###PAGE_TITLE###
Haberi Paylaş

NUROL GYO'ya Yeni Pazarlama Direktörü

Bültenler - Haberler | Emlak
NUROL GYO'ya Yeni Pazarlama Direktörü

NUROL GYO'nun Pazarlama Direktörlüğü'ne inşaat sektörünün deneyimli ismi Yelda Altürk getirildi.

Pazarlama ve iletişim alanında 15 yılı aşan bir deneyime sahip olan Yelda Altürk, Bilkent Üniversitesi İş Yönetimi bölümünden mezun olduktan sonra, Londra Cty Business Collage'da pazarlama konusunda eğitim aldı.

Türkiye'de iş hayatına 1998 yılında başlayan Yelda Altürk, 1998-2004 yılları arasında Novartis ve daha sonra Novartis Bitki Koruma ve Zenaca şirketlerinin birleşmesi ile oluşan Syngenta şirketinde Pazarlama Uzmanı olarak görev aldı. 2004 yılında Alman kimya devi BASF'ta Türkiye, Orta Doğu ve Güney Afrika Bölgesi'nden sorumlu Kurumsal İletişim Müdürü olarak çalıştıktan sonra, Varyap Gayrimenkul ile birlikte gayrimenkul sektörüne geçiş yaptı. 2010 yılına kadar Varyap'ın Kurumsal İletişim Müdürü olarak görev yapan Altürk, daha sonra Emaar Türkiye'ye Pazarlama Müdürü olarak transfer oldu.

Yelda Altürk, 1997 yılından itibaren gayrimenkul alanında faaliyet gösteren NUROL GYO'nun tüm iletişim ve pazarlama çalışmalarından sorumlu olacak.

NUROL:

1966 yılında Nurol İnşaat şirketi ile başlayan ve daha sonra birçok farklı sektörde yapılanarak faaliyetlerine devam eden Nurol Holding A.Ş.'nin kuruluşu 1989 yılında gerçekleşmiştir. Nurol Holding, yarım asırlık tecrübesi ve deneyimli insan sermayesi ışığında, Türkiye'de ve dünyada inşaat, savunma sanayi, finans, turizm ve enerji olmak üzere beş ana sektörde faaliyet göstermektedir. Nurol Şirketler Topluluğu, 40'dan fazla iştiraki ve 10 binin üzerindeki çalışanıyla yurt içi ve yurt dışında pek çok dev projeye imza atmıştır.

Bültenler - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500