Ruhi Çenet Haberleri

Ruhi Çenet haber, Ruhi Çenet son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ruhi Çenet 13.5.2019
Kod Ödülleri Töreni 16 Mayıs'ta Boğaziçi Üniversitesi'nde
Boğaziçi Üniversitesi'nde düzenlenecek olan ödül töreni kapsamında çeşitli konukların katılımıyla panel ve oturumlar da yapılacak. Program kapsamında Bahçeşehir Üniversitesi Dijital Oyun Tasarımı Bölüm Başkanı Güven Çatak moderatörlüğünde TİNK Okulları Kurucu ve CEO'su Zeynep Dereli ve Türkiye İş Bankası Yetenek Yönetimi Bölümü Müdür Yardımcısı Niyazi Arda Aygül'ün katılımıyla Eğitim Oyunları paneli düzenlenecek. Sonrasında, Boğaziçi Ventures Yönetici Ortağı Kenan Çolpan moderatörlüğünde Twin Bilim Kurucu Ortağı Ömer Görgülü ve Bilge Adam Yönetim Kurulu Üyesi Cem Çevik de, Yenilikçi Eğitim Teknolojileri paneline katılacak. Program kapsamında ayrıca, TBV Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Eczacıbaşı, Netmarble EMEA YK Başkanı Barış Özistek ve Youtuber Ruhi Çenet'in katılımıyla "Daha Yeni Başlıyor" oturumu düzenlenecek.
Ruhi Çenet 23.12.2018
Şizofren Simülasyonu! ('alevlenme Anını' Görmek İçin İzleyin...)
Ruhi Çenet Belgeselleri 1. Bölümü (Bir Şizofrenle Yüzleşiyorum): https: //www.youtube.com/watch'v=yLYyM...Bu video Ruhi Çenet Belgeselleri'nin 1. bölümünün 2. kısmıdır.
Ruhi Çenet 29.11.2018
Hüseyin Yücel, "Okullar Gelecekte Sadecebilgi Aktaran Binalar Olmayacak"
Etkinlik; Alarko Holding Yönetim Kurulu Üyesi Leyla Alaton, Türkiye E-Spor Federasyonu Başkanı Alper Afşin Özdemir, Riot Games Türkiye Müdürü Bora Koçyiğit, Seri Girişimci Hakan Baş, Mastercard Dijital Ürünler Direktörü Hakan Tatlıcı, Dijital Bankacılık Platformu ininal CEO'su Ömer Suner, MasterCard Avrupa Pazarlarından Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Onur Kurşun, Netmarble EMEA CEO'su Barış Özistek ve Şef, Televizyon Programcısı ve Girişimci Arda Türkmen, Alemşah Öztürk, YouTuberAbdü Yılmaz, Ruhi Çenet, Merve Özkaynak, BAU Next Direktörü Mehtap Naz Algül, Manibux Kurucusu Canan Bayrak'ın geleceğe dair öngörülerini paylaşmalarıyla devam etti.
Ruhi Çenet 29.11.2018
Future Talks Farklı Sektörlerden Önemli İsimlerin Katılımıyla Gerçekleşti
Programa katılarak, gençlere ilham olacak bilgi ve tecrübelerini aktaran ünlü isimlerden,Türkiye E-Spor Federasyonu Başkanı Alper Afşin Özdemir, Riot Games Türkiye Müdürü Bora Koçyiğit, Seri Girişimci Hakan Baş, Mastercard Dijital Ürünler Direktörü Hakan Tatlıcı, Dijital Bankacılık Platformu ininal CEO'su Ömer Suner, MasterCard Avrupa Pazarlarından Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Onur Kurşun, Netmarble EMEA CEO'su Barış Özistek ve Şef, Televizyon Programcısı ve Girişimci Arda Türkmen, Alemşah Öztürk veManibux Kurucusu Canan Bayrak,YouTuberAbdü Yılmaz, Ruhi Çenet, Merve Özkaynak, BAU Next Direktörü Mehtap Naz Algül gerçekleştirdikleri sunumlarla geleceğe dair öngörülerini paylaştı.
Ruhi Çenet 15.7.2018
Gururla Takdim Ederim: Az Bilinen Ama Harika 25 Kanal
Ben Ruhi Çenet, Youtube kanal tanıtımını yaptığım bu videoda Az Bilinen 25 Keyifli Youtube Kanalını anlatıyorum.
