METİN GÜNDOĞDU HABERLERİ

Metin Gündoğdu haber, Metin Gündoğdu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Metin Gündoğdu

Metin Gündoğdu

Doğum Yeri Ordu / Türkiye
Doğum Tarihi 1.4.1973

Metin Gündoğdu Kimdir ?

Metin Gündoğdu, 1 Nisan 1973 yılında Ordu'da doğdu. Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü ve Başkent Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünde eğitimine devam etmektedir. Ordu Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyeliği, Büyük Birlik Partisi MKYK Üyeliğinde bulundu. 26.
Biyografinin devamı için tıklayın
Metin Gündoğdu - Dün
Kazakistan'da 6. Türk Filmleri Haftası başladı
Etkinliğin genel koordinatörü Öner Kılıç'ın konuşmasıyla başlayan açılışa, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan, Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürü Erkin Yılmaz, AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, Türkiye'nin Almatı Başkonsolosu Ali Rıza Akıncı, Kazakistan Dışişleri Bakanlığı Almatı Temsilcisi Askar Şokıbayev, El Farabi Kazak Milli Üniversitesi Rektörü Prof.
Metin Gündoğdu - 20.08.2021
Gündoğdu: "Selin zararları telafi edilecek"
Ordu'nun Ünye ilçesinde geçtiğimiz hafta yaşanan aşırı yağışlarla birlikte oluşan hasarlarla ilgili incelemelerde bulunmak üzere ilçeye gelen AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı'yı ziyaret ederek, yağışlar sonucu ortaya çıkan zararların en kısa...
Metin Gündoğdu - 26.07.2021
Şehidimizi Son Yolculuğuna Uğurladık
Fırat Kalkanı Harekatı bölgesinde gerçekleştirilen hain terör saldırısında, şehit düşen İs. Asb. Çvş. Fatih Güney, gözyaşları arasında bugün son yolculuğuna uğurlandı. 24 Temmuz 2021 tarihinde şehit olan İs. Asb. Çvş. Fatih Güney'in naaşı, bugün sabah saatlerinde Gaziantep'te düzenlenen törenin ardından askeri uçakla Ordu-Giresun havalimanına getirildi. Şehit İs. Asb. Çvş. Fatih Güney'in naaşı, Ordu-Giresun Havalimanında Vali Tuncay Sonel, AK Parti Ordu Milletvekili Dr. Şenel Yediyıldız, Metin Gündoğdu, DP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.
Metin Gündoğdu - 19.07.2021
Kurban Bayramı Arefesinde Şehitlerimiz Dualarla Yad Edildi
Vali Tuncay Sonel, Ordu Valiliğince düzenlenen Kurban Bayramı Ziyaret ve Kutlama Programı kapsamında, bayram Arefesinde Ordu Şehitliğinde düzenlenen programa katıldı. Şehitlerimizin Kabirleri Ziyaret Edildi Ordu Şehitliğinde gerçekleştirilen programa, Vali Tuncay Sonel, AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, CHP Ordu Milletvekili Seyit Torun, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.
Metin Gündoğdu - 09.06.2021
TBMM Genel Kurulu toplandı
AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, "Abdurrahim Karakoç ile Cahit Zarifoğlu'nun vefat yıl dönümleri", MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, "Afyonkarahisar ili turizmi", CHP Gaziantep Milletvekili Bayram Yılmazkaya, "Gaziantep'in sorunları" ile ilgili gündem dışı konuşma yaptılar.
Metin Gündoğdu - 04.06.2021
Ticaret Bakanı Muş, KKTC Meclis Başkanı Sennaroğlu ile görüştü
Görüşmede AK Parti Milletvekilleri Necip Nasır, Feyzi Birdibek ve Metin Gündoğdu ile Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birlikleri Merkez Birliği Başkanı Abdülkadir Akgül ve Bakanlık yetkilileri ile Cumhuriyet Meclisi Başkan Yardımcısı Armağan Candan, Ekonomi ve Enerji Bakanı Erhan Arıklı, Meclis Başkanlık Divanı üyesi Milletvekilleri Erek Çağatay, Oğuzhan Hasipoğlu ve Aytaç Çaluda'nın yanı sıra Türkiye'nin Lefkoşa Büyükelçisi Ali Murat Başçeri de yer aldı.
Metin Gündoğdu - 03.06.2021
Ticaret Bakanı Muş'tan KKTC'li Bakanlar Arıklı ve Oğuz'a ziyaret
Bakan Muş'a ziyaretleri sırasında, AK Parti Bingöl Milletvekili Feyzi Berdibek, AK Parti İzmir Milletvekili Necip Nasır, AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, Ticaret Bakan Yardımcısı Mustafa Tuzcu, Türkiye'nin Lefkoşa Büyükelçisi Ali Murat Başçeri, Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birlikleri Merkez Birliği (TESKOMB) Başkanı Abdulkadir Akgül ve diğer yetkililer eşlik etti.
Metin Gündoğdu - 29.04.2021
TBMM Genel Kurulunda CHP, HDP ve İYİ Parti'nin grup önerileri kabul edilmedi
