Metro raylarına atlayan çıplak adam, elektrik çarpması sonucu öldü
Advertisement

Metro raylarına atlayan çıplak adam, elektrik çarpması sonucu öldü

17.01.2021 22:47 | Son Güncelleme: 18.01.2021 10:23

ABD'nin New York kentinde yer alan Harlem bölgesinde çıplak bir adam, metro istasyonunda arbedeye neden oldu. Arbede sırasında raylara atlayan çıplak adam elektrik akımına kapılarak hayatını kaybetti.

ABD'nin New York eyaletine Manhattan bölgesinde bulunan metro istasyonunda akılalmaz bir olay gerçekleşti. Central Park'ın 110. Cadde İstasyonu'nda bir şahıs, tamamen çıplak bir şekilde metro istasyonunda bekleyen yolcuların karşısında dans etmeye başladı. Çıplak şahsın yanında dans etmesine sinirlenen bir yolcu ise çıplak şahıs ile kavga etmeye başladı.

ÇIPLAK ADAM, ELEKTRİK AKIMINA KAPILDI

Arbede sırasında çıplak şahıs, kavga ettiği yolcuyu metro raylarına attı. Yolcunun raylara düştüğünü gören diğer yolcular ise düşen şahsın yardımına koştu. Düşen şahsa yardım eden yolcuları engellemek isteyen çıplak adam, diğer yolculara saldırdı. Yaşanan arbede sırasında çıplak adam, metro raylarına temas ederek elektrik akımına kapıldı.

GÖRÜNTÜLER ANBEAN KAYDEDİLDİ

Polis tarafından yapılan açıklamada, çıplak adamın elektrik çarpması nedeniyle hayatını kaybettiği belirtildi. Yaşanan ilginç olay ise anbean görgü tanıklarının kameralara yansıdı.

Metro raylarına atlayan çıplak adam, elektrik çarpması sonucu öldü

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları (12)
OGLUM BAK GİT: yarın öbür gün tüm bildiklerinizi unutun gerçek başkaymış zartmış zurtmuş aslında film seti imiş vb. dersiniz. dünyadaki tüm tv medya basın haber vb. yüzde doksanı yalan yüzde onuda palavra. hadi şimdi yürüyün gidin işinize. bi kere yanlış yapılır onda da çok safmışız denilir. siz kendinize pay çıkarmadan unutun tüm bildiğinizi diyosunuz sen unut tüm bildiğini. adamlar önce başka yazıyo sonra başka sonra alay ediyo. yürü git. oglum bak git. sabır ya sabır sabır
VTNDS: adamı bilerek itmişler
2 ADAM: orda 2 adam var diğerinin akıbeti ne oldu acaba
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title