OSMAN KILIÇ HABERLERİ

Osman Kılıç haber, Osman Kılıç son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Osman Kılıç

Osman Kılıç

Doğum Yeri Balıkesir / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1974 - ...

Osman Kılıç Kimdir ?

Osman Kılıç, 1 Ocak 1974 tarihinde Balıkesir Balya İlçesinin Çakallar mahallesinde doğdu. Annesinin adı Fevziye babasının adı İlyas Kılıç’tır. İlk ve ortaokulu Balya’da tamamladıktan sonra Balıkesir Ticaret Meslek Lisesi’nden mezun oldu. Üniversite eğitimini Antakya M.Y.O işletmecilik okulundan 1993 yılında mezun oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Osman Kılıç - 30.03.2021
Trakya'da "Yaya Önceliği Kırmızı Çizgimizdir" projesi kapsamında yaya geçitleri kırmızıya boyandı
-Tekirdağ Cumhuriyet Meydanı'nda Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, Süleymanpaşa Kaymakamı Harun Kaya, İl Emniyet Müdürü Mehmet Erduğan ve İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Osman Kılıç yaya geçitlerine kırmızı çizgi çizdi.
Osman Kılıç - 27.03.2021
Tekirdağ'dan kısa kısa
Erol, valilik makamında Yıldırım'ın yanı sıra İl Emniyet Müdürü Mehmet Erduğan ve İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Osman Kılıç'a da çanta vererek, bilgilendirmede bulundu.
Osman Kılıç - 26.02.2021
Tekirdağ'da restore edilen 600 yıllık Güzelköy Camisi gelecek ay ibadete açılacak
Ziyarete Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Şarköy Kaymakamı Şenol Kaya, İl Jandarma Komutanı Albay Osman Kılıç ve Şarköy Belediye Başkanı Alpay Var da katıldı.
Osman Kılıç - 16.02.2021
Son dakika gündem: FETÖ elebaşı Gülen'in de aralarında bulunduğu 62 darbeci tazminat ödeyecek
Tazminat ödemeye mahkum edilen isimler Anadolu 20. Asliye Hukuk Mahkemesince tazminat ödemeye mahkum edilen darbecilerin isimleri ise şöyle: "Fetullah Gülen, Adil Öksüz, Kemal Batmaz, Hakan Çiçek, Nurettin Oruç, Harun Biniş, Akın Öztürk, Ahmet Özçetin, Hakan Evrim, Kubilay Selçuk, Ömer Faruk Harmancık, Mehmet Dişli, Mustafa Barış Avıalan, Göhkan Şahin Sönmezateş, Muzaffer Düzenli, Turgay Sökmen, Murat Koçyiğit, İlhan Talu, Mehmet Partigöç, Sinan Sürer, Orhan Yıkılan, Cemil Turhan, Ramazan Gözel, Osman Kılıç, Doğan Öztürk, Osman Kardal, Fırat Alakuş, Erhan Caha, Ali Kalyoncu, Bilal Akyüz, Özkan Aydoğdu, Ünsal Coşkun, Özcan Karacan, Halil Gül, Mehmet Şahin, Muhsin Kutsi Barış, Ali Yazıcı, Semih Terzi (öldüğü için mirasçıları Nazire Terzi, Faruk Terzi, Melike Terzi, Elif Terzi), Murat Aygün, Ertuğrul Terzi, Savaş Kabaklı, Ahmet Bincan Kırker, Ali Osman Gürcan, Ahmet Güzel, Gençay Büyük, Rıfat Çelik, Abdullah Yetik, Süleyman Özkaynakçı, Mesut Fırat, Feridun Çoban, Halil Can Akbaş, Mehmet Güngör, Uğur Uçan, Fatih Mandacı, Bilal Kurugöl, Talip Güler, Osman Gider, Mahmut Küçüközer, Hüseyin Pehlivan, Salih Kukudasoğlu, Davut Uçum ve Ali Aktürk.
Osman Kılıç - 10.02.2021
Son dakika! El Bab'da şehit olan asker için Tekirdağ'da mevlit okutuldu
Programa Vali Aziz Yıldırım'ın yanı sıra Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mümin Şahin, Cumhuriyet Başsavcısı Soner Gül, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Osman Kılıç, İl Müftüsü İsmail İpek ve vatandaşlar katıldı.
Osman Kılıç - 03.02.2021
Son dakika: Tekirdağ Valisi Yıldırım Çerkezköy'de ziyaretlerde bulundu
İncelemeleri ve ziyaretleri sırasında Yıldırım'a Çerkezköy Kaymakamı Atilla Selami Abban, İl Jandarma Komutanı Albay Osman Kılıç ve İl Emniyet Müdürü Aykut Efe eşlik etti.
Osman Kılıç - 12.01.2021
Ankara'da vefat eden Uzman Çavuş Tufan Sayacı, Tekirdağ'da toprağa verildi
Cenaze törenine Sayacı'nın ailesi, yakınları, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Tekirdağ İl Jandarma Komutanı Osman Kılıç, protokol üyeleri ve vatandaşlar katıldı.
Osman Kılıç - 31.12.2020
Son dakika haberleri... Tekirdağ Valisi Yıldırım'ın ziyaretleri
