Sedef Şahin Haberleri

Sedef Şahin haber, Sedef Şahin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sedef Şahin - 04.07.2019
Bu hafta 8 film vizyona girecek
Korku türündeki filmin senaryosunu Özgür Bakar, Alper Kıvılcım ve Koray Yeltekin yazdı. Yönetmen koltuğunda Uğur Kaplan'ın oturduğu filmin başrollerini; Sedef Şahin, Reyhan İlhan ve Elif Kartal paylaşıyor.
Sedef Şahin - 03.05.2018
Bu Hafta 13 Film Vizyona Girecek
"Şaşkınlar Çetesi" Kamil Aydın'ın yönettiği, Oktay Gürsoy, Sedef Şahin, Umut Tanyolu, Ferhat Yılmaz, Ergun Taş, Ayşenur Yazıcı ve Murat Ercanlı gibi isimlerin rol aldığı "Şaşkınlar Çetesi", bir grup arkadaşın başından geçen komik olaylar etrafında dönüyor.
Sedef Şahin - 02.05.2018
Şaşkınlar Çetesi" 4 Mayıs'ta Vizyona Girecek
Başrol oyuncularından Sedef Şahin de filmin durum komedisi olduğuna işaret ederek, "Bizim için keyifli, eğlenceli, günümüz komedi filmlerinden biraz uzak bir film oldu.
Sedef Şahin - 07.10.2017
Trabzon'da Kamyonetle Otomobil Çarpıştı: 5 Yaralı
Şahin ve beraberindeki Sedef Şahin ve Adem Bayramtaş ile kamyonet sürücüsü Kotan ve yanındaki Murat Kotan yaralandı.
Sedef Şahin - 18.09.2017
Lösemi Tedavisi Gören Çocuklar Oyuncularla Boğaz Turu Yaptı
Belki de Sensin, Hayatına Bir İyilik Kat, Mucize PatilerHayvanları Koruma Yaşatma Derneği ve Mutlu Çocuklarla Umutlu Yarınlar platformları, lösemili çocuklar ve kimsesiz çocuklar için bir boğaz turu düzenledi. Caner Kurtaran, Merve Çağıran, Ümit İbrahim Kantarcılar, Sedef Şahin, Ezgi Baran ve Gizem Denizci gibi ünlü oyuncuların katıldığı boğaz turunda, hastanede lösemitedavisi gören çocuklar, ünlü oyuncularla eğlenceli bir gün geçirdiler.
Sedef Şahin - 13.06.2017
Güneş Koruyucular 20 Dakika Önce Sürülmeli"
Türk Dermatoloji Derneği üyesi Prof. Dr. Sedef Şahin, güneş koruyucu kremlerin plaja gittikten sonra sürülmesinin korumayı azalttığını belirterek, bu kremlerin dışarı çıkmadan en az 20 dakika önce sürülmesi gerektiğini bildirdi.
Sedef Şahin - 22.10.2016
Diriliş Ertuğrul'a Sayılı Günler Kaldı
"Yeni Sezonda Yeni Oyuncular ve Dev Platoyla Daha da Güçlendik" Dizinin yeni sezonu ile ilgili açıklamalar yapan Mehmet Bozdağ: "Dizimizin yeni sezonuna sayılı günler kaldı bizde büyük bir heyecanla bekliyoruz. Diziye yeni sezonda dahil olan oyuncular arasında Kürşat Alnıaçık, Cem Uçan, Erden Alkan, Gülçin Santırcıoğlu, Gülsim Ali, Sedef Şahin, Batuhan Karacakaya, Lebip Gökhan, Osman Albayrak, Elif Sümbül Sert, Cenk Kangöz, Fırat Topkorur, Gökhan Bekletenler, Çağdaş Onur Öztürk, Mehmet Pala, Serhat Barış, Mert Soyyer, Mehmet Cerrahoğlu, Ekrem Türker ve Yaman Tümen yer alıyor.
Sedef Şahin - 20.05.2016
Kartal Üniversiteler Arası Tiyatro Festivali Ödülleri Sahiplerini Buldu
Üniversiteler Arası Tiyatro Festivali kapsamında; En iyi Kostüm dalında 'Lisistrata' adlı oyunla Doğuş Üniversitesi Tiyatro Kulübü, En iyi Dekor dalında 'Shakespeare Zorda' adlı oyunla Marmara Üniversitesi Mizah Kulübü, En İyi Kostüm dalında 'Hisseli Harikalar Kumpanyası' ile Işık Üniversitesi Tiyatro Kulübü, En iyi Yardımcı Kadın Oyuncu dalında 'Bölge Hastanesi'ndeki rolüyle Yıldız Teknik Üniversitesi Tiyatro Kulübü'nden Irmak Karakoç, En iyi Yardımcı Erkek Oyuncu dalında 'Yastık Adam'daki rolüyle Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü'nden Mert Can İşcan, En İyi Kadın Oyuncu dalında 'Tavşan Deliği' adlı oyundaki rolüyle İstanbul Üniversitesi'nden Sedef Şahin, En İyi Erkek Oyuncu dalında 'Shakespeare'deki rolüyle Marmara Üniversitesi'nden Yiğit Akalın, En İyi Komedi Erkek Oyuncu dalında 'Hisseli Harikalar Kumpanyası'ndaki rolüyle Işık Üniversitesi Tiyatro Kulübü'nden Volkan Keçeli, En iyi Ekip Oyunu ( En iyi 2.
