Haberi Paylaş

Gökhan Çıra'dan olay yaratacak itiraf: Selin Ciğerci için ahiretimi yaktım

Magazin Haberleri

Haberler.com'un YouTube kanalında yayınlanan Haber Bahane programına konuk olan Gökhan Çıra, ikinci kez boşandığı Selin Ciğerci'yle ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı. Ciğerci'nin cinsiyet değiştirme operasyonundan dolayı ailesinin karşı çıktığını söyleyen Çıra, "Selin için ahiretimi yaktım" itirafında bulundu.

Gökay Kalaycıoğlu'nun sunumuyla Haberler.com'un YouTube kanalında yayınlanan Haber Bahane programının bu haftaki konuğu eski futbolcu Gökhan Çıra oldu. Selin Ciğerci ile biten evliliğinden bahseden Çıra, yaşadıkları zorlukları anlattı.

Ciğerci ile tanışma sürecinden bahseden Çıra, "Selin'le 17 yaşında tanıştım, 18 yaşımda beraber olmaya başladık. Biz hep beraber yaşadık. Tanıştığımızda tüm operasyonları geçirmişti. Türkiye'de ağzı olan herkes önünü arkasını düşünmeden konuşuyor" dedi.

Gökhan Çıra'dan olay yaratacak itiraf: Selin için ahiretimi yaktım

Ailesinin Selin Ciğerci'yi o dönemde istemediğini söyleyen ünlü isim, sözlerine şöyle devam etti: "Ben anne ve babama resti çektim. Selin'in de annesi istememişti. Onlar benden daha varlıklı bir aile idi. Sonra hayat işte kimin nereye geleceği belli olmuyor. Futbolculuk yapıyordum ama benim kazandığımla onların kazandıkları arasında fark vardı. Annesi o zaman beni istemiyordu ama şimdi beni çok seviyor. Annem Selin'le evleneceğimi duyduğunda hakkını helal etmedi. Babam bana 'gelme' dediğin o zaman kendimi öldürüyorum dedim. Ailemle Selin arasında kaldığımda intiharı düşündüm. Teyzemler Selin'i takip ettikleri için seviyorlarmış. Onlar anneme anlatınca tanıştı ve sevdi."

Gökhan Çıra'dan olay yaratacak itiraf: Selin için ahiretimi yaktım

Selin Ciğerci için her şeyi göze aldığını söyleyen Çıra, "Selin için ahiretim yaktım. Sevdiğim kadın için bir kez daha olsa yine yaparım. Hep güçlü görünmeye çalıştım. Ben hiç ağlamam mesela. Ben 14 yaşında bir daha ağlamamak için yemin ettim. Beni kimse ağlarken görmemiştir" şeklinde konuştu.

Gökhan Çıra'dan olay yaratacak itiraf: Selin için ahiretimi yaktım

Selin Ciğerci Gökhan Çıra Youtube Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (4)

Ütopik Yorumcu:

Allah onun arasında olan bir durum hatasını biliyor af diler tövbe eder kurtulur inşaallah tövbenin affetriemeyeceği günah yoktur. Kul hakkı haricinde

TIRNAKÇI CEMİL AMCANIZ:

Biliyor da yani ahirette hesap vereceğini

Uğur:

Yazık zavallı ağlamamayı maharet zannediyor. Allah ağlamak gibi bir nimet vermiş ağla deşarj ol. Ağla Allah'dan af dile. Ağla merhametin artsın Ağla... Ağla gözlerim Ağla... Ağla Yüreğim ağla Ağlamak güzeldir

Tüm 4 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title