Haber : Diriliş Ertuğrul Kadrosunda Birbirinden Sürpriz İsimler Rol Alacak - Haberler

Haberi Paylaş

Diriliş Ertuğrul Kadrosunda Birbirinden Sürpriz İsimler Rol Alacak

 - Güncelleme:

Geçtiğimiz sezon reyting rekorları kıran Diriliş Ertuğrul'un bu sezon yayınlanacak yeni bölümlerinde birbirinden sürpriz isimler rol alacak.

TRT 1 ekranlarında yayınlanan başrollerini Engin Altan Düzyatan, Cengiz Coşkun ve Hülya Darcan gibi ünlü isimlerin yer aldığı 'Diriliş Ertuğrul' dizisine Sedef Şahin ve Batuhan Karacakaya dahil oldu.

DİZİYE BİRÇOK YENİ İSİM DAHİL OLDU

26 Ekim Çarşamba günü üçüncü sezonuyla ekrana gelecek dizinin yeni ve eski oyuncuları kamera karşısına geçti.

İşte 'Diriliş Ertuğrul' dizisine katılan yeni oyuncular ve ilk fotoğrafları...


ERTUĞRUL (Engin Altan Düzyatan) - Süleyman Şah'ın ikinci evladı olan Ertuğrul, kahramanlara has olan kişilik kumaşını çocuk yaşlarından itibaren kuşanan bir yiğittir. O, hayalleri ve idealleri uğruna her türlü kavganın içine dalabilen, hiçbir zalime boyun eğmeyen, mazluma kılıç vurmayan, adaleti tesis için ölümü göze alabilen bir yiğittir…


HALİME (Esra Bilgiç) - Kaçak bir Türkmen şehzadesinin dünya güzeli kızıdır. Selçuklu sarayında yetişmiştir. Fedakâr, anlayışlı ve vakur bir kız olan Halime, sabrı ve zekâsı sayesinde birçok problemin üstesinden gelir.


HAYME ANA (Hülya Darcan) - Boy veren ve Kayı'yı bir arada tutan mayadır Hayme Ana. Hayme, oğlu Ertuğrul'un yolculuğunda, ona dualarıyla eşlik eyleyen eli öpülesi kadındır. İdareci yönü sayesinde meydana gelen her türlü ayrışmayı engelleyebilir.


DOĞAN ALP (Cavit Çetin Güner) - İsmiyle müsemmadır. İyi bir iz sürücüdür. İklimi, araziyi, bitkiyi ve coğrafyayı tanır. Doğan Alp, nice zorlu şartlarda bir çözüm bulma yeteneğine sahiptir. Ertuğrul'un can yoldaşı ve en güvendiği alpları arasındadır. Mizah yönü kuvvetlidir.


BAMSI BEYREK (Nurettin Sönmez) - Kayı gençleri içerisinde iyi derece kılıç kullanan bir yiğittir. İri cüssesi ve cesareti onu zorlu dövüşlerde ön plana çıkarır. Onun bu korkutucu görüntüsü altında ise iyi bir kalbi vardır. Bamsı Beyrek, Ertuğrul Bey'e koşulsuz bir sadakatle bağlıdır. Çift kılıçla savaşabilen korkusuz bir alptır.


TURGUT ALP (Cengiz Coşkun) - Ertuğrul Bey'in en iyi dövüşen alplarından biridir. Zeki, sabırlı ve ketum bir yapıya sahiptir. Güçlü ve mücadeleci yapısı ona dövüşlerde avantaj sağlar. Dövüşlerde balta kullanması, onu diğer alplardan ayıran bir özelliktir.


ARTUK (Ayberk Pekcan) - Kayı obasındaki en ahlaklı ve faziletli beyidir. Tıp alanındaki ustalığı ve eğitimi onu akıl danışılan saygın biri yapar. Artuk her zaman sadık ve cesur biri olmuştur.


CANDAR (Erden Alkan) - Çavdaroğlu Obası'nın beyi olan Candar Bey, bozkırın siyaset ocağında pişmiş, aslen Tatar olan bir Türkmen beyidir. Çağın siyasi ve askeri bilgi birikimine sahiptir.


URAL BEY (Kürşat Alnıaçık) - Ural Bey, Candar Bey'in büyük oğludur. Bozkırın kalbinde yetişmiş, bir savaşçıdır. Çavdar obasının baş alpıdır. Savaş ve vahşet onun iliklerine işlemiştir.


ÇOLPAN (Gülçin Santırcıoğlu) - Ural Beyin eşi olan Çolpan, aynı zamanda Karacahisar Kalesi'nin eski Tekfurunun kızıdır. Ural Bey'i, onunla birlikte yürüdükleri yolda, onun her türlü desteği verecek kadar çok sevmektedir.


ASLIHAN (Gülsim Ali İlhan) - Aslıhan Ural Bey'in tek kızı ve en küçük çocuğudur. Kibar, naif ancak bu yapısından beklenmeyecek derecede iyi savaşçıdır.


ALİYAR (Cem Uçan) - Candar Bey'in küçük oğlu olan Aliyar ilim erbabı olan biridir. Çağın tüm ilimlerine haizdir. Güvenilir ve asalet sahibi olması sayesinde çevredeki herkes tarafından saygıyla karşılanır.


BATUHAN (Osman Albayrak) - Korkusuz, acımasız bir adamdır. Ural'ın yardımcısıdır. Özellikle Ural Bey'e sonuna kadar sadık bir savaşçıdır.


HANCI SİMON (Lebip Gökhan) - İlk bakışta tipik bir hancı görünümündeki bu adam aslen bir şövalyedir. Çok kurnaz bir adamdır. Kimseyle işi yoktur.


MARİA (Sedef Şahin) - Simon'un kardeşi olan Maria güzel bir kadındır. Ağabeyinin tüm işlerini ve ilişkilerini bilmektedir. Cinsilatiftir.


PHILIP (Cenk Kangöz) - Handa güvenliği sağlama görevinde bulunur. Simon'un en güvendiği adamlardan biridir. Savaşçı yönü ön plana çıkmaktadır.


TÜCCAR HASAN (Fırat Topkorur) - Ticaret alanında söz sahibi olan Hasan, Hanlı Pazarın en zengin tüccarlarındandır.


AMANDA (Elif Sümbül Sert) - Şuh bir kadın olan Amanda, tezgahında koku satarak pazarda varlığını sürdürmeye çalışmaktadır. Cesur bir kadın olsa da korunmaya muhtaçtır.


HAÇATURYAN USTA (Gökhan Bekletenler) - Çok yetenekli bir ustadır. Hayatında birçok dönüm noktası bulunan Haçaturyan Usta, tecrübesi ve yeteneği ile ön plana çıkmaktadır.


DÜNDAR (Batuhan Karacakaya) - Ertuğrul'un küçük kardeşidir. Abisine inancı tamdır.


GÜNDÜZALP (Yaman Tümen) - Ertuğrul'un oğludur.


TRİSTAN (Serhat Barış) - Köle tüccarıdır.

DEV (Ekrem Türker) - Simon'un hizmetkarı.


CAZGIR (Mehmet Cerrahoğlu) - Simon'un hizmetkarı.

Haberler.com - Magazin

Engin Altan Düzyatan Diriliş Ertuğrul Ertuğrul Bey Sedef Şahin Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title