LÜTFİYE SELVA ÇAM HABERLERİ

LÜTFİYE SELVA ÇAM HABERLERİ

Lütfiye Selva Çam haber, Lütfiye Selva Çam son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Lütfiye Selva Çam

Lütfiye Selva Çam

Doğum Yeri Şanlıurfa / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1970 - ...

Lütfiye Selva Çam Kimdir ?

1970 Şanlıurfa doğumlu. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Yurtiçi ve yurtdışında İnsan Kaynakları, yönetim, organizasyon ve eğitime yönelik çalışmalarda bulundu. Genel Merkez Kadın Kolları 2. Olağan Kongresi ile MKYK ve ardından MYK üyeliğine seçilerek, Ekonomik İşler Başkanı olarak görev yaptı. 3.
Biyografinin devamı için tıklayın
Lütfiye Selva Çam - 18.8.2020
AK Parti Malatya İl Kadın Kolları Başkanlığı görevini Pelitlioğlu, devraldı
AK Parti Malaya İl Başkanlığından yapılan yazılı açıklamaya göre, parti binasında düzenlenen devir teslim programında konuşan Özlem Pelitoğlu, 12 Ağustos'ta Genel Merkez Kadın Kolu Başkanı Lütfiye Selva Çam'ın kendisine Malatya İl Kadın Kolları Başkanlığı görevini verdiğini söyledi.
Lütfiye Selva Çam - 14.8.2020
AK Parti Erciş ve Muradiye ilçeleri kadın kolları başkanlıklarına atama yapıldı
Erciş ve Muradiye ilçesi kadın kolları başkanlarına AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Lütfiye Selva Çam tarafından mazbataları verildi.
Lütfiye Selva Çam - 11.8.2020
AK Parti Kadın Kolları Başkanı Çam: "AK Parti Genel Merkezimiz, Dilipak aleyhinde yargıya...
AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Lütfiye Selva Çam, "AK Parti Genel Merkezimiz, partimizin kadınlarına yönelik hakaret, çirkin yakıştırma ve yazıları ile yapmış olduğu saldırılardan dolayı Yeni Akit gazetesi köşe yazarı Abdurrahman Dilipak aleyhine yargıya başvurmuştur, hukuki takip...
Lütfiye Selva Çam - 11.8.2020
AK Partili kadınlardan Dilipak hakkında suç duyurusu
AK Parti Kadın Kolları Başkanı Lütfiye Selva Çam, gazeteci-yazar Abdurrahman Dilipak hakkında, AK Partili kadınlara yönelik hakaret ve çirkin yakıştırmaları nedeniyle 81 ilde eş zamanlı suç duyurusunda bulunduklarını açıkladı.
Lütfiye Selva Çam - 11.8.2020
AK Partili kadınlardan Dilipak hakkında suç duyurusu
AK Parti Kadın Kolları Başkanı Lütfiye Selva Çam, gazeteci-yazar Abdurrahman Dilipak hakkında, AK Partili kadınlara yönelik hakaret ve çirkin yakıştırmaları nedeniyle 81 ilde eş zamanlı suç duyurusunda bulunduklarını açıkladı.
Lütfiye Selva Çam - 10.8.2020
AK Parti Niğde Kadın Kolları Başkanı Gülsüm Temur'dan Yeni Akit gazetesine yalanlama
Temur, yazılı açıklamasında, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Lütfiye Selva Çam'ın AK Parti'li kadınlara yönelik tepki çeken sözleriyle gündeme gelen köşe yazarı Abdurrahman Dilipak hakkında, başta genel merkez olmak üzere 81 il kadın kolu başkanının suç duyurusunda bulunacağını belirtmesinin ardından bugün Yeni Akit gazetesindeki haberde "Dilipak hakkında suç duyurusunda bulunma niyetinin olmadığı" şeklinde yer alan ifadeyi asla kullanmadığını belirtti.
Lütfiye Selva Çam - 4.6.2020
AK Parti Burdur İl Kadın Kolları Başkanlığına atama
AK Parti İl Başkanı Volkan Mengi, yaptığı yazılı açıklamada, Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Lütfiye Selva Çam tarafından İl Kadın Kolları Başkanlığına Zeliha Bağcı'nın atandığını belirtti.
Lütfiye Selva Çam - 3.5.2020
AK Parti Kadın Kolları, üyelerine telefonla "misafir" oldu
AA muhabirinin edindiği bilgiye göre, Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Lütfiye Selva Çam'ın talimatıyla, salgın hastalık sürecinde 81 il ve 922 ilçede 27 bin 992 mahalle başkanıyla video konferans üzerinden toplantılar gerçekleştirildi.
Lütfiye Selva Çam - 16.4.2020
