Haberler

Ünlü oyuncu Yeliz Yeşilmen, Kültür ve Turizm Bakanlığı'ndan plaket bekliyor

Güncelleme:

Sosyal medyası hesabından Türkiye'nin turizm bölgelerinin tanıtımını yaptığını ve hala turizm acentesi gibi gönüllü bir şekilde devam ettiğini söyleyen ünlü oyuncu Yeliz Yeşilmen, "Kültür Bakanlığı bana bu anlamda umarım sahip çıkar. Plaket bekliyorum, insanlara maaş, para veriyorlar" dedi.

Ünlü oyuncu Yeliz Yeşilmen, sosyal medyasında Türkiye'nin turizm bölgelerinin tanıtımını yaptığını belirterek "Ben hala Türkiye topraklarında turizm acentesi gibi gönüllü bir şekilde devam ediyorum. Kültür Bakanlığı bana bu anlamda umarım sahip çıkar. Plaket bekliyorum, insanlara maaş, para veriyorlar. Türkiye turizmini tanıtsın diye. Ben kendim yapıyorum bunu. Farkında olurlar umarım bir gün" dedi.

"ARTIK BİR GEZGİNİM"

Ünlü oyuncu Yeliz Yeşilmen, okulların yarıyıl tatile girmesini fırsat bilerek çocuklarıyla birlikte Yalova'nın kaplıcalarıyla ünlü Termal ilçesindeki Terma City Otel'de tatilini geçiriyor. Yeşilmen, tüm ailesiyle birlikte tatili geçirdiklerini belirtti. Tatilinde Termal'in şifalı sularında yararlanan Yeşilmen, ilk kez Yalova'ya geldiğini söyledi.

"Evli, çocuklu gezgin" adında sosyal medyada bir sayfası olduğunu anlatan Yeşilmen, "Artık bir gezginim. Türkiye'nin çok farklı topraklarını Mardin'den Diyarbakır'a, Yalova'dan, Alaçatı'ya her yeri, gezilmeyen görülmeyen yerleri paylaşıyorum tüm detaylarıyla. Kafeleriyle, otelleriyle, turizmiyle. Mesela Yalova'nın şelalesi varmış, yaz olsa gidecektik. Bir de botanik bahçeleri varmış. Oraya gideceğim" diye konuştu.

Ünlü oyuncu Yeliz Yeşilmen, Kültür ve Turizm Bakanlığı'ndan plaket bekliyor

"KÜLTÜR BAKANLIĞI UMARIM BANA SAHİP ÇIKAR"

Gezmeyi sevdiğini ifade eden Yeşilmen, "Şirince'den geldim. Şirince'ye gittik, üç gün önce sömestr başladı. Herkes yurt dışına gidiyor, Dubai'ye gidiyorlar, kayak merkezlerine yurt dışına gidiyorlar. Ben hala Türkiye topraklarında turizm acentesi gibi gönüllü bir şekilde devam ediyorum. Kültür Bakanlığı bana bu anlamda umarım sahip çıkar. Bunu niçin insanları tutuyorlar. Plakette bekliyorum, insanlara maaş, para veriyorlar. Türkiye turizmini tanıtsın diye. Ben kendim yapıyorum bunu. Farkında olurlar umarım bir gün" ifadesini kullandı.

MEHMET ALİ ERBİL'İN SAĞLIK DURUMUYLA İLGİLİ AÇIKLAMA

Mehmet Ali Erbil'i farklı şehirlerde olduğu için sık ziyaret edemediğini fakat kızıyla irtibatlı olduğunu ve bilgileri ondan aldığını söyleyen Yeşilmen, şunları kaydetti:

"İyileşti, tekrar yoğun bakımda. Maalesef vücut hastalığa teslim olduğunda ne kadar dirayetli de olsan mücadele de etsen bir daha bir daha yenilebiliyorsun. Benim için çok değerli, çok kıymetli. Hayatımdaki birçok şeyi ona borçluyum. Türkiye'ye bir Mehmet Ali Erbil gelmedi. Hem zekâsıyla, hem halka olan ilgi alakası, halkın onu çok sevmesi, muzip esprileri her ne kadar belden aşağı da olsa halk onu kaldırdı. Şuan birisi çıkıp yapsa herhalde taşlarlar. Ama bir tek ona yakışıyordu, belden aşağı espriler, bir tek anlıyordu, o güldürüyordu. Bu kötü bir şey, yüzümüzü güldüren insanların azalması kötü bir şey."

"CEM YILMAZ'I KOMİK BULMUYORUM"

Türk sineması ve televizyon tarihinde Mehmet Ali Erbil'in önemli bir figür olduğuna dikkati çeken Yeşilmen, günümüzdeki komedi filmlerini beğenmediğini belirterek, "Bir Cem Yılmaz var. Açıkçası Cem Yılmaz'ı komik bulmuyorum. Gösterilerini beğeniyorum ama filmlerini beğenmiyorum. Şahan var. Ama bunların halkla diyaloğu yok. Toplumun böyle bir insana ihtiyacı vardı, öyle birisi ekranda yok. Zaten magazine döndü, saçma sapan yarışmalar, programlar. Şifa diliyoruz, dua ediyoruz. Savaşır inşallah. Keşke birilerini yetiştirseydi ama kimse kimsenin boşluğunu dolduramaz. Belli olmaz tekrar karşımıza çıkabilir" dedi.

