Haberler

CEM Vakfı'nda deprem! Kılıçdaroğlu ve İmamoğlu paylaşımları genel müdürün başını yaktı

Abone Ol

Sosyal medya hesabından CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na hakaret içerikli paylaşımlar yapan CEM Vakfı Genel Müdürü Ali Rıza Özkan'ın görevine son verildi.

Geçtiğimiz aylarda CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu hedef alan sosyal medya paylaşımları yapan CEM Vakfı Genel Müdürü Ali Rıza Özkan'ın görevine son verildi.

"YOLLARIMIZI AYIRMIŞ BULUNUYORUZ"

Cumhuriyetçi Eğitim Vakfı (CEM) tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: "Vakfımıza Genel Müdür olarak atanan Ali Rıza Özkan Bey ile bugün itibari ile yollarımızı ayırmış bulunuyoruz. Kendisine verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür eder, bundan sonraki yaşamında başarılar dileriz. Kamuoyunun bilgilerine sunarız."

CEM Vakfı'nda deprem! Kılıçdaroğlu ve İmamoğlu'nu hedef alan genel müdür görevden alındı

PAYLAŞIMLARIYLA CHP LİDERİNİ VE İMAMOĞLU'NU HEDEF ALMIŞTI

2023'ün ilk günlerinde CEM Vakfı Genel Müdürü olarak atanan Ali Rıza Özkan, daha önce Kılıçdaroğlu ve İmamoğlu hakkında yaptığı paylaşımlarla gündeme gelmişti. Özkan'ın paylaşımlarında; "Densizlik İmamoğlu'na CHP'den miras değildir", "CHP'liler müjde! Kılıçdaroğlu parayı bulmuş hem de Londra'da" şeklinde ifadeler kullanmıştı.

İşte o paylaşımlar:

CEM Vakfı'nda deprem! Kılıçdaroğlu ve İmamoğlu'nu hedef alan genel müdür görevden alındı

CEM Vakfı'nda deprem! Kılıçdaroğlu ve İmamoğlu'nu hedef alan genel müdür görevden alındı

Kaynak: Haberler.com / Politika

Kemal Kılıçdaroğlu Ekrem İmamoğlu Politika Güncel Haberler

Yorumlar (5)

ömer çevik:

Cem evleri sırf alevi diye kilictaroglunun yıllardır arkasında demekki burada herşey mezhepçilik le başlamış yazık tüm Sünniler kilictaroglunun ayrımcılığıni yıllardır biliyor neyse herkes ona göre adam tutsun.

Cevap Yaz04Yayından Kaldır
ismail bey :

Adam doğru söylemiş. Atatürkçü geçinipte, 10 kasımda şarkı söylemek veya kara para merkezi deyipte, ingiltereden para getireceğini söylemek nedir...

Cevap Yaz426Yayından Kaldır
sade vatandaş:

ister kılıçtaroğlu olsun ister imamoğlu hiç kimse eleştirilmez dokunulmaz veya kusursuz değildir kim olursa olsun objektif ve gerçekçi olmak şartıyla yapılan her yanlış herkes tarafından mutlaka eleştirilmeli zaten başımıza ne geliyorsa sessizliğimizden takım tutar gibi parti tutmamızdan geliyor

Cevap Yaz044Yayından Kaldır
Tüm 5 yorumu okumak için tıklayın
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title