AK Parti, Lütfiye Selva Çam'ın görevden alındığı iddialarını yalanladı
AK Parti Tanıtım ve Medya Başkanlığı, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Lütfiye Selva Çam'ın görevinden alındığına ilişkin sosyal medyada yer alan iddiaları yalanladı.
Lütfiye Selva Çam - 15.4.2020
AK Parti Tanıtım ve Medya Başkanlığı: "Lütfiye Selva Çam, görevine devam etmektedir"
AK Parti Tanıtım ve Medya Başkanlığı, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Lütfiye Selva Çam'ın görevinden alındığına ilişkin haberleri yalanladı.
Lütfiye Selva Çam - 15.4.2020
AK Parti Tanıtım ve Medya Başkanlığı: Lütfiye Selva Çam, görevine devam etmektedir
A? AK Parti Tanıtım ve Medya Başkanlığı, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Lütfiye Selva Çam'ın görevinden alındığına ilişkin iddiaların gerçeği yansıtmadığını bildirdi.
Lütfiye Selva Çam - 7.3.2020
AK Parti Kadın Kolları 8 Mart'ı kahraman Türk kadınlarına ithaf etti
AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Lütfiye Selva Çam, bu yıl 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kahraman Türk kadınlarına ithaf ettiklerini bildirdi.
Lütfiye Selva Çam - 20.2.2020
AK Parti Burdur İl Kadın Kolları Başkanı Ekinci, kongrede aday olmayacak
Ekinci, gece gündüz ilk günkü aşkla parti olarak değil dava olarak gördüğü kutsal amaç için çalışmalar yaptığını belirterek şöyle konuştu: "Allah katında da kul yanında da veremeyeceğimiz bir hesabımız yok. Samimiyetimizden ve tevazumuzdan hiçbir şey kaybetmeden devraldığım bu kutsal görevi temiz bir şekilde devir etmenin mutluluğunu yaşıyorum. Başta Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Genel Merkez Kadın Kolları Başkanımız Lütfiye Selva Çam ile 6 yıl boyunca benimle birlikte yol yürüyen çok değerli il başkanlarıma belediye başkanlarıma, ilçe başkanlarıma, ilçe kadın kolları başkanlarıma ve il kadın kolları yönetim kurulu üyelerime her zaman arkamızda dik duran fitneye mahal vermeyen İl Başkanı Volkan Mengi'ye desteklerini esirgemeyen milletvekillerimiz Bayram Özçelik ve Yasin Uğur'a programlarımızda bize destek olan Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Okan'a her türlü fikir alışverişinde bana yol gösteren İl Genel Meclisi Başkanı Murat Akbıyık'a gençlerin desteğini bizden asla esirgemeyen Gençlik Kolları Başkanı Hasan Yağcı'ya ve siz değerli basın mensuplarına teşekkür ederim.
Lütfiye Selva Çam - 31.1.2020
AK Parti Tunceli Kadın Kollarında görev değişikliği
AK Parti İl Başkanlığından yapılan açıklamada, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Lütfiye Selva Çam'ın göreve yeni atanan Pertek, Pülümür, Mazgirt, Nazımiye ve Ovacık İlçe Kadın Kolları Başkanları, Tunceli Kadın Kolları Başkanı Yıldız Güngör ve AK Parti Kadın Kolları MYK üyeleri Ceyda Çetin Erenler, Zerrin Yerinde Arslan ile bir araya geldiği belirtildi.
Lütfiye Selva Çam - 15.1.2020
"Mısır polisinin AA Kahire ofisine düzenlediği baskın"a ilişkin gün içinde geçilen haberlerimizi...
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Özgül Özkan Yavuz, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Mahir Ünal, Jülide Sarıeroğlu, Leyla Şahin Usta, AK Parti Osmaniye Milletvekili İsmail Kaya, Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Bekir Bozdağ, İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Lütfiye Selva Çam ve aralarında Medya-İş'in de bulunduğu sendika ve basın kuruluşlarının temsilcileri de yaptıkları açıklamalarla baskını kınadı.
Lütfiye Selva Çam - 16.12.2019
AK Parti'li Lütfiye Selva Çam AA'nın yılın fotoğrafları oylamasına katıldı
AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Lütfiye Selva Çam, Anadolu Ajansı (AA) tarafından düzenlenen "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı.
