Haberi Paylaş

"Midem kaldırmıyor" diyen Müge Anlı, Sinan Sardoğan'ın fantezilerini anlattı

Magazin Haberleri

Müge Anlı, bir kayıp olayında baş şüpheli olarak yayına çıkan ve sonrasında 12 yaşındaki erkek çocuğuna istismar suçundan tutuklanan Sinan Sardoğan'ın fantezilerini anlattı. "Midem kaldırmıyor, migrenim tutuyor" diyen Anlı, Sardoğan'ın kendi ekibindeki kadın ve erkeklerle olan sohbetlerinin bile çok farklı olduğunu söyledi.

Arife Gökçe isimli yaşlı kadının kaybolmasıyla ilgili baş şüpheli olarak Müge Anlı ile Tatlı Sert programına çıkan Sinan Sardoğan hakkında sayısız ihbar geldi. Birçok kadına tacizde bulunduğu ortaya çıkan Sardoğan, 12 yaşındaki bir erkek çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu gerekçesiyle tutuklandı.

Müge Anlı, Arife Gökçe'nin kaybını incelemeye devam ederken Sinan'ın yayınlanmayan ses ve görüntü kaydı olduğunu açıkladı. Canlı yayında Sinan Sardoğan hakkında konuşan Anlı, şu ifadeleri kullandı: "Elimde ekip arkadaşlarımızla yaptığı bir dolu ses ve görüntü kaydı var. Cinsel anlamda çok tehlikeli biri, cinsel suçlar açısından son derece tehlikeli. Dinlemeye içim el vermiyor, midem kaldırmıyor."

'Midem kaldırmıyor' diyen Müge Anlı, Sinan Sardoğan'ın fantezilerini anlattı

"Bizim ekipten kız arkadaşlarımıza farklı erkek arkadaşlarımıza farklı konuşuyor. Fantezilerinin sınırı yok, böyle insandan korkarım. Fazla azmamak lazım. O adam kafaya taktı mı cinsel anlamda bir şeyi, önünde kimse duramaz. Her şeyi yapar."

Sinan'ın anlattıklarını bizim ekip arkadaşlarımız anlatmaya utanır. Onun konuşmaları insanın sınırlarını zorlayan bir şey. Siz duyamadınız sevgili izleyiciler. Çıldırtıyor insanı. Migrenim tuttu, kendimde değildim. Dün de iyi değildim. Tufan'ın dediği gibi biz onu kendi insan mantığımız ile düşünüyoruz her şeyi yapar. Arife Gökçe'yi, Sinan kaçırdıysa kimsenin yardımına ihtiyacı yok."

'Midem kaldırmıyor' diyen Müge Anlı, Sinan Sardoğan'ın fantezilerini anlattı

Sinan'ın ifadesinde suçlamayı kabul etmediğini söyleyen Anlı'nın canlı yayında okuduğu ifade ise şu şekilde: "İstanbul Başakşehir'de 2012 yılında bir fırında kadayıf işinde çalışmaya geldim. Bu iş yerinde 5 ay çalıştım. Bu süreçre iş yerinin yan tarafında bulunan yatakhanede kaldım. Ben kaldığım yerde yine fırında çalışan 7-8 kişi daha kalıyordu. 2012 yılında ağustos ayında annem rahatsızlandığı için işten ayrıldım. Aynı ay içerisinde Tokat'a geri döndüm. Annemin yanına döndükten sonra bir daha İstanbul'a hiç gelmedim. Annem 28 Aralık 2021'de vefat etti. Ben Almus'ta oturmaya devam ettim, İstanbul'a hiç gelmedim. Bana atılan suçlama tarihinde İstanbul'a hiç gelmedim. Suçlamayı kabul etmedim. İstanbul'a 26 Aralık 2022'de Müge Anlı'nın programına katılmak için geldim. Bana iftira atıldığını düşünüyorum, ben kesinlikle bir çocuğa cinsel istismar ve tacizde bulunmadım."

Sardoğan'ın ifadesinde eksik ve yanlış beyanlar olduğunu belirten Müge Anlı, sözlerine şöyle devam etti: "Fırından Tokat'a annesinin hastalığı için değil çalıştığı yerde bir kadına sardığı için kafasına yarmışlar ve geri dönmek zorunda kalmış. Daha sonra başka bir yerde işe başlamış bu sefer de başka bir kadına bulaşınca dövmüşler. Bu da İstanbul'da yaşandı ama ifadelerde bunlar yok. Arnavutköy'de bir otobüste yaşanan başka bir olay daha var. Bu olayların hepsi Başakşehir ve Avcılar civarında oluyor. Bu zamana kadar hayatına hiçbir kadın girmemiş. O yüzden de bir kin ve nefret besliyor. Bir kadınla beraber olamadığı için daha aciz durumdaki kadınlara gidiyor."

Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (6)

Sadık GÜNEŞ:

Adamın sayesinde para kazandı,en sonunda adamı dışlayıcı sözlerle algı yapıp içeri sokmayı başardı,suçlu olupta bu kadının programına gelenlere şaşırıyorum,buraya gelecegine git c.savcilarina anlat derdini. mügeye neden madara oluyorsunuz,hele nuhta kalma avukat rahmine ne demeli

Cevap Yaz113Yayından Kaldır
Seyfettin Sucu:

Kimse kafana silah dayamıyor Müge hanım. Bırak programı, ege kasabasına yerleş, 2.el bir tekne al ve ona sıfırmış gibi davran.

Cevap Yaz1426Yayından Kaldır
Halit Dursun:

miden kaldirmiyorsa bu sahsi programa cikartmayacakdin günlerdir... yakinda milletin midesi sizin programi kaldirmayacak

Cevap Yaz1947Yayından Kaldır
Tüm 6 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title