5 yaşındaki çocuğu taciz eden sapığın yakınlarından, görüntüleri emniyete veren aileye tehdit - Haberler
Haberi Paylaş

5 yaşındaki çocuğu taciz eden sapığın yakınlarından, görüntüleri emniyete veren aileye tehdit

İhlas Haber Ajansı - Haberler | 3. Sayfa

Bursa'da güpegündüz kapısının önünden götürdüğü 5 yaşındaki kız çocuğunu istismar eden 45 yaşındaki zanlı tutuklandı, yakınları ise görüntüleri emniyete veren aileyi bulup tehdit etti. Güvenlik kamerasının olduğu evin sahibi Murat Kırtorun, "Zanlının kız kardeşi mahallemize gelerek beni tehdit etti. Aileye de para teklif etmişler davayı geri çekmesi için" dedi.

Bursa'da geçtiğimiz haftalarda merkez Yıldırım ilçesinde 45 yaşındaki bir fabrika işçisi, sokak ortasında oynayan 5 yaşındaki kız çocuğunu evinin önünden götürüp ara sokakta öptü. Durumu fark eden mahalle sakinleri, Murat Ö. isimli zanlıyı yakalayıp tekme tokat dövdü.

Ağzı burnu kırılan ve kanlar içinde bırakılan Murat Ö., polise teslim edildi. Zanlının olayın yaşandığı mahalleye yakın bir yerde oturduğu öğrenilirken, kızı kaçırdığı anlar ise bir evin güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Yaşanan olayın ardından mahalle sakinleri isyan ederken, zanlı çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.

Çocuk tacizcisini deşifre eden aileye tehdit

Yaşanan ürpertici olayın üzerinden uzun süre geçmeden, yakalanan zanlının ailesi mahalleye gelerek, güvenlik kameralarını emniyete teslim eden aileye tehditler savurdu. Yaşanan bu anlar ise yine o güvenlik kamerasına yansıdı.

Çocuk tacizcisini deşifre eden aileye tehdit

Yaşanan olayın ardından konuşan güvenlik kameralarının sahibi Murat Kırtorun, "Bazı hırsızlık olayları yaşadığımız için evin dört bir yanına güvenlik kameraları yerleştirdim. Daha sonra böyle bir olay başımıza geldi. Ben de vatandaşlık görevi olarak gidip o görüntüleri emniyet güçlerine teslim ettim. Bu durumdan rahatsız olan zanlının kız kardeşi mahallemize gelerek beni tehdit etti. Kolunun kırık olduğunu göstererek benim kırdığım konusunda iftira attı. Ağza alınmayacak küfürler etti. Sanki onlar haklı biz suçluymuşuz gibi hareket ediyorlar. Bu yaşananlar 5 yaşındaki çocuğunun hiçbir zaman aklından gitmeyecek. Aileye de para teklif etmişler davayı geri çekmesi için" dedi.

Çocuk tacizcisini deşifre eden aileye tehdit

Söz konusu çocuk olduğu zaman akan suların duracağını ifade eden Murat Kırtorun, "Vatandaşlardan isteğim, durumu olanlar kamera taksınlar. En azından caydırıcı olurlar. Ben Murat Ö.'nün ablası hakkında da kamera görüntüleriyle suç duyurusunda bulundum. Bu gibi kişiler cezaevinden çıkmasın ki diğer kişilere örnek olsun. Böyle bir şeye yeltenmesinler" diye konuştu.

5 yaşındaki çocuğu taciz eden sapığın yakınlarından, görüntüleri emniyete veren aileye tehdit
İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri
Yorumlar (9)
Metin Demir:acaba iyi niyetle sırtına dokunuyor acaba mahsum birinemi bunlar yapıldı
ender türk :öyle , suçluyu cahili arsız ve haklı yapan bir sistem geliştirdiler
pentakill lol:yolda insanların çocuklarını sevemez olduk. eskiden büyük abilerimiz ablalarımız bize göz kırpar başımızı severdi. şimdi böyle birşey yapamıyorsun korkudan adımız tacizci olacak diye. Rabbim sonumuzu hayır etsin.
500