Demet Akalın, hamile dedikodularının ardından göbeğini saklamaya çalıştı - Haberler
Haberi Paylaş

Demet Akalın, hamile dedikodularının ardından göbeğini saklamaya çalıştı

İhlas Haber Ajansı - Magazin
 - Güncelleme:

Sosyal medyada elini karnına koyarak verdiği pozdan sonra hamile olduğuna dair dedikodular çıkan Demet Akalın, katıldığı bir açılışta saklamaya çalıştığı göbeğinin fark edilmesi üzerine, "Bu göbeğime sakın bakma. Kortizon göbeği bu, 2 haftadır serum alıyorum" diyerek hayranlarının merakını giderdi.

Okan Kurt ile yeniden barışan ve sosyal medyada siyah elbisesiyle verdiği pozla elini karnına koyan ünlü sanatçı Demet Akalın'ın, ikinci fotoğrafında göbeğinin şiş olması dikkatleri üzerine çekti. Aralarındaki buzları erittiği Hadise'yi etiketleyerek yaptığı paylaşımın altına birçok takipçisi Akalın'ın hamile olduğuna dair yorum yağdırdı.

GÖBEĞİNE BAKTIKLARINI FARK ETTİ

Bugüne kadar geçen süre zarfından yorumları yanıtsız bırakan ünlü sanatçı Demet Akalın, Denizli'de bir güzellik merkezinin açılışına katıldı. Burada yoğun ilgiyle karşılaşan Demet Akalın, sevenleriyle bir araya gelerek fotoğraf çektirdi. Güzellik merkezinin açılışı için kurdelenin başına geçen Akalın, konuşmasını yaptığı sırada bir kişinin, saklamaya çalıştığı göbeğine baktığını fark etti.

Demet Akalın, hamile dedikoduların ardından göbeğini saklamaya çalıştı

DEDİKODULARIN ÖNÜNE GEÇTİ

Hamile olduğu dedikodularının ardından katıldığı açılışta da göbeğindeki şişliğe olan merak artınca açıklama yapmak zorunda kalan ünlü sanatçı Akalın, "Bu göbeğime sakın bakma, kortizon göbeği bu, bakma sakın. 2 haftadır serum alıyorum" diyerek hem olası yeni dedikoduları önlemeye hem de günlerdir merak içinde olan hayranlarının merakını gidermeye çalıştı.

Bu savunması kahkahalar atılmasına neden olan ünlü sanatçı, renkli anlara sahne olan bu diyaloğun ardından kurdeleyi keserek güzellik merkezinin açılışını gerçekleştirdi.

Demet Akalın, hamile dedikoduların ardından göbeğini saklamaya çalıştı

İhlas Haber Ajansı / Magazin

Demet Akalın Düm Tek Tek Okan Kurt Denizli Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (1)

murat doğan:

Çok ilginç giyiniyor bu kadın , seçimlerini beğenmiyorum para var ama

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title