Haberler

Ergenekon Ocakları Başkanı: "Evet Diyen de Hayır Diyen de Vatan Evladıdır"

Abone Ol

İzmir’in Bayraklı ilçesinde Ergenekon Ocakları Eğitim ve Kültür Derneği İzmir İl Başkanlığının açılışı gerçekleştirildi.

İzmir'in Bayraklı ilçesinde Ergenekon Ocakları Eğitim ve Kültür Derneği İzmir İl Başkanlığının açılışı gerçekleştirildi. Açılışta konuşan Ergenekon Ocakları Başkanı Ayhan Yılmaz, "Evet diyen de vatan evladıdır her hayır oyu veren de ama hayır oyu veren insanların içerisinde gerçek hainler de vardır üzüntümüz bundandır" dedi.

Ergenekon Ocakları Eğitim ve Kültür Derneği İzmir İl Başkanlığının açılışı Bayraklı ilçesinde Ergenekon Ocakları Başkanı Ayhan Yıldız'ın katılımıyla büyük bir coşku içinde yapıldı. Açılışta önce kısa bir açıklama yapan Ergenekon Ocakları Eğitim ve Kültür Derneği İzmir İl Başkanı Erol Yıldız, il başkanlığının hayırlı olmasını dilerken katılan üye ve vatandaşlara teşekkür etti. Yıldız'ın, yaptığı konuşmanın ardından konuşan Ergenekon Ocakları Başkanı Ayhan Yılmaz ise Ergenekon Ocaklarının yaklaşık 14 ay önce kurulmuş bir avuç vatanseverden 10 binlere ulaşmış ve vatanını seven milliyetçi bir teşkilat olduğunu söyledi.

Başkan Yılmaz, "Vatanımız ikinci bir kurtuluş savaşı yaşamaktadır. Bunu zaman zaman görüyoruz. Dün Hollanda'da yaşanan hadise de ve akabinde İsveç'te yaşanan hadise de bunun bir örneğidir. Yeni bir döneme girdik. Referandum, anayasa değişikliği... Burada da herkes tarafını belirledi. İnsanları zıt kutuplara ayırmaya çalıştılar bu yanlıştır. Türkiye'de her 'evet' diyen de vatan evladıdır, 'hayır' diyen de ama hayır oyu veren insanların içerisinde gerçek hainler de vardır üzüntümüz bundandır. Yoksa hayır oyu veren insanlar da canımızdır. Avrupa İslamafobi olarak karşımıza çıkıyor. Öncelikle Türkiye'yi ve Müslümanları Avrupa'da istemediklerini söyleyerek yeni bir Nazi kalkışmasına girdiler" diye konuştu. - İZMİR

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Ayhan Yılmaz Erol Yıldız Bayraklı İzmir Yerel Haberler

Bakmadan Geçme

Ümit Özdağ hakkında neden soruşturma başlatıldı? Porshce CEO'su Nazif Mehmet Yazıcı kimdir? 2 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 2 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 2 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Amardeep Anand kimdir? MasterChef Şef Amardeep Anand kaç yaşında, nereli, mesleği ne? 2 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 2 Ağustos 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 2 Ağustos Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 2 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 2 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 4 Aralık 2023 Günlük Burç Yorumları: 4 Aralık Pazartesi burç yorumları! AŞK, EVLİLİK, SAĞLIK, KARİYER burç yorumları! Yarın burçları neler bekliyor? 2 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? 2 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 2 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Hatayspor - Antalyaspor maç özeti! (VİDEO) Hatayspor - Antalyaspor maçı özeti izle! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? MasterChef Tolga hasta mı, Tolga'nın hastalığı ne?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title