Uğur Akbaş Haberleri

Uğur Akbaş haber, Uğur Akbaş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Uğur Akbaş 16.4.2019
Adana'daki Fetö/pdy Davası
Adana 11. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmada, bazı tutuksuz sanıklar ile avukatları hazır bulundu. Tutuklu sanıklar Burhan Kürbüz, Uğur Akbaş ve Sami Karabulut ise bulundukları cezaevlerinden Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla katıldı.
Uğur Akbaş 14.2.2019
Adana'daki Fetö/pdy Davası
Adana 11. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya bazı tutuksuz sanıklar ile avukatları katılırken, tutuklu sanıklar Burhan Kürbüz, Uğur Akbaş ve Sami Karabulut ise bulundukları cezaevlerinden Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla hazır edildi.
Uğur Akbaş 27.12.2018
Adana'daki Fetö/pdy Davası
Adana 11. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya bazı tutuksuz sanıklar ile avukatları, tutuklu sanıklar Burhan Kürbüz, Uğur Akbaş ve Sami Karabulut ise bulundukları cezaevlerinden Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla katıldı.
Uğur Akbaş 20.3.2018
Adana'daki Fetö/pdy Davası
Adana 11. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya tutuklu sanıklar Sami Karabulut ve Uğur Akbaş ile bazı tutuksuz sanıklar ve avukatları katıldı.
Uğur Akbaş 20.2.2018
Yeliz Yeşilmen'e Haciz Şoku
ADANA'da oyuncu Yeliz Yeşilmen'in yeni açtığı işyerine, eşi Ali Uğur Akbaş'ın 190 bin liralık borcu nedeniyle haciz geldi.
Uğur Akbaş 28.11.2017
Adana'daki Fetö/pdy Davası
Adana 11. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya tutuklu sanıklar Sami Karabulut ve Uğur Akbaş ile tutuksuz sanıklardan Ahmet Onaylı, Hasan Aktamış, Fatma Öçay, Lütfi Ergün, Mustafa Nalbant ve Tülay Eker ile avukatları katıldı.
Uğur Akbaş 14.11.2017
Yeliz Yeşilmen Aldatıldı mı? Bir Çıplak Fotoğraf Skandalı Daha!
Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz'ın haberine göre Yeliz Yeşilmen, eşi Ali Uğur Akbaş tarafından aldatıldı.
Uğur Akbaş 31.5.2017
Adana'daki Fetö/pdy Davası
Adana 11. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen duruşmaya tutuklu sanıklar Uğur Akbaş ve Sami Karabulut bulundukları Gaziantep L Tipi Cezaevi'nden Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla katılırken tutuksuz sanıklar Yalçın Kocabaş, Tülay Eker Gürbüz, Mustafa Nalbant, Lütfi Ergün, Fatma Öçay, Hasan Aktamış ve avukatları mahkemede hazır bulundu.
Uğur Akbaş 16.7.2016
Ali Uğur Akbaş'tan Haciz Açıklaması
Ünlü sunucu Yeliz Yeşilmen’in eşi işadamı Ali Uğur Akbaş, inşaat malzemeleri karşılığı verdiği senedin bedelini ödemediği gerekçesiyle başlatılan ihtiyati haciz işlemiyle ilgili haberde yer alan bilgiler ile gerçeğin farklı olduğunu bildirdi.
Uğur Akbaş 5.5.2016
Kahramanmaraş ve Malatya'da Trafik Kazaları: 2 Ölü, 1 Yaralı
Alınan bilgiye göre, Uğur Akbaş (22) idaresindeki 05 EA 755 plakalı otomobil, Elbistan-Nurhak karayolunun 40.
Uğur Akbaş 31.7.2015
Hamile Yeliz Yeşilmen?den Korkutan Kaza
Şubat 2010'da iş adamı Ali Uğur Akbaş ile nikah masasına oturan Yeliz Yeşilmen, ikinci çocuğu için gün sayıyor.
Şu an buradasınız: Uğur Akbaş Haberleri | Uğur Akbaş Kimdir - Haberler - Uğur Akbaş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Uğur Akbaş kimdir, hayatı ve biyografisi. Yeliz Yeşilmen'den yeni açıklama.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 6.7.2020 19:54:53. #1.14#
title