İleride televizyonla ilgili projeler düşündüğünü kaydeden Yeşilmen, "Gece magazini yapmak istiyorum. Hep sabah yapıyorlar, gece masaya oturup tek başıma giflerimle, biraz sanal bir magazin yapmak istiyorum. Haftanın 5 günü canlı yayın istiyorum. Dizi olayı düşünmüyorum. Belki sinema olabilir. Artık çalışma hayatına döndüm. Sosyal medyada çalışıyoruz artık bir nevi. Bunu televizyona taşımak istiyorum. Kadınlar makinelerine başladık. Mesela Yalova'da kadınlar matinesi yapalım, organize edin. Yalovalı kadınlar eğlensin, stres atsın. Burada bu tür etkinliklerin çok olması lazım. Televizyon ve sinema olabilir. Yalova sokaklarında limuzinle gezdik. Sahili de çok temiz ve güzel görünüyordu, yazın da gelmek isterim. Yazın daha çok organizasyon olur bizler de daha çok geliriz umarım." şeklinde konuştu.

Ünlü oyuncu Yeliz Yeşilmen, Kültür ve Turizm Bakanlığı'ndan plaket bekliyor

Kaldığı oteldeki odada daha önce Bülent Ersoy'un kaldığını hatırlatılan Yeşimen, "Bülent Hanım kalmış bana nasip oldu. Bülent Hanım'ın kaldığı bir oda. Bir kraliçeden, bir sultana devir olurdu diye düşünüyorum. Ben daha çok tadını çıkarıyorum. Süt banyom falan var. Bülent Hanım çok vakit geçiremedi, ben 3-4 gün vakit geçirmek istiyorum. Havasını her yerde hissediyorum. Benden sonra kime nasip olacak merak ediyorum" açıklamasında bulundu.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Magazin

Kültür Bakanlığı Yeliz Yeşilmen Türkiye Haberler

Ziyarete damga vuran an! Özel Harekat Başkanı, Devlet Bahçeli'nin elini öptü

Ziyarete damga vuran an! Özel Harekat Başkanı, Devlet Bahçeli'nin elini öptü

Esed'den 'normalleşme' yanıtı: Türk askerlerinin Suriye'den çekilmesi gündeme gelirse Erdoğan'la görüşürüm

Esed'den "normalleşme" yanıtı: Türk askerlerinin Suriye'den çekilmesi gündeme gelirse Erdoğan'la görüşürüm

Emekliye ne kadar ek zam yapılacak? Rakam bu akşam Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın önüne gidiyor

Emekliye ne kadar ek zam yapılacak? Rakam bu akşam Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın önüne gidiyor

Çeşme'de 3 kişinin hayatını kaybettiği orman yangınının nedeni belli oldu

Çeşme'de 3 kişinin hayatını kaybettiği orman yangınının nedeni belli oldu

500

Yorumlar (18)

beyzali:

bu kıyafetle bu pozlarla mı bu halinlemi bizim kültürümüzü tanıtıyorsun bizim kültürümüz asla bu değil olamaz umarım kirlettiğin kültürümüze karşı gerekenler yapılır

18
3
yanıtYanıtla
gd:

İnsanları kıyafetlerine göre görünüşüne göre yargılandığı bi kültür mü bizim kültürümüz hani nerde hoşgörü saygı ?

yanıt5
yanıt8
Aykut:

Kız sende Cem Yılmaz''ı anlayacak zeka yok da ondan sevmiyorsundur :)))

8
4
yanıtYanıtla
Guvarkas:

Plaket yetmez, anıt dikmek lazım.

8
1
yanıtYanıtla
MSDS:

Turizm tanıtım faaliyetinden çok kendini tanıtmışsın, baldır bacak göstermeden yapsaydın şimdiye kadar çoktan plaket almıştın . .

8
1
yanıtYanıtla
Plaketci:

Ülkenin tüm gundemini konuşmuşlar ablayla ne saçma

6
0
yanıtYanıtla
Guvarkas:

Adına kültür merkezi dikmeliler bence.

4
1
yanıtYanıtla
ds:

Adana Kültür Merkezi var

yanıt1
yanıt1
dr:

yari ciplak ødulu verilebilir zaten bir canak bardak icin bir birilerini yiyorlar ebay da bir dolar bile degil git al beles olan her seyi bende isterim kafasi bu

4
0
yanıtYanıtla
TANJU:

Bu ARALAR, EVLİ OLAN '' LAR , AÇILMAYAN BAŞKADILAR, HAYRA ALAMET DEĞİL. !!!

3
1
yanıtYanıtla
Tüm 18 yorumu okumak için tıklayın Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title