Haberler

Okan Kurt: Demet Bana Erkek Olduğumu Hissettiriyor

Magazin Haberleri

Verdiği röportajda özel hayatıyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Demet Akalın'ın eşi Okan Kurt, "Demet bana erkek olduğumu hissettiriyor" dedi.

Kendinden 10 yaş büyük pop yıldızı Demet Akalın ile mutlu bir evliliği olan Okan Kurt, Posta gazetesinden Canan Danyıldız'a verdiği röportajda çarpıcı değerlendirmelerde bulundu.

Demet Akalın'a deli divane aşık olduğunu belirten okan Kurt, "Bana erkek olduğumu hissettiriyor. Sahnedeki Demet'i seviyorum ama asıl karımı, onun evdeki halini seviyorum. Pijamalı Demet'e aşığım ben" ifadelerine yer ver verdi.

İşte o röportajdan bir kesit;

- Evin reisi siz misiniz?

Evet. Demet bana hem baba hem de erkek olduğumu hissettirir. Karımdan başka bir şey beklemiyorum. Başka bir kadının bana bunları hissettireceğini de sanmıyorum.

- Ünlü, başarılı bir kadınla evli olmak zor mu?

O kısmı geçtim, o konuda master bile yaptım! Zor tabii. Eşimi Türkiye kabul etmiş, böyle biriyle evli olunca o dünyanın insanı oluyorsun. Yapacağım tek bir şey, onun da benim de hayatımı etkiler. Allah'a şükür, onu sevenler beni de bağrına bastı. Sonrası kolay, çünkü olduğumuz gibiyiz.

"DEMET'İN EŞİ OLMAM BANA GÜVENİ ARTTIRIYOR"

- CEO'sunuz ama Demet Akalın ismi sizin önünüzde anılıyor. Eşinizin gölgesinde kaldığınızı düşünüyor musunuz?

Hiç öyle düşünmüyorum. Konu magazin olunca bu durumu çok doğal karşılıyorum.


- "İşi yoktu, Demet yardım etti" gibi şeyler yazıldı…

Bu da işin cilvesi, asla kızmıyorum. Göz önünde olmak böyle bir şey. Çoğu zaman haberleri takip etmiyorum. Sosyal medyada da yokum, kafam rahat.

- Demet Akalan'ın eşi olmanın, iş hayatında avantajı veya dezavantajı var mı?

Demet bana iş bulmuyor ama tanınır olmasının bana duyulan güveni artırdığı kesin. Eskiden bir firmaya gidip nakliye şirketimizi anlatmak zorunda kalıyor, sunumlar hazırlıyorduk. Demet Akalın'ın eşi olunca gerek kalmıyor. Ama çok doğal, biz evliyiz.

"EVDEKİ PİJAMALI DEMET'E AŞIĞIM"

- Çok mutlusunuz…

Allah'a çok şükrediyorum. O kadar iyi bir anne ki… Bu kadar önemli bir işi olmasına rağmen, benimle ve çocuğuyla ilgili. Dünyaya bir daha gelsem, yine Demet'i bulur, evlenirdim. Nazar değer diye korkuyorum. Bizim kontağımız hiç kesilmedi. Bir kez salonda yattım ama…

- İyiymiş! Neden?

Suç işlemeden koltukta yatan tek Türk erkeği benim! Demet'in hamileliği zorlu geçiyordu. Bebeğe ve ona bir şey olmasın diye gittim koltukta yattım. Kavga olduğunda ikimiz de alttan alırız.


- Evlilik aşkı öldürüyor mu?

Hâlâ eşime çok aşığım! Cuma olsun da Bodrum'a onların yanına gideyim diyorum. Sıradan evli adamlar gibi de söylemiyorum bunu.

- Demet sıradan bir kadın olsaydı yine aşkınız bu kadar büyük olur muydu?

Sahnedeki Demet'i seviyorum ama asıl karımı, onun evdeki halini seviyorum. Pijamalı Demet'e aşığım ben!

"DEMET ÇOK KAFA KADIN"

- İyi güzel de, hiç kavga çıkmaz mı evde?

Çıkar yahu! Ama uzun ömürlü olmaz. Kim alttan alma fırsatını yakalarsa "Sevgilim, sevgilim" diye yanaşır. Benim de gururum yok. Hiç uzatmam. Ben daha zor bir adamım.

- Menajerliğini de siz yapıyorsunuz. Sahne kıyafetlerini kıskanıyor musunuz, karışıyor musunuz?

Karışmıyorum dersem yalan söylemiş olurum. Kocasıyım, hakkım. Ama o konularda da çok törpülendim. Demet bana güveniyor, işinin içinde olmamın sebebi bu yüzden.


- Her konserine gidiyor musunuz?

Eskiden gidiyordum. Şimdi Hira 3,5 yaşında. Hafta sonu annesinin konserinin olduğunu, hafta içi benim de iş yüzünden gece geldiğimi biliyor. Eşimi sahnede rahatsız etmeyi asla istemem. Karımın işine çok saygılıyım.

- Demet'e koyduğunuz kurallar var mı?

Kurallar, yasaklar yok. Ama evli olduğumuz ve onu çok sevdiğim için, "Mayo ile beach konseri vermesen mutlu olurum" diyorum. Sağolsun Demet de beni kırmıyor. Allah ondan razı olsun. Bazen suratımızı astığımız da oluyor, yalan yok. Ama orta yolu bulduk.

- Demet Hanım sizin erkek erkeğe dışarı çıkmanıza izin veriyor mu?

Vermiyor değil. Ben çıkmıyorum, sevmiyorum. Yeni evde Play Station odası yaptık. Demet çok kafa kadın. O da eve gelen arkadaşlarıma dahil olur.


- Size asılanlar, mesaj atanlar oluyor mu?

Demet bana güvenir, dahası ben öyle ortamlarda bulunmam. Niye öyle şeylere mahal vereyim ki? Evli arkadaşlarımız ile görüşüyoruz, bekarları da evliliğe davet ediyoruz.

- Aranızda neredeyse 10 yaş var. İleriki yıllar için bu sizi korkutuyor mu?

Hiçbir zaman. Tanıştığımız günden beri bu konuda hiç konuşmadık. Ayrıca ben daha büyükmüşüm gibi davranıyorum ona, o da bana öyleymişim gibi saygı duyuyor. Ayrıca Demet 18'liklere taş çıkartır.

- "Keşke" dediğiniz zamanlar oluyor mu?

"Keşke daha önce tanısaydım" gibi mi? Hiç yok. Her şey kader, alınyazısı. Belki aksi olsaydı, birbirimizi teğet geçerdik. Sadece, "Keşke Demet ahirette de eşim olsa" derim!

Kaynak: Haberler.com / Magazin

Canan Danyıldız Demet Akalın Okan Kurt Türkiye Magazin Haberler

title