METEOROLOJİ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ HABERLERİ

Meteoroloji Bölge Müdürlüğü Haberleri

Meteoroloji Bölge Müdürlüğü haber, Meteoroloji Bölge Müdürlüğü son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Meteoroloji Bölge Müdürlüğü - 03.09.2021
Bingöl'de ormanlık alanlara girişler 10 Ekim'e kadar yasaklandı
Bingöl'de ormanlık alanlara girişlerin 10 Ekim'e kadar yasaklandığı bildirildi.
Meteoroloji Bölge Müdürlüğü - 01.09.2021
Kayseri'de ormanlık alanlara giriş yasağı 30 Eylül'e uzatıldı
Kayseri'de orman yangınlarının önlenmesi amacıyla 31 Ağustos'a kadar olan ormanlık alanlara giriş yasağının 30 Eylül'e uzatıldığı bildirildi.
Meteoroloji Bölge Müdürlüğü - 03.08.2021
Tunceli'de ormanlık alanlara giriş çıkışlar 30 gün yasaklandı
Valilikten yapılan açıklamada, Meteoroloji Bölge Müdürlüğü hava tahmin raporlarıyla bölgedeki yüksek sıcaklıkların ağustos ayında da artarak devam edeceği ve buna dayalı gelecek günlerde oluşabilecek olağanüstü hava halleri nedeniyle mevsimsel veya insanı faktörlere bağlı olarak orman yangınlarının artabileceği belirtildi.
Meteoroloji Bölge Müdürlüğü - 02.08.2021
Bolu'da, 15 Eylül'e kadar ormanlara giriş yasaklandı
Bolu'da, orman yangınlarını önlemek amacıyla 15 Eylül tarihine kadar ormanlara giriş yasaklanırken, tabiat ve milli parklar dahil ormanlık alanlarda piknik ateşi yakmak yasaklandı.
Meteoroloji Bölge Müdürlüğü - 02.08.2021
Siirt ve Elazığ'da ormanlık alanlara girmek yasaklandı
Valilikten yapılan açıklamada, Meteoroloji Bölge Müdürlüğü hava tahmini kapsamında bölgede mevsimsel sıcaklık değerlerinin artacağı ve bu nedenle kentte orman yangınlarının çıkabileceği değerlendirilerek, ilgili komisyon tarafından tedbir kararları alındığı belirtildi.
Meteoroloji Bölge Müdürlüğü - 02.08.2021
ADIYAMAN VALİLİĞİ'NDEN DUYURULUR BASIN AÇIKLAMASI
Meteoroloji Bölge Müdürlüğü hava tahmin raporlarıyla bölgemizde mevsimsel sıcaklık değerlerinin artacağı, buna dayalı olarak önümüzdeki günlerde oluşabilecek olağanüstü hava halleri nedeniyle milli servetimiz olan ormanlarımızı yangına karşı korunmak amacıyla; 6831 sayılı Orman Kanununun 69.
Meteoroloji Bölge Müdürlüğü - 31.07.2021
Afyonkarahisar'da güvenlik gerekçesiyle ormanlara girişler yasaklandı
Konu ile ilgili Afyonkarahisar Valiliği'nden yapılan yazılı açıklamada, yangınlardan dolayı güvenlik amacı ile ormanlara girişlerin 30 Temmuz-31 Ağustos tarihleri arasında yasaklandığı kaydedilerek şu ifadelere yer verildi: "Meteoroloji Bölge Müdürlüğü hava tahmin raporlarıyla bölgemizde mevsimsel sıcaklık değerlerinin artacağı, buna dayalı olarak önümüzdeki günlerde oluşabilecek olağanüstü hava halleri nedeniyle, ilimizde orman yangınlarının artabileceği değerlendirilerek, milli servetimiz olan ormanlarımızı yangına karşı korunmak amacıyla aşağıdaki kararlar alınmıştır.
Meteoroloji Bölge Müdürlüğü - 31.07.2021
Afyonkarahisar'da ormanlık alanlara girişler yasaklandı
Valilikten yapılan yazılı açıklamaya göre, Meteoroloji Bölge Müdürlüğü hava tahmini kapsamında bölgede mevsimsel sıcaklık değerlerinin yükselmesiyle kentte orman yangınlarının artabileceği değerlendirilerek, tedbir kararları alındığı belirtildi.
