Rıza Özkan Haberleri

Rıza Özkan haber, Rıza Özkan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Rıza Özkan - 9.3.2018
İşlediği Cinayetin Haberini, Arkadaşına Televizyondan İzlettirmiş
KONYA'da tabancayla vurularak öldürüldükten sonra cesedi yol kenarında bulunan garson Rıza Özkan (36) cinayetiyle ilgili davada tutuklu sanık Mustafa Sönmez'in yargılannmasına başlandı.
Rıza Özkan - 30.1.2018
Dha Yurt Bülteni-1
Görüntü Dökümü ---------------------------------- -Çocuğun acil servise getirilmesi -Ambulansın geliş görüntüsü -Çocuğun acil servisten girerken görüntüsü ve detay Haber-Kamera: Tezcan SOLMAZ /DÜZCE,  GÖRÜNTÜ GEÇİLDİ ===================================== 12)HDP NİĞDE İL BAŞKANI TUTUKLANDI   NİĞDE'de sosyal medya üzerinden terör örgütü propagandası yaptığı iddasıyla gözaltına alınan HDP Niğde İl Başkanı Göksel Rıza Özkan tutuklandı.
Rıza Özkan - 29.1.2018
Hdp Niğde İl Başkanı Tutuklandı
NİĞDE'de sosyal medya üzerinden terör örgütü propagandası yaptığı iddasıyla gözaltına alınan HDP Niğde İl Başkanı Göksel Rıza Özkan tutuklandı.
Rıza Özkan - 29.1.2018
Dha Yurt Bülteni-19
HDP Niğde İl Başkanı tutuklandı Niğde'de sosyal medya üzerinden terör örgütü propagandası yaptığı iddasıyla gözaltına alınan HDP Niğde İl Başkanı Göksel Rıza Özkan tutuklandı.
Rıza Özkan - 29.1.2018
Hdp Niğde İl Başkanı Tutuklandı
Niğde'de, sosyal medya hesabından terör örgütü propagandası yaptığı iddiasıyla gözaltına alınan HDP Niğde İl Başkanı Göksel Rıza Özkan tutuklandı.
Rıza Özkan - 29.1.2018
Hdp Niğde İl Başkanı Tutuklandı
NİĞDE'de sosyal medya üzerinden terör örgütü propagandası yaptığı iddasıyla gözaltına alınan HDP Niğde İl Başkanı Göksel Rıza Özkan tutuklandı.
Rıza Özkan - 25.1.2018
Niğde'de Sosyal Medyadan Terör Örgütü Propagandası Yapan 2 Kişi Gözaltına Alındı
Şahısların emniyetteki işlemleri devam ederken, dün gözaltına alınan HDP İl Başkanı Göksel Rıza Özkan'ın sorgusunun devam ettiği öğrenildi.
Rıza Özkan - 24.1.2018
Niğde Hdp İl Başkanı Gözaltına Alındı
Niğde Emniyet Müdürülüğü Terörle Mücadele Şube Müdürülüğü ekipleri tarafından, sosyal medya paylaşımlarında terör örgütü propagandası yapan HDP Niğde İl Başkanı Göksel Rıza Özkan gözaltına alındı.
Rıza Özkan - 24.1.2018
Dha Yurt Bülteni -7
Görüntü Dökümü ----------------------------- -Köylülerin kurbanları getirmesi  -Çocukların ellerindeki zeytin dallari  -Türk bayrağının açılması  -Bir köylü ile röportaj  -Kurbanların kesilmesi  -Slogan atılması Haber-Kamera: Çağlar ÖZTÜRK-Erhan TEKTEN/HATAY,(HASSA), ===================================================== HDP Niğde il başkanı gözaltına alındı Öte yandan HDP Niğde İl Başkanı Göksel Rıza Özkan, sosyal medyada terör propagandası yaptığı gerekçesiyle gözaltına alındı.
Rıza Özkan - 24.1.2018
Zeytin Dalı Harekatı 5'inci Gününde; Hatay Sınırı Özel Güvenlik Bölgesi (3)
HDP NİĞDE İL BAŞKANI GÖZALTINA ALINDI Öte yandan HDP Niğde İl Başkanı Göksel Rıza Özkan, sosyal medyada terör propagandası yaptığı gerekçesiyle gözaltına alındı.
Rıza Özkan - 24.1.2018
Hdp İl Başkanına Terör Propagandasından Gözaltı
Niğde'de HDP İl Başkanı Göksel Rıza Özkan, sosyal medya üzerinden terör propagandası yaptığı iddiasıyla gözaltına alındı.
