ARDA TÜRKMEN HABERLERİ

Arda Türkmen haber, Arda Türkmen son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Arda Türkmen

Arda Türkmen

Doğum Yeri İstanbul / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1975

Arda Türkmen Kimdir ?

Arda Türkmen 1975 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Lise eğitimini Saint Benoit Fransız Lisesi’nde tamamlayan Türkmen, üniversite eğitimini Bilgi Üniversitesi'nde çift dal yaparak İşletme ve Sahne Gösteri Sanatları bölümlerinden mezun oldu. 2003 yılında Askerliğini Denizli 11nci Piyade Tugay Komutanlığında Kısa dönem Karargah S1 yazıcısı olarak tamamladı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Arda Türkmen - Dün
22 Eylül 2021 Haberleri
22 Eylül 2021 Manşet Haberleri.
Arda Türkmen - 16.09.2021
Adana lezzetleri için geri sayım başladı
Bu yıl "Coğrafya Lezzettir " temasıyla gerçekleşecek olan 5. Uluslararası Adana Lezzet Festivali basın toplantısı İstanbul'da Adana Valisi Süleyman Elban'ın ev sahipliğinde gerçekleşti. Toplantıya Vali Süleyman Elban'ın yanı sıra Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar ve ünlü şefler Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ile Arda Türkmen de katıldı.
Arda Türkmen - 15.09.2021
5. Uluslararası Adana Lezzet Festivali 8-10 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek
Adana Valiliğinin ev sahipliğinde Adana Büyükşehir Belediyesinin katkısıyla düzenlenen festivalin İstanbul'daki tanıtım toplantısı, Adana Valisi Süleyman Elban, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, şefler Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya ve Arda Türkmen'in katılımıyla yapıldı.
Arda Türkmen - 10.09.2021
9 Eylül 2021 Haberleri
9 Eylül 2021 Manşet Haberleri.
Arda Türkmen - 01.09.2021
Türk mutfağı asırlık tariflerle dünyaya açılıyor
5 danışman ve 14 ünlü şefin katkılarıyla Asırlık tarifleri aslına uygun reçetelerle kayıt altına alan kitabın hazırlanmasına akademisyen, uzman ve ünlü şefler destek verdi. Kitap, Prof. Dr. Mehmet Öz, Prof. Dr. Arif Bilgin, Prof. Dr. Günay Kut, Doç. Dr. Özge Samancı ve Dr. Gönül Paksoy danışmanlığında, Ebru Erke'nin koordinatörlüğünde hazırlandı. Kitaba ünlü şefler Ali Ronay, Arda Türkmen, Aydın Demir, Cüneyt Asan, Eyüp Kemal Sevinç, Fatih Tutak, Ömür Akkor, Savaş Aydemir, Sezai Erdoğan, Sinem Özler, Şemsa Denizsel, Şerife Aksoy, Yılmaz Öztürk, Zeki Açıkgöz özel tariflerle katkı verdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Arda Türkmen Haberleri | Arda Türkmen Kimdir - Haberler - Arda Türkmen haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Arda Türkmen kimdir, hayatı ve biyografisi. Melodi Elbirliler kimdir? Melodi Elbirliler kaç yaşında?.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.9.2021 04:18:15. #1.14#

title