Singer Haberleri

Singer haber, Singer son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Singer - Dün
Sri Lanka'da gemi yangınından sonra çok sayıda ölü deniz canlısı karaya vurdu
BM'nin Sri Lanka'daki koordinatörü Hanaa Singer-Hamdy, batan kimyasal madde yüklü geminin ekosisteme zararlı maddeler salarak "gezegene ciddi zarar verdiğini" açıklamıştı.
Singer - 20.06.2021
BM Sri Lanka koordinatörü, kimyasal madde yüklü geminin "gezegene ciddi zarar verdiğini" söyledi
Birleşmiş Milletlerin (BM) Sri Lanka'daki koordinatörü Hanaa Singer-Hamdy, kısmen batan kimyasal madde yüklü geminin ekosisteme zararlı maddeler salarak "gezegene ciddi zarar verdiğini" kaydetti.
Singer - 15.06.2021
Temiz enerjideki büyümeye rağmen fosil yakıtların tüketimdeki payı değişmedi
"Yenilenebilir enerji ekonomik aktivitelerde performans göstergesi olmalı" REN21 Direktörü Rana Adib, rapora ilişkin değerlendirmesinde, fosil yakıtların nihai enerji tüketimindeki payının değişmediğine dikkati çekerek, şu ifadeleri kullandı: "İklim değişikliğiyle mücadele için son 10 yılda verilen vaatlerin boş sözlerden ibaret olduğu acı gerçeğine uyanıyoruz. Fosil yakıtları devreden çıkarmak ve yenilenebilir enerjiyi yeni norm haline getirmek alabileceğimiz en güçlü aksiyon. Hükümetler sadece yenilenebilir kaynaklarını desteklememeli aynı zamanda fosil yakıt kapasitesini de devreden çıkarmalı. Yenilenebilir enerjinin her ekonomik aktivitede bir performans göstergesi olarak belirlenmesi bu kaynakların hızlanması için iyi bir yol. Bu yüzden, her bakanlık fosil yakıtlardan çıkarak yenilenebilir enerjiye geçiş için kısa ve uzun vadeli planlar belirlemeli." İklim Eylem Ağı Danışmanı Stephan Singer ise hükümetlerin iklim değişikliğiyle mücadeledeki rolüne işaret ederek, "Ne yazık ki salgından alınan acı ders, çoğu hükümetin karbon kirliliğini azaltmak ve fosil yakıtların direncini kırmak için bu eşsiz fırsatı kullanmadığı oldu.
Singer - 06.06.2021
Antalya'daki "Tahtalı Run To Sky" yarışması sonra erdi
Tahtalı etabında kadınlarda Itır Atadiyen birinci, Hacer Uslu ikinci, Ezgi Keskin üçüncü, erkeklerde Andrii Lysenko birinci, Oğuzhan Emre Singer ikinci, Servet Mutlu Tozkar üçüncü oldu.
Singer - 19.03.2021
Rekabet Kurulu, Singer ve Arnica firmalarına yönelik soruşturma açtı
Rekabet Kurulu, Singer Dikiş Makineleri Ticaret AŞ ve Arnica Pazarlama AŞ hakkında, Rekabetin Korunması Hakkındaki Kanun'un bazı maddelerini ihlal ettikleri iddiasıyla soruşturma başlattı.
Singer - 18.02.2021
Çevrimiçi buluşmada Bangladeş-Sakarya arasındaki yatırım fırsatları görüşüldü
SATSO'dan yapılan açıklamaya göre, çevrimiçi düzenlenen toplantıya, Türkiye'nin Dakka Büyükelçisi Mustafa Osman Turan, Bangladeş'in Ankara Büyükelçisi Mosud Mannan, SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ, DEİK Türkiye-Bangladeş İş Konseyi Başkanı Hülya Gedik, Arçelik-Singer Bangladeş Entegrasyon Direktörü Erdinç Yan ile çok sayıda kurum üyesi katıldı.
Singer - 10.01.2021
Uluslararası Barolar Birliği, Sri Lanka'daki zorunlu ceset yakma uygulamasına tepki gösterdi
BM'nin Kolombo'daki Koordinatörü Hanaa Singer, mektup gönderdiği Sri Lanka Başbakanı Mahinda Rajapaksa'yı "Kovid-19 salgınıyla ilgili bu tür kararları gözden geçirmeye" davet etmişti.
Singer - 07.01.2021
Sri Lanka hükümeti, Kovid-19'dan ölenlerin cesedini yakma uygulamasına devam edecek
BM'nin Kolombo'daki Koordinatörü Hanaa Singer, Sri Lanka Başbakanı Mahinda Rajapaksa'yı gönderdiği mektupta "Kovid-19 salgınıyla ilgili bu tür kararları gözden geçirmeye" çağırmıştı.