Rıza Özkan - 16.8.2017
Konya'da Başından Vurulmuş Erkek Cesedi Bulundu
Konya'da başından vurulmuş erkek cesedi bulundu KONYA - Konya'da poliste kayıp başvurusu bulunan bir kişi, boş bir arazide başından vurulmuş halde bulundu. Edinilen bilgiye göre, saat 10.00 sıralarında merkez Selçuklu ilçesinde bulunan Altınapa Barajına piknik yapmak ve balık tutmak için giden bir aile, yol kenarında hareketsiz bir kişinin yerde yattığını görünce jandarmaya haber verdi. İhbar üzerine olay yerine polis, jandarma ve ambulans sevk edildi. Sağlık görevlilerinin yaptığı kontrolde başından tek kurşunla vurulmuş olan şahsın hayatını kaybettiği belirlendi. Jandarmanın yaptığı inceleme sonucunda cesedi bulunan kişinin, merkez Karatay ilçesinde ailesi tarafından kayıp başvurusunda bulunulan 36 yaşındaki Rıza Özkan'a ait olduğu tespit edildi.
Rıza Özkan - 14.8.2017
Cinayet Şüphelilerine Özel Harekat Polisleriyle Operasyon
Merkez Selçuklu ilçesindeki Altınapa Barajı yakınlarında cesedi bulunan Rıza Özkan'ın (36) öldürülmesine ilişkin soruşturma sürüyor.
Rıza Özkan - 14.8.2017
Dha Yurt Bülteni-4
Görüntü Dökümü ARŞİV 9- 10 Mayısta geçilmişti ----------------- Ali Yumaç tatbikat ve olay yeri görüntü  Haber: Mehmet ÇINAR- Kamera: ANTALYA-DHA) Görüntü Dökümü (27 Mayıs) --------------- Çiftin evinin bahçesine girmeleri Yağmur altında slogan atmaları Basın açıklaması yapılması Gruptan detaylar Ellerindeki dövizler Taş ocağından detay Düşerek yaralanan kadının görünsü CHP'Li Milletvekili Niyazi >Nefi Kara'nın müdahalesi Kamera: Suat SÖĞÜT/FİNİKE(Antalya), Görüntü Dökümü(5 Haziran) --------------------------------- Mermer ocaklarından genel görüntü Basın açıklaması yapılırken Vahap Tuncer ve Bayram Taşel'in konuşması (KAMERA: Suat SÖĞÜT/FİNİKE, ===================================================  3)SİLAHLI SALDIRI OLAYINI ARAŞTIRAN POLİS, BARAJDAKİ CESEDİN FAİLLERİNİ YAKALADI KONYA'da vurularak öldürülmüş ve yol kenarına atılmış olarak bulunan 36 yaşındaki Rıza Özkan'ın katil zanlısı 42 yaşındaki Ali Topkaya kaldığı evde intihar etmiş olarak bulunurken, diğer zanlı 44 yaşındaki Mustafa Sönmez ise özel harekat polisinin baskınıyla yakalandı.
Rıza Özkan - 14.8.2017
Garson Cinayetin Bir Faili Yakalandı, Diğeri İntihar Etmiş Bulundu
KONYA'da tancayla vurularak öldürüldükten sonra yol kenarına atılmış cesedi bulunan garson 36 yaşındaki Rıza Özkan'ın katil zanlısı 42 yaşındaki Ali Topkaya kaldığı evde intihar etmiş olarak bulunurken, diğer zanlı 44 yaşındaki Mustafa Sönmez ise özel harekat polisinin operasyonuyla yakalandı.
Rıza Özkan - 13.8.2017
Baraj Kenarında Erkek Cesedi Bulundu
Yapılan incelemede, cesedin Rıza Özkan'a (36) ait olduğu belirlendi.
Rıza Özkan - 13.8.2017
Konya'da Erkek Cesedi Bulundu
Yapılan incelemede, cesedin Rıza Özkan'a (36) ait olduğu belirlendi.
Rıza Özkan - 13.8.2017
Pikniğe Giden Aile Vahşetle Karşılaştı
Edinilen bilgiye göre, saat 10.00 sıralarında merkez Selçuklu ilçesinde bulunan Altınapa Barajına piknik yapmak ve balık tutmak için giden bir aile, yol kenarında hareketsiz bir kişinin yerde yattığını görünce jandarmaya haber verdi. İhbar üzerine olay yerine polis, jandarma ve ambulans sevk edildi. Sağlık görevlilerinin yaptığı kontrolde başından tek kurşunla vurulmuş olan şahsın hayatını kaybettiği belirlendi. Jandarmanın yaptığı inceleme sonucunda cesedi bulunan kişinin, merkez Karatay ilçesinde ailesi tarafından kayıp başvurusunda bulunulan 36 yaşındaki Rıza Özkan'a ait olduğu tespit edildi.
