Sakarya SGK Ankara'nın Ardından İkinci Sırada Yer Aldı - Haberler
Haberi Paylaş

Sakarya SGK Ankara'nın Ardından İkinci Sırada Yer Aldı

Sakarya SGK Ankara'nın Ardından İkinci Sırada Yer Aldı
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

SGK Başkanlığı tarafından düzenlenen ve Türkiye'deki tüm il müdürlüklerinin katıldığı proje yarışmasında Sakarya 24 proje ile ikinci sırada yer aldı.

Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı tarafından düzenlenen ve Türkiye'deki tüm il müdürlüklerinin katıldığı proje yarışmasında Sakarya 24 proje ile ikinci sırada yer aldı. Ödül almaya hak kazanan 15 projenin arasında ise Sakarya SGK 3 projesini sokmayı başardı.

Geçtiğimiz günlerde, SGK Başkanı Yadigar Gökalp'in 81 il müdürüne, "Kurum olarak, ülkemizdeki tüm vatandaşlara hizmet verme ayrıcalığına sahibiz. Bu ayrıcalık bizlere sorumluluk yüklemekte sizlerin yani kurum çalışanlarının günlük hayatta hizmet verdiğiniz vatandaşın gözüyle bizlere vereceğiniz fikirler ve desteklerin önemini hepimiz bilmekteyiz. Bu nedenle tüm çalışanlarımızın katılacağı fikir ve proje yarışmasına katılarak, tecrübe ve bilgi birikimlerinizle kurumumuzu daha ileriye taşıyacağımıza gönülden inanıyorum" diyerek başlattığı ve kurum çalışanlarının katılabildiği proje yarışmasında 81 ilden 213 proje katıldı.

Türkiye'deki kurum çalışanlarının katıldığı "Ben Olsaydım….." yarışmasında 81 ilden 213 proje arasında Ankara 36 projeyle 1. sırada iken, Sakarya 24 projeyle 2. Sırada, İstanbul ise 22 projeyle 3. sırada yer aldı.

Puanlama sistemi ile yapılan yarışmada 15 proje ödüle layık görülürken Sakarya'nın 3 projesi ilk 15 proje arasına girdi. Sakarya SGK il Müdür yardımcısı Hüseyin Ulukaya ile İcra servisinden Hanefi Taştan ve Hasan Bilgin, hazırladıkları projelerinin dereceye girmesinden dolayı mutluluk duyduklarını ifade ederken, Sakarya SGK İl Müdürü Nurten Canbasoğlu ise, "Sakarya olarak 210 personelimizle, 3 bin 400 personele sahip İstanbul un önüne geçmemiz ve ikinci olarak ödül alacak 15 projeden 3 tanesinin Sakarya'ya ait olması Ankara'ya davet edilmeleri beni ve personelimi gururlandırmıştır. Kendilerini kutluyor, teşekkür ediyorum" dedi. - SAKARYA

Sakarya SGK Ankara'nın Ardından İkinci Sırada Yer Aldı

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Sosyal Güvenlik Kurumu, Türkiye, Sakarya, Yerel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title