Tümsiad Bursa Şubesi Başkanı Arslan: Biz Bir Aileyiz
Haberler » Güncel » Tümsiad Bursa Şubesi Başkanı Arslan: Biz Bir Aileyiz - Haber

Tümsiad Bursa Şubesi Başkanı Arslan: Biz Bir Aileyiz

TÜMSİAD Bursa Şubesi üyelerini iş yerlerinde ziyaret etmeye devam ediyor.

Tümsiad Bursa Şubesi Başkanı Arslan: Biz Bir Aileyiz

Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Şubesi, Sektörlerinin önde gelen firmalarını bünyesine Katarak, üye ziyaretlerini sürdürüyor. Bu kapsamda TÜMSİAD Bursa Şubesi Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri; Organize Sanayii Bölgesinde bulunan MNK Enerji Kazan Sistemleri ve Makine Sanayi Tic. Ltd. Şti. ye ziyaret gerçekleştirdi.

Yönetim Kurulu Başkanı Osman Arslan, üyelerinin sıkıntılarını iş yerlerinde dinlemek ve çözüm önerileri getirmek için ziyaretlere ara vermeyeceklerini söyledi.

TÜMSİAD için her bir üyenin özel bir önemi olduğunu kaydeden Başkan Arslan, "İş yerlerimiz bizim aynamız. Üyelerimizi çalıştıkları ortamda görmek, onların işleri hakkında yakından bilgi sahibi olmak ve ihtiyaç halinde onlara destek olmak önceliklerimiz arasında. Biz, TÜMSİAD Bursa Şubesi olarak bir aileyiz. Aile olmanın birinci koşulu da ilişkileri sıcak tutmaktır. Bize işyerlerini açan, bizi sıcak bir şekilde karşılayan tüm kardeşlerimize teşekkür ediyorum" dedi.

TÜM GENÇ GİRİŞİMCİLERE ÖRNEK OLACAĞINA İNANIYORUM

TÜMSİAD Bursa Şubesi Başkanı Osman Arslan ziyaretine ilişkin şunları kaydetti, "Altyapısı kuvvetli temeller üzerine inşa edilmiş bir iş deneyiminin ardından girişimde bulundu. Hedefleri olan bir firma, tüm genç girişimcilere örnek olacağına inanıyorum. Üyelerimizin kendi sektörlerindeki büyümeleri, başarıları bizi oldukça memnun ediyor."

TÜMSİAD, üyesi olan Makine ve Endüstri Mühendisi , MNK olarak 2013 yılı itibariyle şirketleştiklerinin altını çizdi. Bilhassa enerji ve ısı geri kazanımı konusunda faaliyet gösterdiklerini vurgulayan Mustafa Karahan, şunları aktardı, "MNK 1999 yılında Mehmet Nuri Karahan tarafından kurulan özel amaçlı makine üretimi konusunda uzmanlaşmış mühendislik ve imalat firmasıdır. Ana ofis Uludağ Üniversitesi Ulutek Teknoloji Geliştirme Bölgesinde olan firma imalat faaliyetlerini Kayapa O. S. B. 'de gerçekleştirmektedir. TÜMSİAD Başkanı Osman Arslan'ın burada olması bizi çok memnun etti."

Mustafa Karahan, referansları ve yakın geçmiş dönemdeki yaptıkları projelerin kısa bir slayt sunumunu yaptıktan sonra firmasının gelecekteki projelerini de TÜMSİAD Başkanı Osman Arslan'a aktardı.

KAYITSIZ ŞARTSIZ TÜM KARDEŞLERİMİZLE İŞ YAPACAĞIZ

TÜMSİAD Bursa Şubesi'nin beş yüz on yedi üye ile Bursa'da en etkin sivil toplum kuruluşlarından biri olduğunu dile getiren Başkan Arslan, şöyle devam etti, "Bursa'da gündem belirleyen etkinlikler düzenliyoruz. Tüm üyelerimizi de bu etkinliklerde görmek istiyoruz. Söyleyecek sözü olanları dinlemeye hazırız. Ekonomik açıdan birbirimize destek olmak için de kayıtsız şartsız tüm kardeşlerimizle iş yapacağız. TÜMSİAD'ın bir önemli özelliği de yürüttüğü sosyal sorumluluk projesidir. TÜMSİAD ailesi, kendi insanının sıkıntılarına sırt çevirmeyen bir özelliğe sahiptir. Üye ağımızı genişlettikçe şehrimizde yaşanan sıkıntıları da çözüm getireceğimize inanıyoruz. Ayrıca birlikte hareket ettiğimiz sivil topluk kuruluşları, vakıflar aracılığıyla ihtiyaç sahiplerinin yüzlerini güldürmeye devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

Kaynak: Bültenler

Manşet

Haberler