MEHMET SELİM KİRAZ HABERLERİ

Mehmet Selim Kiraz haber, Mehmet Selim Kiraz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Selim Kiraz

Mehmet Selim Kiraz

Doğum Yeri Siirt / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1969 - 31.3.2015

Mehmet Selim Kiraz Kimdir ?

1969, Siirt doğumlu olan Mehmet Selim Kiraz, Liseyi Mersin İmam Hatip Lisesi'nde yükseköğretimini İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde tamamladı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mehmet Selim Kiraz - 28.10.2021
MAHMUT TOPTAŞ: MODA OLSUN DİYE "DEİSTİM" DİYORLAR
Bağcılar Belediyesi tarafından düzenlenen "Mahmut Toptaş ile Tefsir Dersleri" her Salı akşamı yapılmaya devam ediyor. Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz Kültür Merkezi'nde gerçekleşen programda Vaiz Toptaş, daha iyi bir şekilde anlaşılması için Kuran-ı Kerim'in ayetlerini tefsir ediyor.
Mehmet Selim Kiraz - 25.10.2021
Son dakika haberi! Trafik kazasında hayatını kaybeden doktor, meslektaşları tarafından anıldı
Çankaya Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz Bulvarı'ndan Ahlatlıbel Mahallesi istikametine giden Rümeysa Berin Şen, 23 Ekim'de otomobiliyle park halindeki kamyona çarpması sonucu hayatını kaybetmişti.
Mehmet Selim Kiraz - 15.10.2021
70. Yılında İmam Hatip Okulları ve Türkiye'de Din Eğitimi Uluslararası Sempozyumu İstanbul'da başladı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sadece terör örgütlerinin önüne geçmede değil, İslam dünyasında kız çocuklarının okullaşma oranının yükselmesine de imam hatip okullarının müspet katkı yaptığını belirterek, şöyle devam etti: "İmam hatip okullarındaki 1990 yılında yüzde 23, 5 olan kız öğrenci oranı, 2016 yılından itibaren her yıl yüzde 53'lerde devam etmiştir. Aynı şekilde 2014 yılından itibaren başlayan örgün eğitimle birlikte hafızlık projesi de eğitim sistemimizin önemli bir ihtiyacını gidermektedir. Halihazırda 194 imam hatip ortaokulunda 18 bin 536 öğrencinin yer aldığı bu projeyle çocuklarımız yıl kaybı olmadan okul ortamından ve derslerinden geri kalmaksızın hafızlık yapma imkanına kavuşmuştur. Proje kapsamında aralarında kendi torunumun da bulunduğu yaklaşık 3 bin evladımız hafızlığını tamamlayarak icazetlerini almıştır. " "Son 70 yıllık tarihi boyunca imam hatip okullarından hep ülkesine gönülden bağlı gençler çıkmıştır" İmam hatipleri sadece Türkiye'ye imam ve müezzin yetiştiren meslek okulları olarak görmenin hem hatalı hem de eksik bir yaklaşım olacağını vurgulayan Erdoğan, şunları kaydetti: "Bu okulların milletimiz tarafından bu derece sahiplenilmesinin sebebi imanlı, ahlaklı, vatansever, değerlerine bağlı, çalışkan, idealist, özgüveni yüksek nesiller yetiştirmesidir. Son 70 yıllık tarihi boyunca imam hatip okullarından hamdolsun hep ülkesine ve milletine gönülden bağlı gençler çıkmıştır. Bu okullardan şehit savcımız Mehmet Selim Kiraz gibi Hakk'ın ve adaletin tecellisi yolunda can veren kahramanlar çıkmıştır.
Mehmet Selim Kiraz - 23.07.2021
GÜLTEPE'YE 50 BİN METREKARELİK PARK YAPILIYOR...
Gültepe Mahallesinde yapımına başlanan ve adını; 4 yıl önce DHKP-C'li teröristlerce şehit edilen Savcı Mehmet Selim Kiraz'dan alan parkın yapımına devam ediliyor.
Mehmet Selim Kiraz - 22.07.2021
GÜLTEPE'YE 50 BİN METREKARELİK PARK YAPILIYOR...
Gültepe Mahallesinde yapımına başlanan ve adını; 4 yıl önce DHKP-C'li teröristlerce şehit edilen Savcı Mehmet Selim Kiraz'dan alan parkın yapımına devam ediliyor.
Mehmet Selim Kiraz - 16.07.2021
Yargıtay Başkanlığı Zabıt Katibi Uygulama Sınavına Katılacak Adaylar İçin Duyuru
Yargıtay Başkanlığı Zabıt Katibi uygulama sınavı; 26. 07. 2021 / 29. 07. 2021 tarihleri arasında Yargıtay Yeni Hizmet Binası " İncek Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz Bulvarı No : 4 Ahlatlıbel / Çankaya / Ankara " adresinde yapılacaktır.
Mehmet Selim Kiraz - 24.06.2021
Bağcılar Belediye Başkanı, üniversite adayı gençlere başarılar diledi
Bağcılar Belediyesi de sınava bir gün kala adayların heyecanını yenmesi ve morallerini yüksek tutmaları amacıyla içinde çikolata ve kolonyadan oluşan bir hediye paketi oluşturdu. Üzerinde Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı'nın "YKS sınavına katılacak öğrencilerimize başarılar dilerim" notu bulunan paketler, başta Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz Kütüphanesi olmak üzere belediye bünyesindeki kütüphanelerde ders çalışan gençlere ikram edildi.
Mehmet Selim Kiraz - 06.06.2021
50 Bin Metrekarelik Parkta Çalışmalar Devam Ediyor…
Gültepe Mahallesi'nde yapımına başlanan ve adını; 4 yıl önce DHKP-C'li teröristlerce şehit edilen Savcı Mehmet Selim Kiraz'dan alan parkın yapımına devam ediliyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mehmet Selim Kiraz Haberleri | Mehmet Selim Kiraz Kimdir - Haberler - Mehmet Selim Kiraz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Selim Kiraz kimdir, hayatı ve biyografisi. İSKİ'nin 2022 bütçesi 10 milyar 364 milyon lira olarak onaylandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 30.11.2021 09:35:10. #1.16#

title