Haberler

Komedyen Gözde Karakaya'dan özel hayat itirafı: Milf oldum, 2000'li çocuk beni evine çağırdı

Güncelleme:

BKM Mutfak'ta sahneye çıkan komedyen Gözde Karakaya gösterisinde kendisinden yaşça küçük insanların kendisiyle ilişki yaşamaya çalıştığını anlatarak "2000'li çocuk beni evine çağırdı. Sonra da bana bir resim göndermiş meğer organları gelişimini tamamlıyormuş" dedi.

BKM Mutfak'ta sahneye stand-up gösterisi sunan Gözde Karakaya isimli komedyenin cinsel hayatıyla ilgili anlattıkları ağızları açık bıraktı. Z kuşağın kendisine yazdığını söyleyen komedyen, "2000'li çocuk beni evine çağırdı" dedi.

"ERKEK KOMEDYENLER BANA MİLF DİYOR"

Gösteri esnasında özel hayatından bahseden Karakaya, "Bu arada kendimle alakalı bir şey söylemem lazım. Ben geçen sene Milf oldum. Erkek komedyenler bana Milf demeye başladılar. Aslında ben 2019'da şartları sağlıyordum. Yani çocuğum vardı zaten 35 yaş üstündeydim. Ama yeni oldum; 30 kilo verdim ondan herhalde. Bana hepsi demiyor bu arada. Belli bir yaşın altındakiler ergenliğini internette geçirebilmiş, şanslı, hayal gücü yüksek olanlar milf diyor. Benim için de değişik bir süreç. İlk kez Z kuşağı bana yazıyor. Şaşkınım" dedi.

Komedyen Gözde Karakaya'dan özel hayat itirafı: Milf oldum, 2000'li çocuk beni evine çağırdı

"2000'Lİ ÇOCUK BENİ EVE ÇAĞIRDI"

23 yaşındaki bir gencin kendisine yazdığını söyleyen komedyen, "Geçen sene 2000'li bir çocuk beni eve çağırdı. Ne yapacağız bir seninle? Ne yapacağız slime mı yapacağız? 'Çen beni mi ç.kicen' demek istiyorum. Ama demedim ama ima ettim. Ertesi gün bana bir resim göndermiş. Ben 2000'lileri ergen zannediyordum meğer organları gelişimini tamamlıyormuş" şeklinde konuştu.

Komedyen Gözde Karakaya'dan özel hayat itirafı: Milf oldum, 2000'li çocuk beni evine çağırdı

Komedyen Gözde Karakaya'dan özel hayat itirafı: Milf oldum, 2000'li çocuk beni evine çağırdı

Ecem Altan
Haberler.com - Magazin

Magazin Haberler

Bakmadan Geçme

Galatasaray UEFA Konferans ligi muhtemel rakipleri kim? 2024 Müftüler Kararnamesi yayınlandı! İşte yeni Bayburt, Batman, Sinop, Kocaeli, Çorum, Balıkesir, Kırıkkale, Bingöl, Tunceli, Hakkari müftüleri! Galatasaray elendi mi, Galatasaray Avrupa'dan elendi mi (Sparta Prag)? 23 Şubat 2024 Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 23 Şubat Cuma Hutbesi yayınlandı! 23 Şubat Cuma Hutbesi tam metni! Diyanet 23 Şubat Cuma Hutbesi! 23 Şubat İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? İstanbul'da elektrik kesintisi! 23 Şubat Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 23 Şubat 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 23 Şubat 2024 On Numara çekiliş sonuçları açıklandı mı? On Numara sonuçları saat kaçta? On Numara CANLI izle! Bugün kazanan numaralar neler? 23 Şubat Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 23 Şubat AFAD ve Kandilli deprem listesi! 23 Şubat Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 23 Şubat 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 23 Şubat Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 23 Şubat İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Bugün İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! Fenerbahçe'nin UEFA Konferans Ligi muhtemel rakipleri kim? İYİ Parti Bilecik adayı kim? 2024 İYİ Parti Bilecik Belediye Başkan adayı Göksel Aydın kaç yaşında, nereli, mesleği ne?
500

Yorumlar (11)

Abdurrahman Demir:

Anladım bunun neresi haber saçma sapan işlerle uğraşmayın

325
9
yanıtYanıtla
Ütopik Yorumcu:

Sende paylaşım yaparak haber olmuşsun işte istediğin de bu değil mi

251
8
yanıtYanıtla
Mücahit Tursun:

Para vererek kendini haber ediyorlar ki tanınsınlar

yanıt40
yanıt3
Reşat:

Bir şey anlamadım,, demekki anlamadığım şey haber olmaya değmeyecek bir şeymiş

174
5
yanıtYanıtla
CEZA :

2000 li bir genç kadını eve çağırıp kaymak istemiş. o kadında bunu mafiretmiş gibi topluma anlatıyor.. ordakilerde ilk defa salatalık hikayesi dinler gibi dinlemiş ve gülümüşler. kısaca kadın eve gitseymiş şuanda 50 yaşındaki kadın kendinen 27 kücük gençle aşk yaşıyor haberini okuyacaktık :))

yanıt164
yanıt6
mehmet:

ilk bakışta güzel ve çirkindeki çirkin sandım.

80
7
yanıtYanıtla
TIRNAKÇI CEMİL AMCANIZ:

Harley ablam

75
10
yanıtYanıtla
TT:

Bir ahlaksızlığın gülerek anlatılması ve onu dinleyenlerin de gülmesi yine de bu olayı komik yapamamış. Kısacası bir genç onu malum iş için evine çağırmış, o diyaloğa devam etmiş ve genç ona çıplak resmini yollamış...Bundan rahatsızlık duymadan gülerek anlatmak bu gibi resimlerin ona gelişini arrttırır ve bu kadın bunun farkında...

72
4
yanıtYanıtla
Zafer Demir:

komedyen?

64
8
yanıtYanıtla
Onur Yener:

Tik tok ta göğüs dekoltesi verenler bunun gibilerden bin kat daha namuslu bence...

5
3
yanıtYanıtla
Tüm 11 yorumu okumak için tıklayın Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title