ORHAN UZUN HABERLERİ

Orhan Uzun haber, Orhan Uzun son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Orhan Uzun

Orhan Uzun

Doğum Yeri Türkiye
Doğum Tarihi 18.10.1965 - ...

Orhan Uzun Kimdir ?

Prof. Dr. Orhan Uzun, 18 Ekim 1965 tarihinde dünyaya geldi. Rektör olarak ataması yapılan Orhan Uzun, bundan önceki görevinde Bülent Ecevit Üniversitesi Öğretim Üyesi görevini yürütüyordu. Doktorasını Fizik Eğitimi Ana Bilim Dalı Gazi Üniversitesinde 1998 yılında yapan Uzun, Yüksek Lisansını yine Fizik Eğitimi Ana Bilim Dalında yaptı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Orhan Uzun - 24.9.2020
Bartın Üniversitesi'nde hijyen ve sanitasyon çalışmaları
Bartın Üniversitesi'nde, rektör Prof. Dr. Orhan Uzun başkanlığında gerçekleştirilen toplantılarla azami tedbirlerin alınması konusunda bilgilendirmeler ve değerlendirmeler yapıldı.
Orhan Uzun - 19.9.2020
Bartın'da Gaziler Günü törenle kutlandı
Valilik önündeki törende, Vali Sinan Güner, Garnizon Komutan Vekili Deniz Kıdemli Albay Erkan Şahin, Belediye Başkanı Cemal Akın ile Bartın Şehit Aileleri ve Gazileri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ekrem Altunok tarafından Atatürk Anıtı'na çelenkler sunuldu. Günün anlam ve önemini belirten konuşmaların ardından sona eren törende, AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, CHP Bartın Milletvekli Aysu Bankoğlu, Cumhuriyet Başsavcısı Faruk Kaynak, Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun, Vali Yardımcıları, İl Jandarma Komutan Vekili Yarbay Orhan Kaş, İl Emniyet Müdürü Çetin Bozkuş, siyasi partilerin il başkanları, kurum müdürleri, STK temsilcileri, gaziler ve aileleri de hazır bulundu.
Orhan Uzun - 7.9.2020
İnsansız hava aracı 'Alpagut'a yeni destek
Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun, öğrencileri tebrik ederek, 'İstikbal göklerdedir' sözünden hareketle göklere de imza atacak öğrencilere, geleceğin mühendislerine ve ülkenin beyin gücüne inandıklarını belirtti.
Orhan Uzun - 31.8.2020
Bartın Üniversitesinde üretilen yerli enzim pandemi ile mücadelede katkı sağlayacak
Bartın Üniversitesi Rektörü Prof Dr. Orhan Uzun "Yeni proje kapsamında öğretim elemanlarımız Kovid-19 için üretilecek ilaçların klinik deneylerinde kullanılacak enzimi yerli olarak üretmeyi başardılar" dedi.
Orhan Uzun - 30.8.2020
Bartın'da BESYO elemelerine "Temassız Sınav Modeli"
Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun, bölgenin ve ülkenin gelişimine katkı sunmak için bilimsel anlamda gösterdikleri gayretin yanında spor alanında da söz sahibi olma hedefleri olduğunu kaydetti.
Orhan Uzun - 30.8.2020
Büyük Zafer'in 98. yıl dönümü
Programlara, CHP Bartın Milletvekili Aysu Bankoğlu, Bartın Cumhuriyet Başsavcısı Faruk Kaynak, Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun, kamu kurum ve kuruluşlarının amirleri, siyasi parti ve sivil toplum örgütü temsilcileri katıldı.
Orhan Uzun - 27.8.2020
Bartın Üniversitesi'nde genel kontenjanın yüzde 99'u doldu
Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun, bölgenin ve ülkenin ihtiyacı olan alanlarda ve birbirini besleyen bir anlayışla oluşturdukları öğrenim stratejisiyle geleceğe sağlam adımlarla yürüdüklerini söyledi.
Orhan Uzun - 21.8.2020
Bartın Üniversitesi TÜBİTAK öğrenci projelerinde Türkiye ikincisi oldu
Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun, Bartın Üniversitesi olarak öğrencilerin sürekli gelişimini ve yetkinliklerinin artmasının her zaman öncelikleri olduğunu belirtti.
Orhan Uzun - 12.8.2020
Bartın Üniversitesi 3 yılda 3 bin 879 üniversiteyi geride bıraktı
Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun, üniversite olarak kalite çalışmalarını öncelediklerini belirterek, sürdürülebilir bir gelişim hedefiyle yoğun gayret gösterdiklerini söyledi.
Orhan Uzun - 10.8.2020
ATAŞEHİR'DE MİNİBÜS HATTI KAVGASI
Ataşehir'de, iki farklı minibüs hattı olan Ferhatpaşa-Üsküdar ile Batı Ataşehir-Kadıköy minibüsleri şoförleri arasında güzergah tartışması yaşandı. Trafik polislerinin denetimleri sırasında iki hat çalışanları arasında kavga çıktı. Kavgada bir minibüsün camı kırıldı. Daha sonra Batı Ataşehir-Kadıköy hattında çalışan minibüs şoförleri yaşanan kavga sonrası yolu trafiğe kapattı. Trafik polisleri kalabalığı dağıtarak yolu trafiğe açtı. Minibüs şoförleri güzergahları olmamasına rağmen diğer minibüs hattının yolu kullandıklarını ve kendilerine polis ekiplerine şikayet ettiklerini iddia etti. Minibüs sürücüleri, kendi hatlarındaki birçok aracın trafik ekipleri tarafından cezai işlem uygulanarak bağlandığını belirterek cezalara isyan etti. Bunun üzerine Batı Ataşehir-Kadıköy hattında çalışan minibüsler ise iş bırakarak Ataşehir Halk Caddesi'ne geldi. Şoförler ve araç sahipleri polislere diğer hattın minibüslerine de güzergah dışı çalıştıkları için cezai işlem uygulanmasını istedi. Araçların cezai işlem uygulanarak 2 ile 7 gün arasında bağlanma nedeninin ise, araçları kullanan sürücülerin kayıtlı olmaması olarak öğrenildi.  Minibüslerin bağlanması ve yapılan eylem nedeniyle çok sayıda yolcu duraklarda minibüs bekledi.  "ŞU AN 9 TANE MİNİBÜSÜMÜZ BAĞLANDI OTOPARKTA YATIYOR" Batı Ataşehir Kadıköy hattında çalışan minibüs şoförü Savaş Çoşkun, "Biz Ataşehir'de esnafız. C-55 Yeni Sahra Kadıköy hattında. Bu güzergah bizim rüsumumuza işlidir. Ataşehir Üsküdar minibüsleri burada rüsumları olmadığı halde bu güzergahı kullanıp yolcularımızı alıyor. Aldıktan sonra onlara herhangi bir cezai işlem uygulanmayıp bizim rüsumlarımız olduğu halde bize trafik cezası yazıyorlar. Şu an 9 tane minibüsümüz bağlandı otoparkta yatıyor" dedi.    Minibüs esnafı olan Orhan Uzun ise, "C-55 esnafıyım, aynı zamanda temsilciyim.
Orhan Uzun - 28.7.2020
Bartın Üniversitesi'nde 10 programa daha öğrenci alınacak
Bartın Üniversitesi tarafından Yükseköğretim Kurulu'na (YÖK) yapılan başvuru sonucunda 9 yeni programa önümüzdeki akademik yılda ilk defa, bir programa ise yeniden öğrenci alınacak. Üniversiteden yapılan açıklamaya göre, Bartın Üniversitesi tarafından Yükseköğretim Kurulu'na (YÖK) yapılan 9 yeni programın açılmasına ve bir programa ise yeniden öğrenci alımına ilişkin başvuru kabul edildi. Böylece Edebiyat Fakültesi'nde Bilgi ve Belge Yönetimi, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu'nda ise Engelli Bakım ve Rehabilitasyon ile Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri programına ilk defa öğrenci alınacak. Fen Fakültesi Biyoteknoloji programına ise 2020-2021 Akademik Yılı'nda yeniden öğrenci alınacak. Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun, bitmeyen bir gayretle üniversite bünyesinde nitelikli bölümler açılarak eğitim-öğretim yapılanmasını geliştirmeye çalıştıklarını söyledi.
