Haberi Paylaş

Mehmet Şimşek'ten iddialara yanıt: Ciddi bir hastalığım yok, Dubai'ye yerleştiğim haberleri gerçeği yansıtmıyor

Politika Haberleri

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yeni dönemde ekonominin başına geçirmeyi düşündüğü iddia edilen eski Maliye Bakanı Mehmet Şimşek'in hasta olduğu ve Dubai'ye taşındığı iddiaları büyük ses getirdi. Konuya ilişkin Twitter hesabından açıklama yapan Şimşek, "Dubai'ye yerleştiğime dair haberler gerçeği yansıtmıyor. Ailecek Ankara'da yaşıyoruz. Ayrıca ciddi bir hastalığımın olduğuna dair haberler de gerçeği yansıtmıyor. Allah'a çok şükür mide ülseri dışında önemli bir rahatsızlığım yok" dedi.

Eski Maliye Bakanı Mehmet Şimşek ile ilgili olarak ortaya atılan iddialar özellikle sosyal medyada büyük ses getirdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın seçimi kazanması halinde yeni dönemde ekonominin başına geçireceği iddia edilen Mehmet Şimşek'in ciddi bir rahatsızlığı olduğu ve Dubai'ye yerleştiği iddia edilmişti.

"AİLECEK ANKARA'DA YAŞIYORUZ"

Bugün Twitter hesabından kamuoyundaki iddialara yanıt veren Şimşek, " Dubai'ye yerleştiğime dair haberler gerçeği yansıtmıyor. Ailecek Ankara'da yaşıyoruz. Yoğun işlerim için dünyanın dört bir köşesine (özellikle Londra, Paris, New York, Dubai ve Doha'ya) çok sık seyahatlerim oluyor" ifadelerini kullandı.

"MİDE ÜLSERİ DIŞINDA BİR RAHATSIZLIĞIM YOK"

Açıklamasında ciddi bir rahatsızlığı bulunduğuna yönelik iddialara da tepki gösteren Şimşek, "Ayrıca ciddi bir hastalığımın olduğuna dair haberler de gerçeği yansıtmıyor. Allah'a çok şükür mide ülseri dışında önemli bir rahatsızlığım yok. Saygılarımla" dedi.

Mehmet Şimşek'ten iddialara yanıt: Ciddi bir hastalığım yok, Dubai'ye yerleştiğim haberleri gerçeği yansıtmıyor

Mehmet Şimşek Ekonomi Dubai Politika Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (2)

Güray Dilli :

Eh be arkadaş , bu kadar direndikten sonra evet dersen , ne derim ben sana

Cevap Yaz11Yayından Kaldır
Elif Arslan:

onlardaki para bende olsun. şuan barbie benziyorum o zaman taş bebek olurum

Cevap Yaz2118Yayından Kaldır
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title