Meteoroloji Bölge Müdürlüğü - 30.07.2021
Manavgat'taki büyük yangın 3'üncü gününde (17)
ANTALYA'DA ORMANA GİRİŞLER YASAKLANDI Antalya Valiliği tarafından yayınlanan genelgeyle il genelinde ormanlık alana girişler yasaklandı. Meteoroloji Bölge Müdürlüğü hava tahmin raporlarıyla bölgede mevsimsel sıcaklık değerlerinin artacağı, buna dayalı olarak önümüzdeki günlerde oluşabilecek olağanüstü hava halleri nedeniyle orman yangınlarının artabileceği değerlendirilerek, milli servet olan ormanları yangına karşı korumak amacıyla çeşitli kararlar alındığı belirtilen genelgede, şu ifadeler yer aldı: "Antalya İli Orman Yangınlarıyla Mücadele kapsamında Antalya sınırları içerisindeki ormanlık alanlara girişler, 30.
Meteoroloji Bölge Müdürlüğü - 30.07.2021
İstanbul Valiliği: "30 Temmuz-31 Ağustos tarihleri arasında ormanlara girmek, orman çevresinde ve içinde mola vermek, orman alanlarında piknik yapmak...
İstanbul Valiliği: "30 Temmuz-31 Ağustos tarihleri arasında ormanlara girmek, orman çevresinde ve içinde mola vermek, orman alanlarında piknik yapmak yasaklanmıştır.
Meteoroloji Bölge Müdürlüğü - 29.07.2021
Balıkesir'de ormanlık alanlara giriş çıkışlar ve ateş yakılması yasaklandı
Balıkesir Valiliğinin mesire yerleri ve tabiat parklarının dışında ormanlık alanlara giriş çıkışları ve ateş yakılmasını yasakladığı bildirildi.
Meteoroloji Bölge Müdürlüğü - 22.06.2021
Bakan Pakdemirli, Meteoroloji 16. Bölge Müdürlüğünün açılışında konuştu: (2)
Pakdemirli, bölgedeki 37 gözlem sistemiyle zorlu coğrafi koşullar nedeniyle ulaşımda yaşanan aksaklıkların sona ereceğini belirterek, "Bölge Müdürlüğümüzce, Kara Kuvvetleri Komutanlığı 5. Hudut Alay Komutanlığının İHA/SİHA operasyonlarına da meteorolojik bilgiler aktararak, uçuş güvenliğine katkı sağlayacağız. Şüphesiz savaşı kazanmanın en önemli unsuru havayı iyi bilmek. Bunu yakın zamanda gördük. O yüzden 4 ülkenin kesişim noktasında Meteoroloji Bölge Müdürlüğü kurmamızın stratejik önemi çok büyük.
Meteoroloji Bölge Müdürlüğü - 22.05.2021
Eskişehir bölge için sağanak yağış uyarısı
Meteoroloji Bölge Müdürlüğü ise, Eskişehir, Bursa, Kütahya ve Bilecik bölgede hava durumunun parçalı ve çok bulutlu geçeceği; akşam saatlerine kadar Kütahya'nın güneybatı kesimleri haricinde kalan yerlerin sağanak yağışlı olacağının tahmin edildiğini açıkladı.
Meteoroloji Bölge Müdürlüğü - 07.04.2021
Balıkesir için soğuk ve yağışlı hava uyarısı
Balıkesir ve bölge için Meteoroloji Bölge Müdürlüğü bu gece saatlerinden itibaren, kuzeybatı kesimlerden başlayarak soğuk ve yağışlı havanın etkisi altına gireceği tahmini yaptı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Meteoroloji Bölge Müdürlüğü Haberleri | Meteoroloji Bölge Müdürlüğü Haber - Haberler - Meteoroloji Bölge Müdürlüğü haberleri, son dakika meteoroloji bölge müdürlüğü haber ve gelişmeleri burada. Bakan Pakdemirli: Hava tahmin tutarlılığında ilk 10 ülke içindeyiz.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 26.9.2021 22:45:45. #1.16#

title