Sedef Şahin - 21.06.2015
Aşırı El Yıkama Dar Ayakkabı ve Sigara Mantar Nedeni
Türk Dermatoloji Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Sedef Şahin, AA muhabirine, tırnak mantarlarından görülme oranının dünyada yüzde 3-26 olduğunu, Türkiye'de ise en az 10 milyon kişinin tırnak mantarından etkilendiğini ifade etti.
Sedef Şahin - 21.04.2015
Cilt Lekelerine Karşı İnternetteki Uygulamalardan Kaçının'
Türk Dermatoloji Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Sedef Şahin, hava sıcaklıklarının artmasıyla birlikte özellikle ciltte oluşan lekelere karşı daha duyarlı olunması ve tedbir alınması uyarısında bulundu.
Sedef Şahin - 21.04.2015
Bazı İlaçlar Ciltte Lekelenmeye Yol Açabilir"
Dernek adına yazılı açıklama yapan yönetim kurulu üyesi Prof. Dr. Sedef Şahin, hava sıcaklıklarının artmasıyla, özellikle ciltte oluşan lekelere karşı daha duyarlı olunması ve tedbir alınması gerektiğini belirtti.
Sedef Şahin - 20.04.2015
"BİR Çocuğu Kurtarmak Geleceği Kurtarmaktır"
Ünlü iş adamlarının oluşturduğu BEŞİKTAŞ 2023 Bakırköy Devlet Hastanesi' nde bulunan 6 tane çocuk yoğun bakım odasına 21 tane daha ekleyip çocukların hayatlarını kurtarmayı hedefliyor. Yapmış olduğu projeleri anlatmak ve kamuoyunu bilgilendirmek amacıyla,  12 Nisan'da  Baltalimanı Portaxe' te gerçekleştirilen davete, Orhan Gencebay, Hakan Altun, Aşkın Nur Yengi, Kerem Tunçeli, Gürkan Güzay,  Ruhi Sarı, Fikret Orman, Beşiktaşlı yöneticiler ve aynı zamanda  Beşiktaşlı futbolcular da katılım gösterdi. Sedef Şahin ve İbrahim Kendir' in sunduğu gecede, İzmir Express ve Soner Olgun şarkılarıyla eşlik etti.
Sedef Şahin - 27.03.2014
Bu Hafta 7 Film Vizyona Girecek
Dalkıran'ın, senaryosunu da yazdığı filmde, Burcu Kıratlı, Emre Kızılırmak, Sedef Şahin, Alp Korkmaz, Çetin Altay, Sema Moritz, Selman Okumuş, Esra Açık, Itır Esen, Orhan Aydın rol aldı.
Sedef Şahin - 11.08.2013
Bayram Tatilinde Kaza Bilançosu: 62 Ölü, 251 Yaralı (2)
Kaza, Akalan Beldesi Sülümen Mevkii'nde meydana geldi. Adnan Şahin (47) yönetimindeki 48 E 0882 plakalı otomobille seyir halindeyken, direksiyon hakimiyetini kaybetti. Kontrolden çıkan otomobil, yoldan çıkarak şarampole devrildi. Kazada, Adnan Şahin, eşi Sedef Şahin (39), kızı Meral Şahin (16) ve Gülperi Akşit (63), yaralandı.
Sedef Şahin - 10.06.2013
Çilek Mobilya'nın Geleceği Masaya Yatırıldı
Pazarlama İletişim Müdürü Meltem Turgan, Dijital Pazarlama Müdürü Teoman Tuğsuz ve CRM Müdürü Sedef Şahin ise "Çilek'te Yeni İletişim Dönemi"ni sundular.
Sedef Şahin - 18.01.2013
Bilecik'te Kros Yarışları
İl genelinden 16 takımın, 90 sporcuyla katıldığı yarışlarda, yıldız kızlarda Osmangazi İlkokulu'ndan Ebru Gürleyen birinci, Edebali Ortaokulu'ndan Ayşegül Yaman ikinci, Osmangazi İlkokulu'ndan Sedef Şahin üçüncü, yıldız erkeklerde TOKİ İlkokulu'ndan Korkmaz Coşkun birinci, Semih Adıyaman ikinci, Edebali Ortaokulu'ndan Egemen Tezgeç üçüncü oldu.