Orhan Uzun - 23.7.2020
Bartın Üniversitesi, uluslararası yayın sayısıyla 24'üncü sıraya yerleşti
Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun, üniversite olarak 2019-2023 Stratejik Planı'nda belirlenen hedeflere kararlı bir şekilde yürüdüklerini ve sürdürülebilir bir gelişim göstererek, bilimsel anlamda da aldıkları başarılarla yetkinliklerini ortaya koyduklarını söyledi.
Orhan Uzun - 22.7.2020
Rektör Uzun, Kastamonu Üniversitesi Rektörü Topal'ı ziyaret etti
Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun, Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Hamdi Topal'ı ziyaret etti.
Orhan Uzun - 19.7.2020
Bartın'da endemik bitki türü keşfedildi
Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun da üniversite olarak bilimsel üretkenliklerini her geçen gün artırdıklarını, bölgeden başlayarak ülkenin kalkınmasına değer kattıklarını belirtti.
Orhan Uzun - 16.7.2020
Son dakika haber | 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
2016'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatını, çağrısını duyarak milletine, devletine, demokrasisine, kendi bekasına sahip çıkmak için canını düşünmeden meydanlara koşan milleti saygıyla andığını ifade eden Güner, şunları kaydetti: "Bu günler önemli imtihanlardır. Bu imtihanı da başarıyla verdik. FETÖ terör örgütü tarafından gerçekleştirilen hain darbe girişiminde milletimiz tıpkı Çanakkale'de, İstiklal Harbi'nde olduğu gibi milletimiz tek yürek olmuştur. Bugün burada hain darbe girişimini değil, milletimizin destanını anıyoruz. Türkiye Cumhuriyeti Devleti olarak dün olduğu gibi bugün de bütün terör örgütlerine karşı dimdik ayakta olacağız. Bunlara geçit vermeyeceğiz. Bağımsız bir ülke olarak yolumuza devam edeceğiz." Etkinliğe Belediye Başkanı Cemal Akın, Garnizon Komutanı Vekili Deniz Albay Erkan Şahin, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Fahri Semiz, Emniyet Müdürü Çetin Bozkuş, Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun, AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı da katıldı.
Orhan Uzun - 15.7.2020
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Etkinliğe, Garnizon Komutanı Vekili Deniz Albay Erkan Şahin, Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Cumhuriyet Başsavcısı Faruk Kaynak, Bartın Vali Yardımcısı Abdullah Akdaş, Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun, kamu kurum ve kuruluşlardan temsilciler ile çok sayıda kişi katıldı.
Orhan Uzun - 14.7.2020
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'ne doğru
Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun, "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" dolayısıyla mesaj yayımladı.
Orhan Uzun - 14.7.2020
15 Temmuz şehitleri mezarları başında anıldı
Vali Sinan Güner, Belediye Başkanı Cemal Akın, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Fahri Semiz, Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun ve diğer protokol üyeleri, şehidin mezarına karanfil bıraktı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Orhan Uzun Haberleri | Orhan Uzun Kimdir - Haberler - Orhan Uzun haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Orhan Uzun kimdir, hayatı ve biyografisi. Bartın Üniversitesi'nde hijyen ve sanitasyon çalışmaları.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.9.2020 22:53:03. #1.14#
title