Haberler

Cemal Hünal: Issız Adam, Hayatın Bana Armağanı

Güncelleme:

Ünlü oyuncu Cemal Hünal, ''Issız Adam' imajını yıkmak kolay değil, zaten öyle bir çabam da yok'' dedi.

Yakışıklı oyuncu Cemal Hünal, yedinci sinema filmi 'Günce'de hayatını kızına adayan bir babayı canlandırıyor. Atlı sporlarla yakından ilgilenen ve kurduğu ekiple beraber gösteriler yapan Hünal, at üstündeki hünerlerini sinemada da göstermenin hayalini kuruyor. Ünlü oyuncuyla, gösterilerini ve son filmi 'Günce'yi konuştuk.

Bu yaz nasıl geçti sizin için?

Çok hareketliydi. Bir ayım 'Günce' filmiyle, kalan zamanım ise atlarla birlikte gösteri turnesinde geçti.

Atlarla turne maceralı olsa gerek...

Sorma; çok maceralı oldu. (Gülüyor) 10 atla birlikte Eskişehir, Sivas, Uşak ve Biga'da gösteriler yaptık. Anadolu'da büyük ilgi görüyoruz.

AT BİNMEK HAYAT TARZIM

Cirit, at binme gibi yeteneklerinizi gösterebileceğiniz çok fazla projeyle karşılaşamamak üzüyor mu sizi?

Bu yeteneklerimi gösterebilecek bir teklifle karşılaşmadım açıkçası. 'Bir Zamanlar Osmanlı: Kıyam' dizisinde 13 bölüm oynadım ama diziyle de bir yere kadar. Koreografi yapacak şansım olmadı.

At ve savaş sahneleri denilince, akla ilk siz geliyorsunuz; ne diyeceksiniz?

Bu benim hayat tarzım. Oyunculuğuma katkısı olsun diye sonradan yaptığım, öğrendiğim bir şey değil bu.

İzleyicinin kafasındaki 'Issız Adam' imajını yıkabildiniz mi sizce?

Onu yıkmak kolay değil. Öyle de bir çabam yok! 'Issız Adam' başarılı, gişe başarısının ötesinde, sevilen, akılda kalan bir hikaye oldu. 'Issız Adam', hayatın bana çok büyük bir armağanı.

YAKIN ZAMANDA ÇOCUK İSTİYORUM

Eşiniz (Lale Cangal) atlarla bu kadar yoğun ilgilenmenizden şikayetçi mi?

Hayır, at binmek istediğim zaman uykumdan feragat ediyorum; erken kalkıp biniyorum. Sorun yaratmıyor aramızda. Kaldı ki, hayvanlarımızla ortak bir hayatımız var. Bir aile hayatının içinde hayvanların önemli olduğunu düşünüyorum; çocuklarımın da hayvanlarla büyümesini isterim.

Çocuk sahibi olma planınız var mı?

Tabii ki, baba olmamın zamanı geldi. Eşim ve ben, çocukları çok seviyoruz.

ÇOCUKLARLA ARAM ÇOK İYİDİR

'Günce' nasıl bir film?

Çarpıcı bir hikayesi var. Baba- kız aşkını anlatıyor. Adam eşini kaybetmiş ve kızıyla aralarında çok özel bir bağ var. Hayatın onlardan aldıkları ve verdikleri üzerine bir film...

Çocuk oyuncu Nisa'yla kolay anlaşabildiniz mi?

Bana "Baba olmak nasıl bir duygu?" diye sorsan bilmiyorum ama Nisa'yla çalışmak çok keyifliydi. Çalıştığım en iyi partnerlerden biriydi. Benim çok çocuk öğrencim oldu. Onlara oyunculuk dersleri verdim, engelli çocuklarla da çalıştım. Üniversitedeyken, çocuk bakıcılığı da yaptım. Dolayısıyla çocuklarla aram iyidir.

Sabah : http: //www.sabah.com.tr

Kaynak: Sabah.com.tr / Magazin

Cemal Hünal Eskişehir Sivas Magazin Haberler

Tonya Belediye Başkanı Osman Beşel çalışanları tarafından dövüldü

Tonya Belediye Başkanı Osman Beşel çalışanları tarafından dövüldü

Özgür Özel'den Cumhurbaşkanlığı sorusuna net cevap: Tek hedefim CHP'nin iktidar olduğu gece partinin genel başkanı olmak

Özgür Özel'den Cumhurbaşkanlığı sorusuna net cevap: Tek hedefim CHP'nin iktidar olduğu gece partinin genel başkanı olmak

2 çocuk annesi boğazı kesilerek katledildi! 3 altın bilezik için öldürmüş

2 çocuk annesi boğazı kesilerek katledildi! 3 altın bilezik için öldürmüş

Bakmadan Geçme

KURBAN BAYRAMINA KAÇ GÜN KALDI 25 MAYIS 2024: Kurban bayramı ne zaman, hangi tarihe denk geliyor? Bugün hangi maçlar var? Bugün maç var mı? 25 Mayıs Bu akşam hangi maçlar var, hangi kanalda? 25 Mayıs hangi burç? 25 Mayıs'ta doğanlar hangi burç oluyor? 25 Mayıs tarihi hangi burç olur? 25 MAYIS BİM AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU! Bu hafta BİM'de neler var, hangi ürünler geldi? Okulların Kapanmasına Kaç Gün Kaldı (SAYAÇ)? 25 Mayıs Okullar ne zaman, hangi tarihte kapanacak? Dün gece deprem oldu mu? İzmir'de, İstanbul'da, Ankara'da deprem mi oldu? 25 Mayıs dün gece deprem mi oldu? Bugün hangi sınav var? Bugün ne sınavı var? 25 Mayıs Cumartesi hangi sınav yapılacak? İşte ÖSYM Sınav Takvimi Steam çöktü mü? 25 Mayıs Cumartesi Steam sorun mu var? Galatasaray'da seçim ne zaman, seçim bugün mü? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 25 Mayıs AFAD ve Kandilli deprem listesi! 25 Mayıs Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? #128680 Yeni eğitim müfredatı onaylandı mı? Talim ve Terbiye Kurulu müfredatı onayladı mı? 25-26 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 25-26 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 25 Mayıs 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! #128680 25-26 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi!
Tebliğ yapanlara vatandaştan tepki: Namazdan milleti soğuttunuz, defolun

Tebliğ yapanlara vatandaştan tepki: Namazdan milleti soğuttunuz, defolun

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title