Meclis'te tansiyon bir anda yükseldi! AK Partili Alpay Özalan'ın yumruğunu kaldırdığı anlar objektiflere anbean yansıdı - Haberler
Haberi Paylaş

Meclis'te tansiyon bir anda yükseldi! AK Partili Alpay Özalan'ın yumruğunu kaldırdığı anlar objektiflere anbean yansıdı

Haberler.com / Erdem Aksoy - Haberler | Politika

TBMM'deki İçişleri Bakanlığı bütçe görüşmelerinde tansiyon zaman zaman yükselmeye devam ediyor. Görüşmeler sırasında söz alan CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'in "Şehitleri alkışlatıyormuş gibi kendini alkışlatma çakallığına kapılmayın" sözleri de Meclis'i fena halde karıştırdı. AK Partili vekil Alpay Özalan, Özel'in üzerine yürürken, yumruğunu kaldırdığı ve kavgaya giriştiği anlar objektiflere anbean yansıdı.

Tbmm Genel Kurulu'nda İçişleri Bakanlığı'nın bütçe görüşmeleri sırasında yine tansiyon yükseldi. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya yanıt vermek üzere kürsüye gelen Özgür Özel, "Şehitleri alkışlatıyormuş gibi kendini ayakta alkışlatma çakallığına kapılmasın" ifadesini kullanınca AK Parti İzmir Milletvekili Alpay Özalan, Özel'in üzerine yürüdü. Diğer vekiller de araya girince tartışma büyüdü ve yumruklaşmaya varan kavga yaşandı.

Meclis'te tansiyon bir anda yükseldi! AK Partili Alpay Özalan'ın yumruk kaldırdığı anlar objektiflere anbean yansıdıAlpay Özalan yumruklarını kaldırırken Sözcü gazetesi muhabiri Zekeriya Albayrak tarafından böyle görüntülendi.

Özalan'ın CHP'li Özgür Özel'in üzerine yürürken, yumruğunu kaldırdığı ve kavgaya giriştiği anlar objektiflere anbean yansıdı. Meclis başkanvekili Sadi Süreyya Bilgiç, Özel'den sözünü geri almasını istedi. Tartışmaya İçişleri Bakanı Süleyman Soylu da dahil oldu.

Meclis'te tansiyon bir anda yükseldi! AK Partili Alpay Özalan'ın yumruk kaldırdığı anlar objektiflere anbean yansıdıFotoğraf: Sözcü

Bakan Soylu'nun da Özgür Özel'in üzerine yürüdüğü görüldü. Soylu, Özel'e hakaret ederek "lan şerefsiz, çakal sensin" dediği duyuldu.

Oturuma ara verildikten sonra kürsüye gelen Soylu, "Çok fazla bir şey söylemeyeceğim telaş etmenize gerek yok. Şahsıma hareket eden Özgür Özel'i mahkemeye vereceğim. İnşallah, hakim cezai ehliyet verir de ceza alır. Hiç endişe etmeyin, size bir şey söyleyeyim geliyor gelmekte olan" diye konuştu.

Meclis'te tansiyon bir anda yükseldi! AK Partili Alpay Özalan'ın yumruk kaldırdığı anlar objektiflere anbean yansıdı

Özel de Bakan Soylu'ya, "Bugüne kadar birbirimize hiç dava açmadık, bugün ne olduysa dava açmaya karar verdi. Zaman aşımına uğramamış bütün hakaretleri için ben de ona dava açacağım. Cezai ehliyeti var mı falan diyor. Demek ki sayın bakan çocuklarımızı uzak tutamadığı bazı kimyasallardan kendini uzak tutamıyor" sözleri ile karşılık verdi.

Meclis'te tansiyon bir anda yükseldi! AK Partili Alpay Özalan'ın yumruk kaldırdığı anlar objektiflere anbean yansıdı

Erdem Aksoy
Gündem Editörü Haberler.com - Son Dakika Haberleri
Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Alpay Özalan, Özgür Özel, AK Parti, TBMM, CHP, Politika, Güncel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
Yorumlar (17)
Deniz Çapa:Nerede bi itiş kakış Alpay Özalan hemen orada. Resmen bu adamı kavga çıkarmak için milletvekili yapmışlar. Ayıp ya hiç mi utanmıyor kendisi. Birilerine yaranacam diye. Çocuk yapmaz şunun yaptığı haraketleri Cevap Yaz 24 66 Yayından Kaldır
Murat Vatansever:İktidar , muhalefet , her hangi bir partili yani hiç biriniz, hiç birimiz için savaşmıyorsunuz.! Sizin tek derdiniz kendinizsiniz. O kadar çok üzülüyorum ki. Hiç bir umut ışığı bırakmadınız artık. Cevap Yaz 4 38 Yayından Kaldır
OKUR:siyasi ahlak diye bir zoru olmayanların politikalarıda yalan dolan iftira üzerine kurulması gayet normaldir,,çamur at izi kalsın taktiği Cevap Yaz 5 29 Yayından Kaldır
Tüm 17 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title