'Sonumun Bergen gibi olmasını istemiyorum' diyen Yeliz Yeşilmen'den yeni paylaşım - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

"Sonumun Bergen gibi olmasını istemiyorum" diyen Yeliz Yeşilmen'den yeni paylaşım

Haberler.com - Haberler | Magazin

"Sonumun Bergen gibi olmasını istemiyorum" diyerek sosyal medya hesabından açıklama yapan Yeliz Yeşilmen'den yeni bir paylaşım daha geldi. Gözyaşlarının nedeninin eşiyle yaşadığı sorunlar olduğunu söyleyen Yeşilmen, "Sorunlarımız var. Çözdüğümüzde açıklama yapacağız. Aile içinde böyle tatsız olaylar oluyor" dedi.

Sosyal medya hesabını aktif kullanan ve her anını takipçileriyle paylaşan Yeliz Yeşilmen, geçtiğimiz gün Instagram hesabından, "Çok büyük fedakarlıklar yaptım, sonumun Bergen gibi olmasını da istemiyorum" diyerek hıçkıra hıçkıra ağladığı anları paylaşmıştı.

Yeliz Yeşilmen bugün sosyal medya hesabından yeni bir paylaşım daha yaptı. Eşi Ali Uğur Akbaş ile kamera karşısına geçen Yeliz Yeşilmen "Biraz tatsız olaylar yaşandı. Kendi aramızda çözmeye çalıştığımız sorunlarımız var. Zamana bırakıyoruz. Çözdüğümüzde açıklama yapacağız. Şu anda aynı evde kalıyoruz. Bizim iki çocuğumuz var. Aile içinde böyle tatsız olaylar oluyor. Bunun üçüncü şahıslarla alakası yok" ifadelerini kullandı.

Dün Instagram hesabından gözyaşları içinde çektiği videoyu paylaşan Yeşilmen, şu ifadeleri kullanmıştı:

"Evet bugün ağladım, iki saat ağladım. Gözlerim yanıyor, şişti. Sonra kızım geldi makyaj yaptı, yapmak zorunda olduğum reklamlarım var, ekmek param, ben para kazanmak zorundayım. Mecburum buna. Şu an kimseye bir şey açıklamayacağım, ok yaydan çıkmıştı, durduruldu. Açıklamıyorum, açıklamayacağım; ben de zamanı geldiğinde dökerim. Kimle ilgili olduğunu, neyle olduğunu da söylemeyeceğim. Bu konuyu kapatıyorum, kapatmak zorundayım çünkü ev halkının hepsi üzüldü. Her zaman güçlü olmak zorundayız. Biz Türk kadını var ya dünyada bir numarayız."

"Ama her şeye şükreden acılarının içinde mutlu olan bir kadınım. Hiçbir zaman, hiç kimsenin beni mutsuz etmesine izin vermeyeceğim, aldığım aile terbiyesi, dini inançlarım, yüreğim sayesinde yaşıyorum. Çok güzel mesajlar yollamışsınız. Yakınımdakiler biliyor ne olduğunu, belki bir gün siz de öğrenirsiniz. O gün bugün değil. Bakalım zaman ne getirecek, bilmiyorum. Sadece son sözüm; iyi niyetimin daha fazla kullanılmasını artık istemiyorum. Çok büyük fedakarlıklar yaptım, her konuda da yapıyorum ama sonumun Bergen gibi olmasını da istemiyorum."

'Sonumun Bergen gibi olmasını istemiyorum' diyen Yeliz Yeşilmen'den yeni paylaşım: Sorunlarımız var

2010 yılında iş adamı Ali Uğur Akbaş ile nikah masasına oturan ve iki çocuğu olan Yeliz Yeşilmen'in ağladığı videoyu izleyenler "Eşinden şiddet mi görüyorsun?" diye sordu. Yeşilmen yıllar önce de eşi tarafından ihanete uğradığı yönündeki haberler le gündeme gelmişti.

'Sonumun Bergen gibi olmasını istemiyorum' diyen Yeliz Yeşilmen'den yeni paylaşım: Sorunlarımız var

Şarkıcı Bergen, 31 Ekim 1982'de eşi tarafından yüzüne atılan kezzap görme yetisini kaybetmişti. Bergen, 14 Ağustos 1989'u 15 Ağustos'a bağlayan gece, Adana'da boşandığı eşi tarafından kurşunlanarak öldürülmüştü.

 Sonumun Bergen gibi olmasını istemiyorum diyen Yeliz Yeşilmen'den yeni paylaşım

Haberler.com - Magazin Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (22)
H.E:Kocanı öve öve yere göğe saydıramıyordun hani
ER KİŞİ NİYETİNE:YELİZ HANIM KONUŞTUĞUNUZ SIRADA EZAN VEYA SALA OKUNUYOR, İNSAN BİRAZCIK EZANIN BİTMESİNİ BEKLER, DİNE EZANA SAYGISI OLMAYANIN AİLE HAYATI DA HUZURSUZ OLUR
ürgüplü50:Şiddete hayır Ancak zorla yapılan şeyden maraz doğar.
500
title