SALİH AKKAYA HABERLERİ

Salih Akkaya haber, Salih Akkaya son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Salih Akkaya

Salih Akkaya

Doğum Yeri Konya / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1965 - ...

Salih Akkaya Kimdir ?

Salih Akkaya, 1965 Akşehir, Değirmen Köyü doğumludur. Endüstri Meslek Lisesi’nden sonra Selçuk Üniversitesi Ziraat Fakültesi’nde lisans, yüksek lisans ve doktorasını tamamladı. Artvin Köy Hizmetleri İl Müdürlüğü’nde teknik eleman olarak iş hayatına başladı. 2003 yılında Konya Köy Hizmetleri İl Müdürü olarak atandı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Salih Akkaya - 17.10.2020
AK Parti Akşehir 7. Olağan İlçe Kongresi yapıldı
Kongreye, AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem, İl Başkanı Hasan Angı, Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, Yunak Belediye Başkanı Abdullah Emre Demirhan, MHP Akşehir İlçe Başkanı Salih Akça, il ve ilçe yönetiminden partililer katıldı.
Salih Akkaya - 5.10.2020
Akşehir Belediyesi'nden sokak hayvanlarına mama desteği
Akşehir Belediyesi olarak yaz kış demeden sokaktaki canlara sahip çıkarak onların yaşam şartlarını kolaylaştırmaya çalıştıklarını belirten Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya, şunları kaydetti: "Başta sokak hayvanları olmak üzere tüm hayvan dostlarımızın aç ve susuz kalmamaları için belediye olarak yaz kış besleme çalışmalarınızı sürdürüyoruz.
Salih Akkaya - 23.9.2020
Son dakika haberi | Akşehir'de maske denetimi
Kaymakam Ahmet Sait Kurnaz, Belediye Başkanı Salih Akkaya, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Akdemir, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Serkan Gök, kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri ile muhtarlar maske, mesafe ve hijyen kurallarını hatırlatarak, vatandaşlardan daha duyarlı olmalarını istedi.
Salih Akkaya - 12.9.2020
Milletvekili Sorgun'dan Akşehir'e ziyaret
Sorgun'a ziyaretlerinde Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, AK Parti İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Ay, AK Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan Kirit ve Belediye Meclisi Üyesi Mehmet Serhat Arslan da eşlik etti.
Salih Akkaya - 10.9.2020
Akşehir'de okullara hijyen malzemeleri dağıtıldı
Bakanlık tarafından gönderilen ödenekle Akşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce temin edilen çamaşır suyu, sıvı el sabunu, yüzey temizleyici, ULV makine ve ateş ölçer gibi temizlik ve hijyen malzemelerinin temsili dağıtımının yapıldığı program, Kaymakam Ahmet Sait Kurnaz, Belediye Başkanı Salih Akkaya, İlçe Milli Eğitim Müdürü A.
Salih Akkaya - 8.9.2020
Akşehir Belediyesinden başarılı öğrencilere bilgisayar hediyesi
Akşehir Kültür Merkezi'nde Eylül ayı olağan Belediye Meclisi toplantısı öncesi gerçekleştirilen ödül törenine, Belediye Başkanı Salih Akkaya, Belediye Meclisi üyeleri, başarılı öğrenciler ve aileleri katıldı.
Salih Akkaya - 7.9.2020
Erdem ve Akkaya'dan sağlık çalışanlarına ziyaret
AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem ve Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya Kovid-19 salgını nedeniyle yoğun bir mesai harcayan sağlık çalışanlarına destek amacıyla ziyaretlerde bulundu.
Salih Akkaya - 7.9.2020
Akşehir'de okullar güçlendiriliyor
AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem ile Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, güçlendirme, bakım ve onarım çalışmaları yapılan bazı okullarda incelemelerde bulundu.
Salih Akkaya - 4.9.2020
Akşehir Belediyesi engelli vatandaşları sevindirdi
Törene AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem, Akşehir Kaymakamı Ahmet Sait Kurnaz, Belediye Başkanı Salih Akkaya, engelli vatandaşlar, aileleri ve hayırseverler katıldı.
Salih Akkaya - 24.8.2020
Akşehir Onur Günü kutlandı
Törene, Akşehir Kaymakamı Ahmet Sait Kurnaz, Garnizon Komutanı Albay Tolga Yuvalı, Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, kamu kurumlarının müdürleri, siyasi parti temsilcileri, şehit aileleri, gaziler ve vatandaşlar katıldı.
Salih Akkaya - 17.8.2020
MHP Yunak İlçe Başkanı Bayram Çil güven tazeledi
İlçe Başkanı Bayram Çil'in, tek listeyle girdiği seçimde yeniden başkan seçildi. Kongreye Yunak Belediye Başkanı Abdullah Emre Demirhan, MHP Akşehir İlçe Başkanı Salih Akkaya ile partililer katıldı.
Salih Akkaya - 11.8.2020
Son Dakika: Akşehir'de KOVİD-19 tedbirleri denetimi yapıldı
Akşehir Kaymakam Vekili Tuzlukçu Kaymakamı Abdullah Yüksel ile Belediye Başkanı Salih Akkaya önderliğinde, İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Jandarma Komutanlığı, Akşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, İlçe Sağlık Grup Başkanlığı ile İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri denetimler yapıldı.
Salih Akkaya - 6.8.2020
Akşehir'de Kovid-19 denetimi yapıldı
