başkanı İzzet Gündoğar ve İlçe Başkanı Fazlı Eren ile Sadıklar Derneğinin konuğu oldu. Aybastı İlçe Başkanlığı'nda düzenlenen toplantıda İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları mensupları ile bir araya gelen Metin Gündoğdu şunları söyledi: "Türkiye tarihinin en kritik seçimlerinden birine gidiyor. 16 Nisan'daki referandum normal bir genel seçim değildir. Bunun telafisi yoktur. Söz konusu olan Türkiye'nin ve milletimizin makus talihinin yenilmesidir. 'Evet' diyenin de 'hayır' diyenin de başımızın üstünde yeri vardır. Biz kutuplaştırıcı değil kucaklayıcı siyasetten yanayız. Dünyada ne kadar şer odağı varsa hayır için çalışıyor. Avrupa'nın otopark yetersiz, havalandırma çalışmıyor gibi komik bahanelerle bakanlarımızın konuşmalarını engellemesi işin gerçek yüzünü ortaya koyuyor. Bunlara en iyi cevabı 16 Nisan'da Aybastı'dan, Kabataş'tan Akkuş'tan tüm Ordu'dan, Türkiye'den vereceğiz."

Aybastı Kaymakamı Refik Özsoy'u, hükümet konağını ve esnafları ziyaret eden Milletvekili Gündoğdu temaslarını tamamlayarak ilçeden ayrıldı.

Kabataş ilçesinde Kaymakamlık bünyesinde düzenlenen ve ilçe idare amirlerinin tamamının hazır bulunduğu toplantıya katılan AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, Kabataş'a yapılan ve yapılması planlanan yatırımlarla ilgili istişarelerde bulundu. Ardından ilçenin manevi şahsiyetlerinden Şidlü Dede Türbesi'ni ziyaret etti. Kabataş Belediye Başkanı Yakup Yılmaz, AK Parti Ordu İl Başkan Yardımcısı Fatih Titiz, İlçe Başkanı Yakup Akçay ile Kuzköy Mahallesi'nde şehit aileleri ile bir araya gelen Metin Gündoğdu, bu toplantının ardından muhtarlar ile buluşarak 16 Nisan süreci hakkında görüş alışverişinde bulundu. Kabataş'a bağlı Alankent Mahallesi'ne de giden Metin Gündoğdu burada ilçe sakinleri ve esnafları ziyaret etti. Kabataş ilçe teşkilatı, gençlik kolları, kadın kolları, partinin kuruluşundan bugüne dek görev yapanlar, belediye meclis üyeleri ve mahalle muhtarlarının katılımıyla düzenlenen toplantıda konuşan Gündoğdu, "Görüyorum ki diğer ilçelerimiz gibi Kabataş'da 16 Nisan'da evet mührü vurmak için bekliyor. 15 Temmuz'da verdiğimiz Milli Mücadele'nin düşmanlarına karşı verilecek en güzel cevap evettir. Büyük ve istikrarlı bir Türkiye için, krizlere teslim olmayarak bir sistem için 16 Nisan'da Ordulular olarak Evet diyeceğiz" dedi. - ORDU

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Metin Gündoğdu AK Parti Kabataş Ordu Yerel Haberler

Özel'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ilginç borç teklifi: Camileri, elektrik trafolarını ve ortak alanları al, düş yakamızdan

Özel'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ilginç borç teklifi: Camileri, elektrik trafolarını ve ortak alanları al, düş yakamızdan

Erdoğan'ın talimatıyla gündeme geldi! Bakan Işıkhan en borçlu 5 belediyeyi açıkladı

Erdoğan'ın talimatıyla gündeme geldi! Bakan Işıkhan en borçlu 5 belediyeyi açıkladı

Bakan Yerlikaya'dan Emniyet Müdürü'nün sakız çiğnediği görüntülere tepki: Gereğini yaparım

Bakan Yerlikaya'dan Emniyet Müdürü'nün sakız çiğnediği görüntülere tepki: Gereğini yaparım

Bakmadan Geçme

Adana ASKİ su kesintisi: Adana'da sular ne zaman gelecek? Seyhan, Yumurtalık, Feke 25-26 Temmuz 2024 Adana su kesintisi listesi! KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? Selçuklu, Sarayönü, Bozkır 25-26 Temmuz 2024 Konya su kesintisi listesi! BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? Nilüfer, İnegöl, Mustafakemalpaşa 25-26 Temmuz 2024 Bursa su kesintisi listesi! ASAT Antalya su kesintisi: Antalya'da sular ne zaman gelecek? Kepez, Serik, Döşemealtı 25-26 Temmuz 2024 Antalya su kesintisi listesi! ASKİ Ankara su kesintisi: Ankara'da sular ne zaman gelecek? Beypazarı, Sincan, Bala 25-26 Temmuz 2024 Ankara su kesintisi listesi! CANLI maç izle! (TÜM MAÇLAR) Canlı şifresiz donmadan HD maç izle! 25 Temmuz günün maçları nereden izlenir? MasterChef Türkiye 2024'te ana kadroya giren 12. yarışmacı kim oldu? MasterChef kim kazandı? 26 Temmuz 2024 Günlük Burç Yorumları! AŞK, EVLİLİK, KARİYER, SAĞLIK burç yorumları! 26 Temmuz burç yorumları nedir? RUZOMBEROK- TRABZONSPOR MAÇI CANLI İZLE #128308 Ruzomberok- Trabzonspor maçı şifresiz mi, hangi kanalda, saat kaçta? Fenerbahçe, Youssef En-Nesyri için imza töreni düzenledi! Fenerbahçe, Youssef En-Nesyri ile kaç yıl anlaştı? Mevlid Kandili ne zaman? Mevlid Kandili hangi gece? Mevlid Kandili ne oluyor, neler yapılmalı? Karısını, kayınvalidesini ve kayınpederini öldürdü! Olay ne, nerede oldu? 2024 okul servisi aylık ücreti ne kadar oldu? Servis ücretlerine zam mı geldi? İstanbul zamlı okul servis ücretleri ne kadar? TFF, 2024- 2025 sezonu hakemlerini açıkladı! 2024- 2025 sezonu hakemleri kimler? TAKSİ İNDİ- BİNDİ NE KADAR? İstanbul taksimetre açılış ücreti ne kadar oldu? Taksi kısa mesafe kaç TL oldu?
4 kişiyi bıçaklayarak öldüren madde bağımlısı şahıs cezaevinden 5 gün önce çıkmış

4 kişiyi bıçaklayarak öldüren madde bağımlısı şahıs cezaevinden 5 gün önce çıkmış

title