Singer - 02.01.2021
Sri Lanka Hekimler Birliği Heyeti Kovid-19 kurbanlarının cenazelerinin gömülebileceğini açıkladı
BM'nin Kolombo'daki Koordinatörü Hanaa Singer, Sri Lanka Başbakanı Mahinda Rajapaksa'yı gönderdiği mektupta "Kovid-19 salgınıyla ilgili bu tür kararları gözden geçirmeye" çağırmıştı.
Singer - 21.12.2020
Son dakika! Sri Lanka'nın eski Cumhurbaşkanı Chandrika, Kovid-19'dan ölenlerin cesetlerinin yakılmasını kınadı Açıklaması
Birleşmiş Milletler'in Kolombo'daki Koordinatörü Hanaa Singer, Sri Lanka Başbakanı Mahinda Rajapaksa'ya gönderdiği mektupta, Kovid-19 salgınıyla ilgili bu tür kararları gözden geçirmeye çağırmıştı.
Singer - 17.12.2020
Sri Lanka'da Hristiyan din adamları Kovid-19'dan ölenlerin cesetlerinin yakılmasına tepki gösterdi
Birleşmiş Milletler'in Kolombo'daki Koordinatörü Hanaa Singer, Sri Lanka Başbakanı Mahinda Rajapaksa'ya gönderdiği mektupta, Kovid-19 salgınıyla ilgili bu tür kararları gözden geçirmeye çağırmıştı.
Singer - 16.12.2020
Güney Afrikalı Müslümanlardan Sri Lanka'da Müslümanların cenazelerinin yakılmasına tepki
Birleşmiş Milletler'in Kolombo'daki Koordinatörü Hanaa Singer, Sri Lanka Başbakanı Mahinda Rajapaksa'ya gönderdiği mektupta, Kovid-19 salgınıyla ilgili bu tür kararları gözden geçirmeye çağırdı.
Singer - 09.12.2020
Sri Lanka'da Müslümanlar, Kovid-19 kurbanlarının cenazelerinin yakılması zorunluluğunu protesto etti
Birleşmiş Milletler'in Colombo'daki Koordinatörü Hanaa Singer, Sri Lanka Başbakanı Mahinda Rajapaksa'ya gönderdiği mektupta, Sri Lanka hükümetini Kovid-19 salgınıyla ilgili bu tür kararları gözden geçirmeye çağırdı.
Singer - 02.11.2020
Trump'ın İsrail'e verdiği desteğe rağmen Amerikan Yahudileri Biden'ın yanında
Jeffrey ve Janine Yass çiftinin Cumhuriyetçilere 13 milyon dolar, Paul Singer'in de yine Cumhuriyetçilere 8,8 milyon dolar finans desteği sağladığı aktarılıyor.
Singer - 17.10.2020
Son dakika haber... "Döktür Bi Şekspir" oyunu Tiyatro Ak'la Kara'da prömiyer yaptı
Adam Long, Daniel Singer ve Jess Winfield'in yazdığı ve Savaş Özdural'ın çevirdiği "Döktür Bi Şekspir" oyununda Özdemir Çiftçioğlu, Fatih Gülnar ve Savaş Özdural rol alıyor.
Singer - 04.10.2020
Haftanın tarihine bakış
1855- Isaac Singer, dikiş makinesi motorunun patentini aldı.
Singer - 09.08.2020
Haftanın tarihine bakış
12 Ağustos 1851- İlk düz dikiş makinesini 1850'de Boston'da imal eden Isaac Singer, buluşunun patentini aldı.
Singer - 30.03.2020
Hollanda'da Van Gogh'a ait "İlkbahar Bahçesi" tablosu çalındı
Hollanda'da Amsterdam kentinin doğusunda yer alan Singer Laren Müzesi, ünlü ressam Vincent van Gogh'a ait "İlkbahar Bahçesi" tablosunun çalındığını açıkladı.
Singer - 20.03.2020
Avusturya'da Kovid-19 Ulusal Meclise sıçradı
Sobotka, ÖVP milletvekili Johann Singer'e yapılan testin sonucunun pozitif çıktığını bildirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Singer Haberleri | Singer Haber - Haberler - Singer haberleri, son dakika singer haber ve gelişmeleri burada. Sri Lanka'da gemi yangınından sonra çok sayıda ölü deniz canlısı karaya vurdu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.6.2021 08:53:55. #1.14#

title