Rıza Özkan - 13.8.2017
Dha Yurt Bülteni-7
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ----------------------------------- Camide düzenlenen törene katılanlar  Cenazenin getirilişi       AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı'nın gelmesi   Vatandaşların dua okuması Cenaze namazının kılınması    Cenazenin cenaze aracına konması Genel ve detay görüntüler  Haber-Kamera: Uğur BUDAK-ŞANLIURFA-DHA) GÖRÜNTÜ BOYUTU: 413 MB ============================================== 5)TARİHİ HARA AYGIR DEPOLARI RESTORASYONA ALINIYOR SİVAS'ta Osmanlı Devleti döneminde Sultan Abdulhamid Han'a at gönderilen ancak günümüzde harabe haldeki Hara Aygır Depoları restorasyona alınıyor.  Osmanlı Devleti'nin önemli şehirlerinden biri olan Sivas'ta orduya at yetiştirmek üzere kurularak ayrıca dönemin padişahı Sultan Abdulhamid Han'a at gönderilen Tarihi Hara Aygır Depoları restorasyona alınıyor. Danişmentgazi Mahallesi, Sivas-Ankara yolu üzerinde yaklaşık 250 bin metrekare alana sahip olan ve uzun zamandır atıl olan Tarihi Hara Aygır Depoları Sivas'a kazandırılıyor. Bir süredir Özelleştirme Yüksek Kurulu'nda onay bekleyen Tarihi Hara Aygır Depoları bedelsiz olarak Sivas İl Özel İdaresi'ne tahsis edildi.  "SOSYAL ETKİNLİK MERKEZİ OLUŞTURACAĞIZ" Sivas Valisi Davut Gül, Özelleştirme Yüksek Kurulu onay verilmesinin ardından Tarihi Hara Aygır Depolarında incelemede bulundu. İl Kültür ve Turizm Müdürü Kadir Pürlü de depolar ve alan hakkında Vali Gül'e bilgi verdi. Burada açıklamalarda bulunan Vali Gül, "Osmanlı Devleti'nin son dönemlerinde burada at yetiştirilmiş. Belli zamanlarda tarımsal ürünlerin denendiği yeni ürünlerin üretildiği bir yer olarak kullanılmış. Atatürk Sivas Kongresi'ne gelirken bu bölge karşılanmış. Burası Özelleştirme Yüksek Kurulu'ndaydı. Burası İl Özel İdaresi'ne bedelsiz tahsis edildi. Şehire bu kadar yakın bir arazi yaklaşık 150-200 milyon lira ve çok kıymetli bir arazidir. Ben emeği geçenlere teşekkür ediyorum. İnşallah bundan sonra burada geleneksel sporların yapıldığı başta at biniciliği, cirit, güreş gibi sosyal etkinlik merkezi oluşturacağız. Binaların restorasyonu yapılacak. Baştan sona onarımları yapılacak. Ayrıca arazi büyük olduğu için gençlerin, yaşlıların çeşitli aktiviteler yapacağı faaliyetler yapacağız. Burası güzel bir yer. İnşallah Sivaslılarımızın beğeneceği güzel aktiviterin olduğu yer olacak." dedi.  Görüntü Dökümü: ----------------- -Hara depolarından görüntü -Vali ve ilgililerin alanı gezmesi -Vali Gül'ün açıklamaları Haber-Kamera: Hüsnü Ümit AVCI/SİVAS, ====================================================== 6)TABANCA İLE ÖLDÜRÜP BARAJ KENARINA ATTILAR    KONYA'da Altınapa baraj gölü kenarında erkek cesedi bulundu. Tabanca ile vurularak öldürüldüğü ve baraj yolu kenarına atıldığı belirlenen cesedin 36 yaşındaki Rıza Özkan'a ait olduğu tespit edildi.
Rıza Özkan - 24.3.2017
Hakim ve Savcıların Yargılandığı Davada İlk Hafta Tamamlandı
ÖSYM'nin sınavı iptal etmesinin ardından yürütmeyi durdurma davası açmadığını öne süren Önder, "ByLock'un ne olduğunu cezaevinde öğrendim. Programı, evine ziyarete gittiğim savcı arkadaşım Ali Rıza Özkan yükledi.
Rıza Özkan - 27.12.2015
Niğde'de Basın Açıklaması Sırasında Arbede
Kent Meydanı'nda toplanan grup, pankart açtı. HDP İl Başkanı Göksel Rıza Özkan'ın basın açıklaması yaptığı sırada, meydanda toplananlar, gruptakilere tepki gösterdi.
Rıza Özkan - 18.12.2015
Denizli'deki Kayıp Damat Cinayeti Davası
Denizli'de damadını öldüren ve cesedi nereye gömdüğünü söylemeden intihar eden emekli polis memuru Ahmet Özkan'ın oğlu polis memuru Ali Rıza Özkan, ömür boyu hapis cezasına çarptırıldı.
Rıza Özkan - 28.12.2014
Uludere'deki Olayın 3. Yılı
HDP İl Başkanı Göksel Rıza Özkan, Kent Meydanı'nda yaptığı basın açıklamasında, bin 96 gün önce Roboski'de 28'i aynı aileden 34 yurttaşın savaş uçakları tarafından bombalanarak katledildiğini savundu.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Rıza Özkan Haberleri | Rıza Özkan Kimdir - Haberler - Rıza Özkan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Rıza Özkan kimdir, hayatı ve biyografisi. 10. Tarım ve İnsan Fotoğraf Sergisi açıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 23.11.2020 18:48:41. #1.14#
title