Haberler

Ataşehir Belediyesi çalışanları yüzde 110'luk zammı başkanla halay çekerek kutladı

Politika Haberleri

Ataşehir Belediyesi çalışanları yüzde 110'luk zammı başkanla halay çekerek kutladı Ataşehir'de belediye çalışanlarından davullu zurnalı zam kutlaması Ataşehir Belediyesi, DİSK ve Genel İş Sendikası ile toplu iş sözleşmesi imzaladıİSTANBUL Ataşehir Belediyesi ile DİSK ve Genel İş Sendikası...

Ataşehir Belediyesi çalışanları yüzde 110'luk zammı başkanla halay çekerek kutladı

Ataşehir'de belediye çalışanlarından davullu zurnalı zam kutlaması

Ataşehir Belediyesi, DİSK ve Genel İş Sendikası ile toplu iş sözleşmesi imzaladı

İSTANBUL Ataşehir Belediyesi ile DİSK ve Genel İş Sendikası arasında toplu iş sözleşmesi imzalandı. Ataşehir Belediyesi'nde düzenlenen imza töreninde taraflar toplu iş sözleşmesine imzalarını attı. Sözleşme ile belediye çalışanlarının maaşlarına yüzde 110 zam yapıldı. Belediye çalışanları, maaşlarına yapılan zammı Başkan Battal İlgezdi ile halay çekerek kutladı.

Ataşehir Belediyesi, bünyesinde çalışan emekçileri için harekete geçti. Ataşehir Belediyesi ile DİSK ve Genel İş Sendikası arasında toplu iş sözleşmesi imzalandı. Ataşehir Belediyesi önünde düzenlenen imza törenine Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, DİSK Genel Başkan Yardımcısı ve Genel İş Sendikası Genel Başkanı Remzi Çalışkan ve çok sayıda işçi katıldı. İmzalanan sözleşme ile çalışanların maaşına yüzde 110 zam yapılmış oldu.

Belediye çalışanlarından davullu halaylı kutlama

Yapılan zamma sevinen Ataşehir Belediyesi çalışanları, zammı Başkan Battal İlgezdi ile beraber davul ve zurna eşliğinde halay çekerek kutladı.

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, "Çalışan personelimize yüzde 110'a yakın zam verdik. Türkiye şartlarında yeterli değil ama olması gereken bu kadardı. Emeği geçen tüm sendikalı arkadaşlara teşekkür ediyorum. Türkiye'nin şartları belli, ekonomik şartlar da belli. Arkadaşlarımızın beklentileri fazla olabilir. Temennimiz güzel günlerde daha iyi koşullarda daha iyi şartlarda yeni bir anlaşma yapmak" dedi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Politika

Battal İlgezdi Ataşehir Türkiye Politika Haberler

title