Fazıl Say'ın İmamoğlu'na destek mesajında Bahçeli'ye yer vermesi MHP'yi kızdırdı: Sesin başkaca ayıplarını ortaya dökmesin - Haberler
Haberi Paylaş

Fazıl Say'ın İmamoğlu'na destek mesajında Bahçeli'ye yer vermesi MHP'yi kızdırdı: Sesin başkaca ayıplarını ortaya dökmesin

Haberler.com - Erdem Aksoy - Politika
 - Güncelleme:

İstanbul'da karla mücadele sürerken İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun bir balık restoranında görüntülenmesi tartışma yaratmıştı. Piyanist Fazıl Say'ın İmamoğlu ile eski bir fotoğrafını paylaşarak yaptığı destek paylaşımında Devlet Bahçeli'nin ismine yer vermesi ise MHP'lileri çılgına çevirdi. Bahçeli'nin yardımcısı İsmail Özdemir, Say'a "Sen sen ol, nasıl öteceğini iyi bil! Yoksa Maazallah sesim çıksın diye uğraşırken, o sesin başkaca ayıplarını ortaya dökmesin" sözleriyle tepki gösterdi.

İstanbul'da dün yoğun kar yağışı etkili olmaya başlarken İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun bir restoranda İngiltere Büyükelçisi Dominick Chilcott'la yemekte olduğu ortaya çıkmıştı. Buluşma daha sonra İmamoğlu tarafından yapılan açıklama ile de doğrulandı.

Fazıl Say'ın Ekrem İmamoğlu'na destek paylaşımına MHP'den sert tepki: Sen sen ol, nasıl öteceğini iyi bil

FAZIL SAY'DAN PAYLAŞIM: FOTOĞRAFI ÇEKEN KİŞİ DE DEVLET BAHÇELİ'DİR

Piyanist Fazıl Say ise konuya dair Twitter'dan yaptığı paylaşımla, ilgili fotoğraflara göndermede bulunarak İmamoğlu çifti ile daha önceden çekilmiş bir fotoğrafını paylaşıp şu notu düştü:

"Belediye Başkanımız Ekrem İmamoğlu'nun dün gece bir restoranda görüldüğü yanlış haberdir. İşin gerçeği şudur; bu 4 kişi dün bütün gece diskoda çılgınlar gibi dans etmiş ve içmiş eğlenmiştir. Fotoğrafı çeken kişi de Devlet Bahçeli'dir! Salvador Dali'nin de selamları var!"

Fazıl Say'ın Ekrem İmamoğlu'na destek paylaşımına MHP'den sert tepki: Sen sen ol, nasıl öteceğini iyi bilMHP Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir.

BAHÇELİ'NİN YARDIMCISI TWITTER'DAN ÇOK SERT ÇIKTI

Say'ın MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi içine kattığı paylaşım üzerine MHP'den sert tepki geldi. MHP'nin Medya, Tanıtım ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

"1-İcra ettiği sanatıyla meşgul olmasının kendisi ve camiası açısından daha faydalı olacak bir piyanistin, komiklikten öte lüzumsuz ve hadsiz beyanlarla siyasi yorumlarda bulunmaya kalkması Mesnevi'de hikayesi anlatılan tezeğe saplanmış, kuyruğu kalkık fareyi akıllara getiriyor.

2-Böyle olunca bu piyanistin, piyonist bir edayla Sayın Genel Başkanımıza dil uzatmaya yeltenmesi yerli yersiz öten horozları susturmak için bir parça yağ ile olan imtihanlarına varan akıbetlerini de hatırlatıyor.

3-Fazıl Say, bu yüzden sen sen ol, nasıl öteceğini iyi bil! Yoksa Maazallah sesim çıksın diye uğraşırken, o sesin başkaca ayıplarını ortaya dökmesin. Sanatçısın, sanatınla kal…"

Fazıl Say'ın Ekrem İmamoğlu'na destek paylaşımına MHP'den sert tepki: Sen sen ol, nasıl öteceğini iyi bil

Fazıl Say'ın Ekrem İmamoğlu'na destek paylaşımına MHP'den sert tepki: Sen sen ol, nasıl öteceğini iyi bil

Fazıl Say'ın Ekrem İmamoğlu'na destek paylaşımına MHP'den sert tepki: Sen sen ol, nasıl öteceğini iyi bil

Erdem Aksoy
Gündem Editörü Haberler.com - Politika

Devlet Bahçeli Ekrem İmamoğlu Fazıl Say MHP İBB Magazin Politika Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (3)

Engin Aydogan:

Sanatçı ise sanatiyla gündeme gelsin onları ilgilendirmeyen din siyaset gibi konulara gereksiz bir şekilde dahil olmasınlar. Hadlerini bilsinler işlerine baksınlar . Çizgiyi aşmadan

OKUR:

fazıl say zorlama istersen bi aynaya bak hele

DOĞAN ERDOĞAN:

fazıl say Bahçeli o fotoyu çektiyse foto çekmekle kalmamıştır..

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title