Akşehir Kaymakam Vekili Tuzlukçu Kaymakamı Abdullah Yüksel, Belediye Başkanı Salih Akkaya emniyet, jandarma, zabıta, sağlık çalışanlarının yaptığı denetime katıldı.
Salih Akkaya - 5.8.2020
Akşehir'de çöp konteynerleri dezenfekte ediliyor
Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya, Akşehir'in daha temiz bir ilçe olması ve vatandaşların nezih bir ortamda yaşamaları için çalışmaları aralıksız sürdürdüklerini bildirdi.
Salih Akkaya - 3.8.2020
Akşehir ve Eber Göller Birliği'nin toplantısı yapıldı
Toplantıyla ilgili bir açıklama yapan Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, toplantıda rutin konuların dışında Eber Gölü'ndeki çamurda torf olduğu iddialarının gündeme geldiğini belirtti.
Salih Akkaya - 31.7.2020
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Konya'da incelemelerde bulundu Açıklaması
Daha sonra Akşehir ilçesine geçen Bakan Kurum, Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya'yı makamında ziyaret etti.
Salih Akkaya - 24.7.2020
Akşehir'de Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerifi'nin açılışına kurban kesildi
Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, burada yaptığı açıklamada, 86 yıllık özlemin ardından Ayasofya'nın tekrar ibadete açılması nedeniyle şükür kurbanı kestiklerini söyledi.
Salih Akkaya - 20.7.2020
Akşehir'de Rüştü Bey İşhanı'ndaki çalışmalarda sona yaklaşılıyor
Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya ve beraberindekiler, restorasyon çalışmaları devam eden işhanında incelemelerde bulundu.
Salih Akkaya - 9.7.2020
Son dakika haber: Nasreddin Hoca Şenliği'ndeki yarışmalarda dereceye girenlere ödülleri verildi
Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen törene Akşehir Kaymakamı Ahmet Sait Kurnaz, Belediye Başkanı Salih Akkaya, Cumhuriyet Başsavcısı Hazım Aslancı, Belediye Başkan Yardımcısı Yahya Yıldız, Akşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İbrahim Öncel, İlçe Milli Eğitim Müdürü Barbaros Topaloğlu, Akşehir Fotoğraf Amatörleri Derneği Başkanı (AKFAD) Yusuf Kezer, dernek üyeleri ile yarışmalarda ödül alan kişiler katıldı.
Salih Akkaya - 8.7.2020
Nasreddin Hoca Şenliğinde arabalı sinema etkinliğine yoğun ilgi
Perşembe Pazarı alanında gerçekleştirilen etkinliğe Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, Akşehir Belediye Başkan Yardımcısı Yahya Yıldız, Akşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İbrahim Öncel de katılırken, etkinliğin olduğu alana araçları ile gelen vatandaşlar kurulan dev ekranda Akşehirli oyuncu ve yönetmen Emre Çaltılı'nın çekimlerini ilçede gerçekleştirdiği "Hayatta Olmaz" filmini izledi.
Salih Akkaya - 8.7.2020
Nasreddin Hoca Şenliğinde bisiklet turu düzenlendi
Bisiklet turuna Afyonkarahisar TCDD 7. Bölge Müdürü Adem Sivri, Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, Nasreddin Hoca Turizm Derneği Başkanı İsa Kurt, Akşehir Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Adem Büyükçanga, Akşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İbrahim Öncel ile çok sayıda bisiklet tutkunu katıldı.
Salih Akkaya - 6.7.2020
Akşehir'de Nasreddin Hoca Şenliği kapsamında sergiler açıldı
Cumhuriyet Meydanı'nda gerçekleştirilen sergilerin açılışına, Akşehir Kaymakamı Ahmet Sait Kurnaz, Belediye Başkanı Salih Akkaya, Belediye Meclis Üyesi Zekeriya Kanat ile Akşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İbrahim Öncel katıldı.
Salih Akkaya - 6.7.2020
Sultandağları zirvesinde lazer gösterisi
Akşehir Kültür Merkezi'nin terasından yansıtılan lazer gösterisini Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya ile Akşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İbrahim Öncel de izledi.
Salih Akkaya - 30.6.2020
Son dakika haberi: Temsili Nasreddin Hoca Şoray Uzun olacak
Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, belediye binasında düzenlediği basın toplantısında, şenliklerin bu yıl Kovid-19 tedbirleri kapsamında önceki yıllara göre daha dar kapsamlı gerçekleştirileceğini belirtti.
Salih Akkaya - 23.6.2020
Akşehir'de koronavirüs denetimleri sürüyor
Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, vatandaşların sağlığını korumak için denetimlerin aralıksız sürdürüleceğini belirtti.
Salih Akkaya - 16.6.2020
Son dakika haber: Akşehir'de LGS öncesinde okullar dezenfekte edildi
Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, sınav öncesinde tüm öğrencilere başarılar dileyerek, şunları kaydetti: "Sınav öncesinde okullarımızın her yerinde sterilizasyon çalışması yaptık.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Salih Akkaya Haberleri | Salih Akkaya Kimdir - Haberler - Salih Akkaya haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Salih Akkaya kimdir, hayatı ve biyografisi. Akşehir'de Muhtarlar Günü etkinlikleri.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.10.2020 14:57:05. #1.14#
title