Bomba iddia: Mehmet Yalçınkaya MasterChef'ten ayrılıyor, yerine Arda Türkmen geliyor - Haberler
Haberi Paylaş

Bomba iddia: Mehmet Yalçınkaya MasterChef'ten ayrılıyor, yerine Arda Türkmen geliyor

Haberler.com - Ecem Altan - Magazin
 - Güncelleme:

Maaşını yetersiz bulduğu gerekçesiyle Acun Ilıcalı'ya resti çektiği konuşulan Mehmet Yalçınkaya'nın yeni sezonda MasterChef'te olmayacağı, yerine de Arda Türkmen'in getirildiği ileri sürüldü. Türkmen'in haftalık 55 bin TL'ye kadar ücret alacağı da konuşulanlar arasında.

TV8 ekranlarının fenomen yarışması MasterChef Türkiye'nin Danilo Zanna, Somer Sivrioğlu ve Mehmet Yalçınkaya'dan oluşan jüri kadrosunda kriz yaşandığı ileri sürüldü.

Yalçınkaya'nın geçtiğimiz aylarda Sivrioğlu'nun dolar üzerinden maaş aldığını duyarak Acun Ilıcalı'ya resti çektiği ve yarışmadan ayrılmak istediği iddia edilmişti. Yalçınkaya ve Ilıcalı konuya sessiz kalırken Sivrioğlu, "Ekmeğimizi, derdimizi, emeğimizi bölüşmüşüz yıllarca. Hayatı dolar, lira, dedikodu, yalan olanların anlamasını beklememek lazım. Kardeşimdir gerisi laf-ı güzaf" demişti.

Bomba iddia: Mehmet Yalçınkaya MasterChef'ten ayrılıyor, yerine Arda Türkmen geliyorMehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu

Sosyal medyada dolaşan iddialara göre Yalçınkaya, yeni sezonda MasterChef Türkiye'de olmayacak. Söylentilere göre Acun Medya bu süreçte Fatih Tutak, Ömür Akkor, Refika Birgül, CZN Burak ve Arda Türkmen gibi isimlerle görüşme sağladı. Görüşmelerin ardından da Arda Türkmen ile anlaşma sağlandı.

Bomba iddia: Mehmet Yalçınkaya MasterChef'ten ayrılıyor, yerine Arda Türkmen geliyorArda Türkmen

Yalçınkaya'nın yerine gelecek olan Türkmen'in haftalık 45 bin ila 55 bin lira arasında bir ücret alacağı da konuşulanlar arasında.

Bomba iddia: Mehmet Yalçınkaya MasterChef'ten ayrılıyor, yerine Arda Türkmen geliyor

Bomba iddia: Mehmet Yalçınkaya MasterChef'ten ayrılıyor, yerine Arda Türkmen geliyor

Ecem Altan
Magazin Sorumlusu Haberler.com - Magazin

Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu, Arda Türkmen, MasterChef, Magazin, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (4)

Kalbinden Öperim:

Siz o tarz konuları işleyen bir program izleyiniz. Haber programı gibi mesela. Bu yemek konulu bir yarışma programı da çünkü..

oturan:

ayda eder 220 bin tl az para değil çok çok para. 40 senelik profesörün maaşının 15 katı para. delirmiş olmalı.

Hakan Arslanoglu:

Yemek programları çok saçma. Bazı yemek programlarında çatalı kaşığı bıçağı yanlış yere koymuşlar, yemek sunumları beğenilmemiş o nedenle yarışmacı eksik puan alıyor. Adam evine ekmek götüremediği için intihar ediyor bunları konu olması gerekir.

Tüm 4 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title