Lütfiye Selva Çam - 11.12.2019
Emine Erdoğan İnsanın içindeki şiddet eğiliminin terbiye yeri ailedir
Erdoğan, dünyanın genel durumuna bakıldığında savaşlar, göçler, yoksulluk ve çevre krizi gibi insan hayatını tehdit eden sorunlar görüldüğüne dikkati çekerek, 'Küresel İnsani Değerlendirme 2019 Raporuna' göre, dünyada her 70 kişiden 1'inin insani yardıma muhtaç durumda olduğunu belirtti. Emine Erdoğan, konuşmasında şunları kaydetti: "Dünya çapında 132 milyon insan yardıma muhtaçken, ulaşılabilen insan sayısı ancak 93 milyondur. Savaşlar en çok kadın ve çocukları mağdur ediyor. Kırılgan bölgelerde kız çocuklarının yüzde 90'ı eğitim alamaz hale geliyorlar. O nedenle dünya siyasetinin yerelden başlayarak kadınların katılımına çok ihtiyacı olduğu açıktır. Böyle bir dünyanın tesis edilmesi için, kadınların siyasi arenada kendi politikalarını üretebilir hale gelmeleri çok önemli. Kadınlar olarak yeni bir siyasi kültürü oluştururken istişare, yardımlaşma, özveri ve empati gibi değerleri temel değerler haline getirmenin yollarını mutlaka aramalıyız. Yerel yönetimler, halkla dirsek temasında olan, sorunları ilk ağızdan dinleyen, olayları bizzat müşahede eden mercilerdir. O nedenle yerel yönetimlerdeki kadın varlığının son derece önemli olduğuna inanıyorum. Eğitimden sağlığa, çevre konularından kadın ve çocuk meselelerine kadar her alanda hızlı çözümler alınmasında, yerel yönetimlerimiz lokomotif konumundadır." Programın sonunda, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Lütfiye Selva Çam, Emine Erdoğan'a, atık metallerden yapılan bir sandık hediye etti.
Lütfiye Selva Çam - 11.12.2019
Emine Erdoğan: İnsanın içindeki şiddet eğiliminin terbiye yeri ailedir
Erdoğan, dünyanın genel durumuna bakıldığında savaşlar, göçler, yoksulluk ve çevre krizi gibi insan hayatını tehdit eden sorunlar görüldüğüne dikkati çekerek, 'Küresel İnsani Değerlendirme 2019 Raporuna' göre, dünyada her 70 kişiden 1'inin insani yardıma muhtaç durumda olduğunu belirtti. Emine Erdoğan, konuşmasında şunları kaydetti: "Dünya çapında 132 milyon insan yardıma muhtaçken, ulaşılabilen insan sayısı ancak 93 milyondur. Savaşlar en çok kadın ve çocukları mağdur ediyor. Kırılgan bölgelerde kız çocuklarının yüzde 90'ı eğitim alamaz hale geliyorlar. O nedenle dünya siyasetinin yerelden başlayarak kadınların katılımına çok ihtiyacı olduğu açıktır. Böyle bir dünyanın tesis edilmesi için, kadınların siyasi arenada kendi politikalarını üretebilir hale gelmeleri çok önemli. Kadınlar olarak yeni bir siyasi kültürü oluştururken istişare, yardımlaşma, özveri ve empati gibi değerleri temel değerler haline getirmenin yollarını mutlaka aramalıyız. Yerel yönetimler, halkla dirsek temasında olan, sorunları ilk ağızdan dinleyen, olayları bizzat müşahede eden mercilerdir. O nedenle yerel yönetimlerdeki kadın varlığının son derece önemli olduğuna inanıyorum. Eğitimden sağlığa, çevre konularından kadın ve çocuk meselelerine kadar her alanda hızlı çözümler alınmasında, yerel yönetimlerimiz lokomotif konumundadır." Programın sonunda, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Lütfiye Selva Çam, Emine Erdoğan'a, atık metallerden yapılan bir sandık hediye etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Lütfiye Selva Çam Haberleri | Lütfiye Selva Çam Kimdir - Haberler - Lütfiye Selva Çam haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Lütfiye Selva Çam kimdir, hayatı ve biyografisi. Türkiye Kooperatifler Fuarı'nda Mamak Standına yoğun ilgi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.9.2020 12:38:16. #1.14#
title