Haberler

Antalya Gazeteciler Cemiyeti Kitap Tanıtımı

Güncelleme:

Antalya Gazeteciler Cemiyeti (AGC), kentte yaşayan gazetecilerin yaşadığı anılardan oluşan 'Neler Yaşadık Neler' adlı kitabın tanıtımını gerçekleştirdi. Tanıtım törenine Antalya Valisi Ersin Yazıcı, AK Parti Antalya Milletvekili Mustafa Köse, CHP Antalya Milletvekili Cavit Arı, MHP Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan ve diğer katılımcılar da yer aldı.

Antalya Gazeteciler Cemiyeti (AGC), kentte yaşayan gazetecilerin yaşadığı anılardan oluşan "Neler Yaşadık Neler" adlı kitabın tanıtımın gerçekleştirdi.

Kentteki bir otelde düzenlenen tanıtım törenine Antalya Valisi Ersin Yazıcı, AK Parti Antalya Milletvekili Mustafa Köse, CHP Antalya Milletvekili Cavit Arı, MHP Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan, Antalya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Cansel Tuncer, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Finike Belediye Başkanı Mustafa Geyikçi, ATSO Başkanı Ali Bahar, ATB Başkanı Ali Çandır ile gazeteciler katıldı.

Törenin açılışında konuşan AGC Başkanı İdris Taş, yasal düzenlemelerin yapılarak özellikle Anadolu basının ekonomik anlamda rahatlatılması gerektiğini ifade etti.

Kitapta emeği geçenlere teşekkür eden Taş, "Bu kitabı 10 ay gibi kısa bir zaman diliminde çıkarttık. Türkiye'de ilk defa bir meslek örgütü üyelerinin yazdığı anıları kitap haline getirdi. Bu kitabı mesleğe yeni başlayacak olan arkadaşlarımıza rol model olmak, kent belleğine yazılı bir kaynak bırakmak amacıyla çıkarttık." dedi.

Antalya Valisi Ersin Yazıcı ise demokrasilerin olmazsa olmazlarından birisinin basın olduğuna dikkati çekti.

Antalya'ya gazetecilerin çok önemli katkılarının bulunduğuna işaret eden Yazıcı, "Antalya'ya değer katan, değerini yükselten çalışmalara katkı sunduğunuza şahidim. Mesleğe yeni başlayacak olan arkadaşlarımızın bu kitabı mutlaka okumalarını tavsiye ediyorum. Tecrübe edilmiş bir konu daha az hata yapmanızı, daha öngörülü davranmanızı kolaylaştırır. Kitapta emeği geçen herkese teşekkür ediyorum." diye konuştu.

Törende, kitapta anılarını yazan gazetecilere plaket verildi.

Kaynak: AA / Kültür Sanat

Abdurrahman Başkan Ersin Yazıcı Mustafa Köse Milletvekili Mustafa Köse Cavit Arı AK Parti Antalya MHP Kültür Sanat Haberler

Cumhur İttifakı'nda çatlak mı var? Devlet Bahçeli'den bayram sabahı çok net mesaj

Cumhur İttifakı'nda çatlak mı var? Devlet Bahçeli'den bayram sabahı çok net mesaj

Gaziantep'te katliam! 5 kişiyi öldürüp aynı silahla intihar etti

Gaziantep'te katliam! 5 kişiyi öldürüp aynı silahla intihar etti

15 yaşındaki Hacer, eski sevgilisi tarafından 120 bıçak darbesiyle öldürüldü

15 yaşındaki Hacer, eski sevgilisi tarafından 120 bıçak darbesiyle öldürüldü

Bakmadan Geçme

Türkiye-Brezilya Voleybol Maçı Canlı İzle! Türkiye-Brezilya voleybol maçı saat kaçta? Türkiye-Brezilya voleybol maçı şifresiz canlı izle! Kurban Bayramı'nda eczaneler açık mı, kapalı mı? Bayram tatilinde nöbetçi eczane nerede? Kurban Bayramı'nda borsa açık mı, kapalı mı? Borsa bayramdan sonra ne zaman açılacak? Kurban Bayramı'nda eczaneler açık mı, kapalı mı? Bayram tatilinde nöbetçi eczane nerede? Kurban Bayramı'nda AVM'ler açık mı, kapalı mı? Bayram tatilinde alışveriş merkezleri çalışıyor mu? #128717 Kurban Bayramı'nda sağlık ocağı kapalı mı, açık mı? Bayram'da hastaneler, poliklinikler ve sağlık ocakları çalışıyor mu? Kurban eti buzdolabında saklanır mı? Kurban eti hemen buzdolabına konur mu, ne kadar bekletilir? Kurban Bayramı'nda borsa açık mı, kapalı mı? Borsa bayramdan sonra ne zaman açılacak? Kurban Bayramı'nda sağlık ocağı kapalı mı, açık mı? Bayram'da hastaneler, poliklinikler ve sağlık ocakları çalışıyor mu? Kurban Bayramı'nda nereler kapalı? 16-17-18-19 Haziran'da kargo, eczane, bankalar kapalı mı, açık mı? Kurban Bayramı'nda nereler kapalı? 16-17-18-19 Haziran'da kargo, eczane, bankalar kapalı mı, açık mı? Kurban Bayramında Toplu Taşıma Ücretsiz 2024 | 16-17-18-19 Haziran toplu taşıma bedava mı? Bayramda metro, otobüs, vapurlar kaç gün ücretsiz? Kurban Bayramında Toplu Taşıma Ücretsiz 2024 | 16-17-18-19 Haziran toplu taşıma bedava mı? Bayramda metro, otobüs, vapurlar kaç gün ücretsiz? YUMUŞAK KURBAN ETİ KAVURMASI TARİFİ | Lezzetli kavurma nasıl yapılır? Kurban eti mangalda nasıl yumuşak olur? Kurban eti hemen yenir mi, kaç saat dinlenmeli? Diyanete göre kurban eti ne kadar sürede tüketilmeli?
Eylem Tok ve oğlu nasıl yakalandı? 20 gün önce atılan imza, firarın sonunu getirmiş

Eylem Tok ve oğlu nasıl yakalandı? 20 gün önce atılan imza, firarın sonunu getirmiş

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title