Ruhi Çenet 22.6.2018
Youtube Türkiye Başkanı Seçimleri (Oy Kullanın !!)
Seçimde adaylar; Ruhi Çenet, Orkun Işıtmak, Enes Batur, Berkcan Güven, Reynmen, Danla Biliç, Turgut Ekim. Seçimde Oy Kullanmayı Unutmayın.
Ruhi Çenet 15.5.2018
Youtuber Olma Eğitimi!
YOUTUBE EĞİTİMİ SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN > https: //www.udemy.com/ruhi-cenet-yout... (Fiyat: 49.99 TL)
Ruhi Çenet 11.11.2017
100 TL Vs 3000 TL Kıyafet Alışverişi #bunadeğermi
Ben Enes Batur, Buna Değer mi serisi ilk bölümü yaptık Ruhi Çenet ile 3000 TL alışveriş vs 100 TL alışveriş yaptık karşılaştırdık, güzel ve eğlenceli ve komik bir video oldu iyi seyirler.
Ruhi Çenet 9.11.2017
Kocaeli'de 40 Bin 761 Dizüstü Bilgisayar Dağıtılacak
"Bilgisayar dağıtım töreni, 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde" Büyükşehir Belediyesi'nin bu yıl öğrencilerle beraber 257 bilişim öğretmenine de bilgisayar vereceğine işaret edilen açıklamada, şunlar kaydedildi: "15 Kasım'da başlayacak dağıtım programıyla 12 ilçedeki tüm okullara, toplamda 40 bin 761 bilgisayar dağıtılacak. Bilgisayar dağıtım töreni ise 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde bugünün anlamına uygun şekilde yapılacak. Saat 14.30'da başlayacak tören öncesinde çocuklar ilk olarak milyonlarca takipçisi olan youtuber Ruhi Çenet ile bir araya gelecek.
Ruhi Çenet 7.4.2017
Algida'dan Yeni Ürün Atağı
Finale kalan 18 finalist, jüride yer alan Ruhi Çenet, Buğra Kazancı (Minecraft Evi) ve Furkan Yaman gibi ünlü Vlogger ve Youtuber'ların koçluğunda farklı bir süreci deneyimleme fırsatı yakalayacak.
Ruhi Çenet 28.3.2017
MAX Türkiye'nin İlk Youtube Yarışmasını Düzenliyor:
Max'la Youtube Star olmaya var mısın? Dijital dünyada çocukların yaratıcılıklarını ve hayal güçlerini keşfetmelerini hedefleyen yarışmaya başvurular 18 Mart tarihinde başladı. 8-17 yaş grubundan çocuklar, konu sınırlaması olmadan çektikleri videoları Max ile paylaşarak, yarışmaya katılabiliyor. Finale kalan 18 finalist ise jüride yer alan Ruhi Çenet, Buğra Kazancı (Minecraft Evi), Furkan Yaman gibi ünlü Vlogger ve Youtuber'ların koçluğunda benzersiz bir süreci deneyimleme fırsatı yakalayacak.
Ruhi Çenet: Youtube ZirvesiRuhi Çenet 14.12.2016
Ruhi Çenet: 1 Milyonu AştılarRuhi Çenet 20.4.2016
Ruhi Çenet 6.2.2016
Buzzmyvideos'un Youtube Yıldızları Ödül Töreninde Buluştu
BuzzMyVideos'un desteklediği kanallardan Enes Batur, Ruhi Çenet ve Webtekno 500 bin takipçiye ulaşarak "Silver Play Button" ödülünü almaya hak kazandı.
Ruhi Çenet 7.1.2015
Webrazzi Ödülleri'nde En İyiler 12 Ocak'ta Belli Oluyor
1. Hayrettin - http://www.youtube.com/user/hayrettin 2. Web Tekno - http://www.youtube.com/user/webteknotv 3. Ruhi Çenet Videoları - http://www.
Şu an buradasınız: Ruhi Çenet Haberleri | Ruhi Çenet Kimdir - Haberler - Ruhi Çenet haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ruhi Çenet kimdir, hayatı ve biyografisi. Madde madde 20 yaş altı gençleri anlama kılavuzu! Hazır eve kapanmışlarken onları biraz daha
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 1.8.2020 10:50:32. #1.14#
title