Haberler

Sema Aydemir Survivor'dan diskalifiye oldu, haberi alan ikizi, Pınar'a resti çekti

Güncelleme:

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor All Star'ın bu akşamki bölümünde ortalık karıştı. Daha önce kavga eden Sema ve Pınar arasındaki gerilim adada da devam etti. Gece yarısı tartışan ikiliden Sema, Pınar'a şiddet uyguladı. Acil durum konseyi düzenleyen Acun Ilıcalı ise Sema Aydemir'in diskalifiye olduğunu duyurdu. Yarışmanın bugün yayınlanacak olan bölüm fragmanında ise ikizinin diskalifiye olduğunu duyan Mavi takım yarışmacılarından Seda Ocak, Pınar'a resti çekiyor.

SEDA, İKİZİNİ GİTTİĞİNİ DUYUNCA YIKILDI

Survivor All Star'ın bu akşam yayınlanacak olan bölümünde Acun Ilıcalı, konseyde Sema Aydemir'in yarışmaya devam edemeyeceğini açıkladı. İkizinin diskalifiye edildiğini duyunca yıkılan Seda Ocak, "Burada onu yaptı bunu yaptı kardeşimi diskalifiye ettirdi. Ben anladım amacı bundan sonra kafasını kaldırıp benim gözüme dahi bakmasın" diyerek Pınar'a resti çekiyor. Pınar ise o anlarda gözyaşlarına hakim olamıyor.

Sema Aydemir Survivor'dan diskalifiye oldu, haberi alan ikizi, Pınar'a resti çekti

SEMA, PINAR'I DÖVDÜ

Survivor'ın önceki akşam yayınlanan bölümünde Sema Aydemir, "Bana bundan sonra bir hakaret daha edersen" diyerek Pınar'ın yanına geldi. Pınar da "Sana mı soracağım?" cevabını verince ikili arasında sinirler gerildi. Sema yerde uzanan Pınar'a tekme attı. Sema, "Benim huzurumu kaçırma, benim kardeşimin adını bir daha ağzına alma" derken ikili birbirine tekrardan temas etti. Sema, Nagihan ile Aleyna'nın uzaklaştırma çabalarına rağmen Pınar'a tokat attı. Sema araya giren arkadaşlarına "Bunu yapamaz. Sürekli böyle uğraşıp ondan sonra ben buna karşıyım. Ben sana yüze nasıl vurulur göstereyim mi, ister misin?" dedi. Pınar da "Ben sana vurmadım zaten. Bana vurma diye uzak tuttum sadece" cevabını verdi. Sema kendini ifade ederken tekrar harekete geçince Atakan onu barakadan uzaklaştırdı.

Sema Aydemir Survivor'dan diskalifiye oldu, haberi alan ikizi, Pınar'a resti çekti

DİSKALİFİYE EDİLDİ

Sema için acil durum konseyi düzenleyen Acun Ilıcalı ise yarışmacının diskalifiye edildiğini duyurarak "Olayı defalarca seyredip diğer yarışmacılarla da konuyu konuştuk. Sonrasında da bir kanaate ulaştık. Değerlendirme sonucunda açıkçası çok emeğin olan bize de çok faydası olmuş bir yarışmacısın. Bunları çok iyi biliyoruz. Bizim için değerin çok yüksek. Sen bana göre örnek bir annesin. Fevri bir olaydan bir yere varmak bence insanı yanlışa götürür. Ancak yaşanan bu olay yarışmanın çizgisinin çok dışına taştığı için bir karar vermek zorundayız. Bu karara göre Sema seni maalesef Survivor 2024'ten ayırmak zorundayız." ifadelerini kullandı.

Sema Aydemir Survivor'dan diskalifiye oldu, haberi alan ikizi, Pınar'a resti çekti

Ecem Altan
Haberler.com - Magazin

Sema Aydemir Televizyon Magazin Haberler

500

Yorumlar (10)

By rabsin:

Acunda iki yüzlü Nagihan da Sahra yı dövmüştü onu niye göndermedi Reyting Reyting Reyting... madem öyle neden sonuç ilişkisi Pınar I da gönderseydi...

179
19
yanıtYanıtla
ender altın:

Özel şirketlerde bile aile bağı olanlar çalıştırılmazken , bu yarışmada iki kardeşin problem yaşayabileceği hiç düşünülmedi sanırım !!! Tabi böyle bir durum yaşanmasını istiyorsanız o ayrı konu.

50
36
yanıtYanıtla
Thomas Nakapiripirit:

Dayı ikizi ile kavga etmemiş başkası ile etmiş dayıı

yanıt60
yanıt17
Leda Gözübüyükoğlu:

Ender Altın: Problemi yaşayanlar 2 kardeş değil zaten ikisi zaten aynı takımda bile değil. Aynı takımda olan farklı iki kişinin olayı bu. İkizinin elendiğini duyan kız ona istinaden sadece öyle bir cümle kurmuşl..

yanıt33
yanıt11
Elif Şahan:

Semada rahat dursaydı.kuz yatıyor konuşmak istemıyo konseyde sustu güldü gecti orda ne oldu karanlıkta.ikizide oda kavga meyilli.turabi bile daha naif iş valla.naif oldugu kadar neler neler çizerdim yazardı.en son acunu yazmıştı.neymiş yılan yazmış .Ne olmul

13
24
yanıtYanıtla
Ali Tezel:

Şov zaten yarıima falan yalan.. Çıplak kızlarla 15,25 yaş Arası reytingleri topluyor.

12
19
yanıtYanıtla
Mesut Zafer:

Belli ki sen yaşını başına almış çok akıllı bir adamsın seyretmiyorsun.İyi de kızların çıplak olduğunu ve şov yaptıklarının nereden biliyorsun.

yanıt5
yanıt2
Elif Şahan:

Bunlar gec kalınmış restler.bunu iki kız kardesın Bi kızın üstüne yurume den önce yapacaktınız.mahalleye cevırdınız orayı valla.ikinizi izlemekten hoşlanmıyordum.ıyı oldu

6
12
yanıtYanıtla
Ben ve sen:

Yaziklar olsun, milletin rezilligini gosteren bu tarz programlara.

14
3
yanıtYanıtla
Uzman:

Yiyin birbirinizi ete para vermeyin :)

4
4
yanıtYanıtla
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title