CHP, HDP ve İYİ Parti'den kürsüye çıkan milletvekilleri, TRT'nin yayın politikasını eleştirdi. AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu ise TRT'nin, Türkiye'yi son yıllarda küresel ölçekte aktif şekilde temsil ettiğini, güçlü yayın politikası ortaya koyduğunu anlattı.
Metin Gündoğdu - 06.04.2021
TBMM Genel Kurulu
TBMM Grup Başkanvekili Nimetullah Erdoğmuş, üç milletvekiline gündem dışı söz verdi. AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, Ordu'nun il oluşunun 100'üncü yıl dönümü; CHP Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel, Karadeniz Bölgesi'nin çevre sorunları; MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem gıda tüketimi ve gıda israfının önlenmesine ilişkin gündem dışı konuştu.
Metin Gündoğdu - 25.03.2021
TBMM Genel Kurulu toplandı
AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, "Muhsin Yazıcıoğlu'nun vefatının yıl dönümüne", AK Parti İstanbul Milletvekili Serap Yaşar, "Selçuklu devlet armasındaki çift başlıklı kartalın kadın-erkek eşitliği temalı simgesel anlamına" ve MHP Ankara Milletvekili Nevin Taşlıçay, "21 Mart Nevruz Bayramı"na ilişkin görüşlerini dile getirdi.
Metin Gündoğdu - 13.03.2021
Bakan Kasapoğlu: "Gençlerimizden umutluyuz"
"Bu kutlu emaneti gençlerimize teslim edeceğiz" Hedeflerle ilgili de konuşan Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, "Biz, öyle bir ecdadın torunlarıyız ki, merhametiyle, adaletiyle ve üretkenliğiyle tüm dünyaya mührü vurmuş bir ecdadın torunlarıyız ve inşallah bu kutlu emaneti de bu güzel gençlerimize daha yukarılarda teslim edeceğiz. İnşallah Ordu'yu bilimde, sanatta, kültürde, sporda iddiasını en güçlü şekilde ispat etmiş gençleriyle yarınlarda sadece Türkiye'de değil, her branşta Avrupa Şampiyonlarıyla, Olimpiyat Şampiyonlarıyla, Dünya Şampiyonlarıyla, yeni yıldızlarla tüm dünyaya haykıracağız" diye konuştu. Bakan Kasapoğlu'nun ziyaretinde milletvekilleri Ergün Taşçı ve Metin Gündoğdu ile Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.
Metin Gündoğdu - 09.03.2021
AK Parti'li Gündoğdu'dan İYİ Parti Genel Başkanı Akşener'in fezleke açıklamasına tepki
AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, milletvekillerine ait dokunulmazlık fezlekelerinin önünde ve ardında sırtlarını Kandil'e dayadığını iddia edenlerin olduğunu söyledi.
Metin Gündoğdu - 09.02.2021
AK Parti'li Gündoğdu: "Atatük'ün partisi olduğunu iddia edenler yüzünü millete dönsün"
AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, Türkiye'nin büyük bir ülke olmasını engellemeye çalışan bir muhalefetle karşı karşıya olunduğunu ifade ederek "Atatürk'ün partisi olduğunu iddia edenler yüzünü millete dönsün." dedi.
Metin Gündoğdu - 30.12.2020
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Ordu'da ziyaretlerde bulundu
Bakan Karaismailoğlu'na, şantiye ziyareti sırasında Vali Tuncay Sonel, AK Parti milletvekilleri Metin Gündoğdu ve Cemal Öztürk, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler, Karayolları Genel Müdürü Abdulkadir Uraloğlu ile diğer ilgililer eşlik etti.
Metin Gündoğdu - 18.12.2020
"4. Türk Filmleri Haftası-Bişkek" başladı
"Türk dünyasına açıldık" AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu ise 5 yıl önce Kültür ve Turizm Bakanlığının da desteğiyle Türk dünyasına açıldıklarını söyledi.
Metin Gündoğdu - 10.10.2020
AK Parti Ünye İlçe Kongresi yapıldı
AK Parti Ünye İlçe Başkanlığının Olağan Kongresine AK Parti Ordu milletvekilleri Metin Gündoğdu ve Ergün Tacı, AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, AK Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, bazı ilçe belediye başkanları ile partililer katıldı.
Metin Gündoğdu - 10.10.2020
AK Parti Fatsa İlçe Kongresi yapıldı
AK Parti Fatsa İlçe Başkanlığının 7. Olağan Kongresi'ne, AK Parti Ordu Milletvekilleri Metin Gündoğdu ve Ergün Taşcı, Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, bazı ilçe belediye başkanları ile partililer katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Metin Gündoğdu Haberleri | Metin Gündoğdu Kimdir - Haberler - Metin Gündoğdu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Metin Gündoğdu kimdir, hayatı ve biyografisi. Kazakistan'da 6. Türk Filmleri Haftası başladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.10.2021 06:08:44. #1.16#

title