Sedef Şahin - 30.12.2012
Fratelli La Bufala Trump Towers'ta Yeni Yıl Yemeği
Dünyanın en büyük İtalyan Pizza grubunda, Napoli mutfağının özgün lezzetlerine sahip olan ve benzeri sadece Napoli'de olan Fratelli La Bufala Trump Towers, yeni yıl yemeğinde televizyon ve magazin dünyasından birçok ünlüyü ağırladı. 25 Aralık Salı günü düzenlenen yeni yıl yemek davetine, ünlü isimlerden Mesut Yar ve eşi Ferda Çekem Yar, Mehmet Arslan, Nefise Karatay ve eşi Yusuf Day, Bekir Aksoy, Ebru Öztürk, Sedef Şahin,Arzu Oruç,Simge Fıstıkoğlu gibi ünlü isimler katıldı.
Sedef Şahin - 26.12.2012
Yeni Yıl Yemeğinde Ünlü İsimler
Dünyanın en büyük İtalyan Pizza grubunda, Napoli mutfağının özgün lezzetlerine sahip olan ve benzeri sadece Napoli'de olan Fratelli La Bufala Trump Towers, yeni yıl yemeğinde televizyon ve magazin dünyasından birçok ünlüyü ağırladı. 25 Aralık Salı günü düzenlenen yeni yıl yemek davetine, ünlü isimlerden Mesut Yar ve eşi Ferda Çekem Yar, Mehmet Arslan, Nefise Karatay ve eşi Yusuf Day, Bekir Aksoy, Ebru Öztürk, Sedef Şahin, Arzu Oruç, Simge Fıstıkoğlu gibi ünlü isimler katıldı.
Sedef Şahin - 31.10.2012
"Polis Amcalar Bizi Oynamaya Getirdi"
Öğrencilerden Sedef Şahin ise eğlence merkezinde atlara bindiklerini, oyun oynadıklarını anlatarak, "Hayatımda böyle güzel bir yere gelmemiştim.
Sedef Şahin - 24.09.2012
Zuhal Olcay ve Halil Sezai Aynı Sahnede
İkilinin ilk defa bir araya geldiği bu özel projede ünlü isimler de Zuhal Olcay ve Halil Sezai'yi yalnız bırakmadı. Konseri izlemeye gelenler arasında; Deniz Çakır, İbrahim Çelikol, Ece Gürsel, Erkan Özarman, Ahmet San, Ebru Güzel, Mustafa Üstündağ ve oyuncu eşi Ecem Özkaya, Sedef Şahin, Paşan Yılmazel, Gonca Vuslateri, Fettah Can, Nazlı Öztarhan, Gürol Ağırbaş, Ayşe Tunaboylu, Gülden Güney, Mine Teber ve Levent Dörter bulunuyordu.
Sedef Şahin - 07.06.2012
Şampiyon Atletlerden Vali Akpınar'a Ziyaret
Vali Akpınar, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Lütfi Doyuk, Osmangazi İlköğretim Okulu Müdürü Adem Eren, antrenörler Sevcan Akıncı ve Muharrem Babakuş ile 1500 metrede yıldız kızlarda Türkiye Şampiyonu olan Sedef Şahin ve diğer atletleri kabulünde, kendilerinden ömür boyu spor yapmalarını ve sadece koşup bırakmamalarını istedi.
Sedef Şahin - 06.06.2012
Eskişehir'deki Okullararası Puanlı Atletizm Türkiye Şampiyonası
Vali Akpınar, İl Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Lütfi Doyuk, Osmangazi İlköğretim Okulu Müdürü Adem Eren, antrenörler Sevcan Akıncı ve Muharrem Babakuş ile 1500 metrede yıldız kızlarda Türkiye Şampiyonu olan Sedef Şahin ve diğer atletleri makamında kabul etti.
Sedef Şahin - 12.04.2012
Atletizm Geliştirme Projesi
"Atletizm Geliştirme Projesi" kapsamında düzenlenen yarışmalarda, Osmangazi İlköğretim Okulu öğrencilerinden Sedef Şahin'in altın madalya kazandığı bildirildi.
Sedef Şahin - 31.03.2012
Bambaşka Bir 'Cansu'
'Adını Feriha Koydum' dizisinde canlandırdığı 'Cansu' karakteri ile tanınan genç oyuncu Sedef Şahin; imaj değiştirdi.
Sedef Şahin - 27.12.2011
Bilecik'te Kros Yarışmaları
Yıldız kızlarda 2000 metre takımda Osmangazi İlköğretim Okulu birinci, Bozüyük Çitosan İlköğretim Okulu ikinci ve TOKİ İlköğretim Okulu üçüncü olurken, ferdi de Osmangazi İlköğretim Okulundan Sedef Şahin birinci, Osmangazi İlköğretim Okulundan Ebru Gürleyen ikinci ve Osmangazi İlköğretim Beyzanur Makarnacı üçüncü geldi.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Sedef Şahin Haberleri | Sedef Şahin Kimdir - Haberler - Sedef Şahin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Sedef Şahin kimdir, hayatı ve biyografisi. Ben takibinde ABCDE kuralı hayat kurtarıyor!.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.06.2021 09:14:06. #1.13#

title