Ziyareti sırasında Yıldırım'a Çorlu Kaymakamı Cafer Sarılı, İl Jandarma Komutanı Albay Osman Kılıç, İl Emniyet Müdürü Mehmet Erduğan eşlik etti.
Osman Kılıç - 23.12.2020
Son Dakika | Tekirdağ Valisi Yıldırım "En iyi narkotik polisi anne"lere gül dağıttı
Vali Yıldırım'a ziyaretleri sırasında Süleymanpaşa Kaymakamı Harun Kaya, İl Emniyet Müdürü Mehmet Erduğan, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Osman Kılıç eşlik etti.
Osman Kılıç - 13.12.2020
Son dakika haber | Sokaklar boş kaldı
Edinilen son dakika haberine göre 15 Temmuz Kızılay Milli İrade Meydanı'nda hakim olan sakinlik Polis ekiplerinin denetimleri Köpeğini gezdiren vatandaş Ulus'ta hakim olan sakinlik Sakinliğin hakim olduğu Ulus meydanı ANKARA - Başkentte, yeni tip koronavirüsle mücadele tedbirleri kapsamında uygulanan sokağa çıkma...
Osman Kılıç - 25.11.2020
Tekirdağ Valisi Yıldırım, kadına şiddete karşı kullanılan KADES programını denedi
Toplantıya, Süleymanpaşa Kaymakamı Harun Kaya, İl Emniyet Müdürü Mehmet Erduğan, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Osman Kılıç, KADEM İl Başkanı Zeynep Şentop Şahin, İl Müftüsü İsmail İpek, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetleri İl Müdürü Ülkü Uslu katıldı.
Osman Kılıç - 18.11.2020
Tekirdağ'da "TAMP Tekirdağ İl Düzeyi Masabaşı Tatbikatı" yapıldı
Yıldırım, insanların ve diğer canlıların usulüne uygun olmayan binaların ve yapıların altında kaldıkları için öldüklerine değinerek, şöyle devam etti: "Açık alanda bulunsanız deprem size hiçbir şey yapmaz. Belki sallanırsınız, dengeniz kaybolur düşersiniz. Onun dışında bir şey olmaz ama sel öyle değildir, önüne alır götürür. Yangın, fırtına yakar, savurur, götürür. Dünyada en çok doğal afetlerin meydana geldiği yer Japonya ama buna rağmen Japonlar bunlarla birlikte yaşamayı öğrendiler ve bundan çok da fazla korkmuyorlar. Buna rağmen depremde hasarları, can kayıpları çok da olmuyor. Bizim de böyle yaşamaya alışmamız lazım. İzmir depremi gibi bir şey olunca birden bire hatırlıyoruz, düşüncelerimiz tavan yapıyor. Şunu yapalım, bunu yapalım, ondan sonra zaman geçince birden bire unutuyoruz. Bunları unutmamak, refleks haline getirmek gerekiyor. Ne kadar antrenmanlı olursak o kadar daha az kayıpla buralardan çıkmamız mümkündür. " Tatbikata, Vali Yardımcısı Murat Eren, Kurmay Başkanı Piyade Albay Cavit Tütüncü, Süleymanpaşa Kaymakamı Harun Kaya, İl Emniyet Müdürü Mehmet Erduğan, İl Jandarma Komando Kıdemli Albay Osman Kılıç, AFAD Müdürü Recep Erol, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Kaan Sinan Tohumcu, İl Afet ve Acil Durum Koordinasyon Kurulu üyeleri ve Yerel Düzey Çalışma Grubu yöneticileri katıldı.
Osman Kılıç - 07.11.2020
Tekirdağ'dan kısa kısa
Toplantıya Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, İl Emniyet Müdürü Mehmet Erduğan, İl Jandarma Komutanı Albay Osman Kılıç, vali yardımcıları, ilçe kaymakamları, ilçe belediye başkanları ve İl Sağlık Müdürü Ali Cengiz Kalkan da katıldı.
Osman Kılıç - 05.11.2020
Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Çetin'den Tekirdağ Valisi Yıldırım'a ziyaret
Ziyarette, Jandarma Genel Komutan Yardımcısı Tümgeneral Halis Zafer Koç ve İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Osman Kılıç da yer aldı.
Osman Kılıç - 04.11.2020
Tekirdağ'dan kısa kısa
Ziyarette, İl Emniyet Müdürü Mehmet Erduğan, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Osman Kılıç, Kapaklı Kaymakamı Bülent Hamitoğlu da yer aldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Osman Kılıç Haberleri | Osman Kılıç Kimdir - Haberler - Osman Kılıç haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Osman Kılıç kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haberleri... Tekirdağ Valisi Yıldırım Saray ilçesinde ziyaretlerde bulundu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 13.4.2021 11:48:56. #1.14#
title