Haberler

"Kayınbabam Gökhan Güney bana şantaj yapıyor" diyen gelin Ece Güney'in çıplak pozları ifşa oldu

Abone Ol

Şarkıcı Gökhan Güney'in gelini Ece Güney, kayınpederinin uygunsuz görüntülerle kendisine şantaj yaparak, 8 daireye el koyduğunu öne sürmüştü. Ece Güney'in çıplak pozlarının ifşa olması şok etkisi yarattı.

Şarkıcı Gökhan Güney'in gelini Ece Güney, kayınpederinin uygusuz görüntülerle kendisine şantaj yaparak, 8 daireye el koyduğunu öne sürmüştü. Bu iddiaların yalan olduğunu söyleyen Gökhan Güney ise bomba bir iddia daha ortaya attı. Güney, gelininin uygunsuz sitelerle bağlantısı olduğunu ve bir iş insanına şantaj yaptığını ileri sürdü.

ÜSTSÜZ FOTOĞRAFLARI YAYINLANDI

Ece Güney ise kayınpederinin kendisine şantaj yaptığını iddia ediyordu. Bu iddialar sürerken Söylemezsem Olmaz yayınında Ece Güney'in üstsüz fotoğrafları yayınlandı. Gelini tarafından şantaj iddialarına maruz kalan Gökhan Güney ise yayına bağlandı.

'Kayınbabam Gökhan Güney bana şantaj yapıyor' diyen gelin Ece Güney'in çıplak pozları ifşa oldu

"BU KADIN DELİ"

Gökhan Güney açıklama yaparken çok sinirlendi ve "Bu kadın manyak anlamıyorsunuz. O çıktığı TV'ye ben çıkmadığım için üstüme geldi. Bu kadın normal değil bu kadın benim oğlumun ölümüne sebep oldu. Ben TV'ye göndersem suç olur belgeleri... Beni tanıyan tanır, deli bu kadın deli..." ifadelerini kullandı.

'Kayınbabam Gökhan Güney bana şantaj yapıyor' diyen gelin Ece Güney'in çıplak pozları ifşa oldu

ESRA EZMECİ'NİN PROGRAMINDA GÜNDEME GELDİ

Ece Güney, söz konusu iddiaları ilk olarak FOX TV ekranlarında yayınlanan Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya programında dile getirdi. Hatta Esra Ezmeci, başka kanalların konuyu sosyal medyada gündem olmuş gibi dile getirip, sadece sanatçı Gökhan Güney'i tek taraflı şekilde konuk almalarına tepki gösterdi.

İşte o pozlar:

'Kayınbabam Gökhan Güney bana şantaj yapıyor' diyen gelin Ece Güney'in çıplak pozları ifşa oldu

'Kayınbabam Gökhan Güney bana şantaj yapıyor' diyen gelin Ece Güney'in çıplak pozları ifşa oldu

Kaynak: Haberler.com / Magazin

Gökhan Güney Magazin Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

ASAT Antalya su kesintisi: Antalya'da sular ne zaman gelecek? 5-6 Aralık Antalya su kesintisi listesi! MasterChef 1. eleme adayları kim oldu? 5 Aralık eleme potasında kimler var? 5 Aralık Masterchef dokunulmazlığı hangi takım kazandı? Masterchef 2023 Mavi takım mı Kırmızı takım mı kazandı? Masterchef bugün kazananı kim? KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? 5-6 Aralık Konya su kesintisi listesi! MasterChef canlı izle! 5 Aralık Salı MasterChef 2023 170.yeni bölüm canlı izle! TV8 MasterChef canlı izle! BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? 5-6 Aralık Bursa su kesintisi listesi! İZSU İzmir su kesintisi: İzmir'de sular ne zaman gelecek? 5-6 Aralık İzmir su kesintisi listesi! Aile canlı izle! Show TV Aile 23. bölüm canlı yayın izleme linki var mı? Aile dizisi nereden izlenir? Aile yeni bölümde neler olacak? ASKİ Ankara su kesintisi: Ankara'da sular ne zaman gelecek? 5-6 Aralık Ankara su kesintisi listesi! İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? 5-6 Aralık İstanbul su kesintisi listesi! Üç Kız Kardeş CANLI İZLE! 5 Aralık Üç Kız Kardeş 66 . bölüm CANLI İZLE! Üç Kız Kardeş CANLI İZLE! 5 Aralık Üç Kız Kardeş 66 . bölüm CANLI İZLE! Ali Yerlikaya İBB adayı mı olacak? İddialar hakkında Bakan Yerlikaya'dan açıklama geldi Eyvah Eyvah nerede çekildi? Eyvah Eyvah oyuncuları, konusu ve fragmanı! Eyvah Eyvah ne zaman çekildi? Başak Demirtaş İBB adayı mı olacak? HEDEP İstanbul adayı belli oldu mu?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Yorumlar (2)

Mikail arman:

Utanmazlık ve rezillik.Özel hayatınız, nasıl yaşayacağınız ve sapkın tercihleriniz bizi ilgilendirmez.Ancak bu toplumun genç nesillerine kötülüğü çıplaklığı teşvik etmeye özendirmeye Hakkınız yoktur.

Yanıtla26
Mikail arman:

Yuh rezillik ! Dünyanın en çirkin kadını, bedenini teşhir eden kadındır. Kadınlar özgür olmalıdır, istedikleri gibi giyinmrlidir diyerek kadınların piyasada sergilenmelerine sebeb olan sözde kadın Hakları savunucuları, yuva yıkıcı aile düşmanı feministler mutlumusunuz ?

Yanıtla227
title