Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kuruluş Osman 38. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kuruluş Osman 38. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kuruluş Osman 38. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?
Haberler.com - Haberler | Gündem

ATV'nin sevilen dizisi Kuruluş Osman son bölümüyle ekranlara geldi. Kuruluş Osman 38. bölüm kesintisiz izle! Kuruluş Osman son fragmanı yayınlandı, 38. bölüm fragmanına haberimizden ulaşabilirsiniz. Kuruluş Osman 37. bölüm fragmanı izle! Kuruluş Osman yeni bölüm canlı izle! 38. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kuruluş Osman yeni bölüm kısa süre önce ekrana geldi. Son bölümün ardından seyirci, Kuruluş Osman 38. bölüm fragmanını araştırıyor. Heyecan yaratan konusu ve oyuncuları ile salı akşamları izleyicinin beğenisine sunulan Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı ve daha fazlası haberimizde...

KURULUŞ OSMAN 36. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Osman Bey'in Targun Hatun kararı obada nasıl karşılanacak?Ağabeyi Savcı ve amcası Dündar'ı Kulucahisar Kalesi'nden kurnaz bir planla kurtaran Osman Bey, Bala Hatun'un kendisine yeni bir eş bulmasına yönündeki tavsiyesinin ardından Targun Hatun'u eş olarak alacağını ilan eder. Osman Bey tarafından küçük düşürülmenin acısını Flatyos'tan çıkaran Nikola, Yavlak Arslan'dan gelen buluşma teklifini lehine çevirmenin yollarını arar. Nikola ile barışması için yapılan teklife, hedefine Kulucahisar'ı koyan Osman Bey'in hamlesi çok farklı olacaktır. Osman Bey, Targun Hatun'la evlenecek mi? Kulucahisar Kalesi geri alınabilecek mi? Nikola kendisini hayal kırıklığına uğratan Flatyos'a hangi görevi verecek? Bala Hatun, Targun Hatun'un sırrını çözebilecek mi? Bamsı Bey, Cerkutay'dan öğrendikleriyle ne yapacak? Osman Bey'in Targun Hatun kararı obada nasıl karşılanacak?

Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kuruluş Osman 38. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

KURULUŞ OSMAN 37. BÖLÜM FRAGMANINDA NE OLDU?

''Allah'ın verdiği canı, Allah'tan başka hiç kimse alamaz!''Nikola kendisini Yavlak Arslan'ın düzenlediği toplantıda beklerken, yoluna tuzak kuran Flatyos'un da yokluğundan faydalanarak Kulucahisar Kalesi'ni yeniden eline geçiren ve Kayı bayrağını surlara diken Osman Bey, bu başarısıyla Savcı Bey ve Dündar Bey'i telaşa sürüklüyor. Osman Bey'in Kayı Obası'nı ateşe attığını iddia eden Savcı Bey kardeşi ile yollarını ayırırken; Yavlak Arslan, Cerkutay'ın Osman Bey'in eline geçtiğini öğrenince kurduğu tuzağın kendisini vuracağını anlayarak harekete geçiyor. Bala Hatun, Osman Bey'le evliliğe hazırlamaya çalıştığı Targun Hatun'la kılıçların çekildiği bir yüzleşme yaşıyor. Kulucahisar'ı kaybeden Nikola'nın hamlesi ne olacak? Osman Bey, Targun Hatun babasını kurtarabilecek mi? Bala Hatun, Targun Hatun'la ilgili gerçeği öğrenecek mi? Ertuğrul Bey, vasiyetini açıklayacak mı? Yavlak Arslan; Geyhatu'nun gerçekleri öğrenmemesi için nasıl bir hamle yapacak? Savcı Bey, beylik yarışında Osman Bey'i önüne geçmek için ne yapacak? Hazal Hatun, Dündar Bey'in beylik hayalini canlandırabilecek mi?KURULUŞ OSMAN SON BÖLÜM İZLE!

KURULUŞ OSMAN 38. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Kuruluş Osman 38. yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından yayımlandı. Peki, 38. bölümde neler olacak?

KURULUŞ OSMAN YENİ BÖLÜM FRAGMANI İZLE

KURULUŞ OSMAN CANLI İZLE ATV

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title