Haberler

'The Hope' 31 Mayıs'ta Vizyonda!

Güncelleme:

Hollywood yapımı 'The Hope' (Umut) filmi, 31 Mayıs'ta vizyona giriyor. Başrollerinde Mehmet Ali Erbil, Tolga Yüce, Gizem Lidya Denizci ve Hollywood ünlüsü Alix Kermes'in yer aldığı film, sinemaseverlerle buluşacak. Yönetmenliğini Servet Aksoy'un, yapımcılığını ise Maxx Oliver'in üstlendiği filmde Mehmet Ali Erbil, Alzheimer hastası bir babayı canlandırıyor. Filmin genel koordinatörlüğünü Erdal Erbaş, senaristliğini Ebru Cengiz Ergen, müziklerini ise Özgür Köy üstleniyor.

Başrollerini Mehmet Ali Erbil, Tolga Yüce, Gizem Lidya Denizci, ve Hollywood ünlü ismi Alix Kermes'in üstlendiği Hollywood yapımı "The Hope" 31 Mayıs'ta vizyonda!

Yönetmen koltuğunda Servet Aksoy'un oturduğu, yapımcılığını Maxx Oliver'in üstlendiği, sinemaseverleri heyecanlandıran "The Hope" (Umut) sinemaseverlerle buluşacak.

Mehmet Ali Erbil, 3 yıl aradan sonra Hollywood yapımı "The Hope" (Umut) ile beyazperdeye dönüyor.

Erbil, "Alzheimer hastası bir babayı oynuyorum. Son dönemlerini yaşıyor. Artık kimseyi tanımıyor. Eskilerden bazı anıları yer ve zaman olarak birebir hatırlıyor. Fakat günümüzü hiç hatırlamıyor. Darülaceze'ye gittim, oradaki hastalarla vakit geçirdim. Diğer bakımevlerine gidip Alzheimer hastalarını gözlemledim. Bu hastalıkla ilgili filmler izledim. Bayağı bir etüt, gözlem yaptım. Zor bir rol. İnsanın en yakınını bile tanıyamaması çok acı. Kendisi farkında değil ama yakınları için kötü bir durum."

"Festivallerde başarılı olacağız"

Tolga Yüce de, "Taşkın isimli yakışıklı, bekar, zengin ve çok çapkın bir genci canlandırıyorum. Alzheimer hastası bir babanın kızının sevgilisi rolündeyim. Taşkın küçük yaşta annesi tarafından terk edilmiş. Bu yüzden kadınlardan nefret ediyor. Sert ve acımasız görünen biri. Bir o kadar duygusal aslında ama duygusallığını göstermiyor. Çok başarılı bir proje oldu. Oyuncuların hepsi çok değerli. Festivallerde başarılı olacağına inancımız tam" dedi.

'The Hope' 31 Mayıs'ta Vizyonda!

"UZUN SENELERDİR ÇALIŞIYORMUŞ GİBİYDİK"

Filmde rol aldığı için mutlu olduğunu söyleyen Amerikalı oyuncu Alix Kermes, "Türkiye'deki çekimlerin son 3 gününe katıldım. Her şey mükemmeldi. Oyuncularla sanki uzun senelerdir çalışıyormuşuz gibi bir atmosfer vardı. Ortam da, kaldığımız lokasyon da çok iyiydi. Bu projede bulunmaktan çok mutluyum." ifadelerini kullandı.

"BÜTÜN CEFAYI?BEN ÇEKİYORUM"

Mehmet Ali Erbil'in kızını canlandıran Gizem Lidya Denizci ise, "Babama ben bakıyorum ve bütün cefayı ben çekiyorum. Bu arada da kendi özel problemlerim var. Benim için özel bir rol oldu" dedi. Şebnem Schaefer ise rolünü şöyle anlattı: "Ben komşu kızı Naz'ı canlandırıyorum. Çok yakın arkadaşım olan Serap'a her koşulda destek olmaya çalışıyorum. Bu projede yer aldığım için çok mutluyum." dedi.

Görüntü yönetmenliğini Aşkın Sağıroğlunun yaptığı "The Hope" Genel Koordinatörlüğünü Erdal Erbaş, senaristliğini Ebru Cengiz Ergen, müziklerini ise Özgür Köy imzalı oldu.

Mehmet Ali Erbil Lidya Denizci Servet Aksoy Erdal Erbaş Tolga Yüce Hollywood Yönetmen Erbil Alix Sinema Kültür Sanat Haberler

İran Cumhurbaşkanı Reisi helikopter kazasında hayatını kaybetti! İşte son 24 saatte tüm yaşananlar

İran Cumhurbaşkanı Reisi helikopter kazasında hayatını kaybetti! İşte son 24 saatte tüm yaşananlar

Helikopterin enkazını bulan Akıncı, İran'da paniğe neden oldu: Füzelerimizin yeri ifşa oldu

Helikopterin enkazını bulan Akıncı, İran'da paniğe neden oldu: Füzelerimizin yeri ifşa oldu

Cumhurbaşkanı Erdoğan: İran'daki helikopter kazası nedeniyle 1 günlük milli yas ilan ediyoruz

Cumhurbaşkanı Erdoğan: İran'daki helikopter kazası nedeniyle 1 günlük milli yas ilan ediyoruz

Bakmadan Geçme

Astrolog şampiyonluk tahminleri 2024! Astrologlar Galatasaray mı Fenerbahçe mi şampiyon olacak diyor? Milli yasta bankalar açık mı? 21 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? X çöktü mü, Twitter çöktü mü, sorun mu var, problem ne? 21 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 21 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 21 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 21 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 21 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 21 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 21 Mayıs Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 21 Mayıs Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 21 Mayıs AFAD ve Kandilli deprem listesi! 21 Mayıs Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? Cüneyd öldü mü, intihar mı etti? Kızıl Goncalar Cüneyd diziden ayrıldı mı? 21 Mayıs 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 21 Mayıs Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi!
Erdoğan'dan İmamoğlu'na gönderme: Belediyelerin görevi gazetecileri şarap festivaline götürmek değil

Erdoğan'dan İmamoğlu'na gönderme: Belediyelerin görevi gazetecileri şarap festivaline götürmek değil

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title