ABDURRAHMAN BAŞKAN HABERLERİ

Abdurrahman Başkan haber, Abdurrahman Başkan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Abdurrahman Başkan

Abdurrahman Başkan

Doğum Yeri Tokat / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1964

Abdurrahman Başkan Kimdir ?

Abdurrahman Başkan 1964 yılında Tokat’ın Zile ilçesinde doğdu. İlköğrenimini 1975 yılında Zile Hüseyin Gazi İlkokulu’nda, ortaöğrenimini ise 1978 yılında Zile Fevzi Çakmak Ortaokulu ve 1981’de Zile Endüstri Meslek Lisesi’nde tamamladı. 1988 yılında Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bitki Koruma Bölümü’nü bitirerek ziraat mühendisi oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Abdurrahman Başkan - 08.08.2021
MHP'nin, yangından etkilenenlere yönelik yardım kampanyasında ilk dağıtım Manavgat'tan başlıyor
Programa, MHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, MHP MYK Üyesi ve Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan ve MHP Antalya İl Başkanı Hilmi Durgun'un katılacağı da kaydedildi.
Abdurrahman Başkan - 08.08.2021
MHP'li Özdemir: Manavgat yangınında mağdurlara 300 küçükbaş ve 30 büyükbaş dağıtılacak
MHP'li Özdemir, yaptığı yazılı açıklamada, Genel Başkanları Devlet Bahçeli'nin talimatıyla orman yangınlarında hayvanları ölen köylüler için kampanya başlattıklarını anımsattı. 2 Ağustos'ta başlayan kampanya kapsamında yarın ilk etabın gerçekleştirileceğini belirten Özdemir, "Yarın saat 09.00'da Antalya Manavgat Çeltikçi İlköğretim Okulu bahçesinde ihtiyaç sahiplerine 300 adet küçükbaş, 30 adet büyükbaş hayvan dağıtımı yapılacaktır. Program, MHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, MHP MYK Üyesi ve Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan ve MHP Antalya İl Başkanı Hilmi Durgun'un katılımları ile düzenlenecektir" dedi.
Abdurrahman Başkan - 14.07.2021
Turizmi teşvik kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda
MHP Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan ise turizmin ülke ekonomisine olan katkısına değinerek "Ülkemizde turizm sektörünün istihdama katkısı son on yılda 5 milyon çalışan artarak 16 milyona ulaşmıştır.
Abdurrahman Başkan - 07.07.2021
TBMM Genel Kurulu toplandı
Genel Kurulda, AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman "Başbağlar katliamı", CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydın "diyabet tanısı konulan çocukların sorunları" ve MHP Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan ise "Alanya'nın fethinin 800.
Abdurrahman Başkan - 18.03.2021
MHP'nin yeni MYK ve MDK üyeleri belirlendi
Resmi olmayan sonuçlara göre, MHP'nin yeni MYK asil üyeleri şu isimlerden oluştu: "Edip Semih Yalçın, İsmet Büyükataman, Feti Yıldız, İzzet Ulvi Yönter, İsmail Faruk Aksu, Mustafa Kalaycı, Mevlüt Karakaya, Sadir Durmaz, Yaşar Yıldırım, Kamil Aydın, Fatih Çetinkaya, Kadir Şekerci, Abdurrahman Başkan, Tamer Osmanağaoğlu, İsmail Özdemir, Ahmet Özyürek, Mehmet Celal Fendoğlu, Muharrem Varlı, Mehmet Taytak, Sermet Atay, Cemal Çetin, Hayati Arkaz, Nevin Taşlıçay, Ferhat Çakıroğlu, Özgür Bayraktar, Nur Tuğba Aktay, Murat Kodra, Volkan Dudu, Yüksel Kaleci, Nevzat Ünlütürk, Abdullah Bahadır Alperen, Davut Haskırış, İbrahim Özbay, Adem Yurdakul, Ali Uçak, Seçkin Odabaşı, Afşin Birben, Ahmet Kürşat Azkur, Bülent Maşaoğlu, Derya Bulut, Bahadır Bumin Özarslan, Ahmet Yiğit Yıldırım, Turah Şahin, Filiz Kılıç, Emrullah Türe, Ahmet Savaş Çolak, Hüseyin Yıldız, Eyüp Gönültaş, Tarkan Toper, Pelin Yılık, Gökhan Türkeş Öngel, İbrahim Uzun, Murat Turna, Turan Şener, İbrahim Çiftçi, Mehmet Duygulu, İbrahim Ünal, Volkan Uygunuçarlar, Musa Küçük, Hasan Özarslan, Ömer Çağlar Yılmaz, Deniz Depboylu, Uğur Öztürk, Necmi Yıldırım, Serdar Soydan, İdris Aydın, Ahmet Selim Yurdakul, Cengiz Şahin, Fevzi Altuntaş, Yavuz Tellioğlu, Şahin Gürz, Beşir Tatar, Muhammed Köse, Hüseyin Edis ve Ömer Ekici" Partinin MDK asil üyeliklerine de Halil Öztürk, Niyazi Paksoy, Kürşat Türker Ercan, Duygu Kurban Gözüoğlu, Taner Gökçek, Muhammet Tekin, Cemil Yavuz Aksu, Emin Alper Öztürk ve Fazıl Çağrı Kuş seçildi.
Abdurrahman Başkan - 02.03.2021
TBMM Genel Kurulunda, tasarruf finansman şirketlerinin denetim altına alınmasını içeren kanun teklifi görüşülüyor
MHP Grubu adına konuşan Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan da bankacılık dışı finans sektörünün 2020 sonuçları incelediğinde finansal kiralama, faktoring ve finansman şirketlerinin pandemiye rağmen büyümeyi sürdürdüğünü anlattı.
Abdurrahman Başkan - 17.02.2021
Tasarruf finansman şirketlerinin denetim altına alınmasını içeren kanun teklifi, TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji...
Tasarruf finansman şirketlerinin denetim altına alınmasını içeren kanun teklifi, TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonunda kabul edildi.
Abdurrahman Başkan - 27.01.2021
TBMM Genel Kurulu
"Bilim ve teknoloji, toplumsal hayatı da etkileyen bir alana dönüştü" MHP Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan, teklifin tümü üzerinde grubu adına yaptığı konuşmada, 21.
Abdurrahman Başkan - 11.12.2020
TBMM Genel Kurulunda Ticaret Bakanlığı ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının bütçeleri görüşülüyor
"Son bir yıldır dünya olağanüstü bir dönem yaşıyor" MHP Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan, tüm dünyayı etkileyen Kovid-19'un dünya ve Türkiye ekonomisine büyük etkisi olduğunu belirterek son bir yıldır dünyanın olağanüstü bir dönem yaşadığını kaydetti.
Abdurrahman Başkan - 26.09.2020
MHP'de Elmalı İlçe Başkanı Hasan Sert güven tazeledi
Kongreye, MHP Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan, Korkuteli Belediye Başkanı Ömer İşlek ve çok sayıda davetli ve partili katıldı.
Abdurrahman Başkan - 26.09.2020
MHP Korkuteli İlçe Başkanlığına Medine Yapılmışev yeniden seçildi
MHP Korkuteli İlçe Başkanlığına Medine Yapılmışev yeniden seçildi. Recep Gürbüz Spor Salonunda gerçekleştirilen ve tek listeyle gidilen kongrede, Yapılmışev 386 delegenin 353'nün oyunu alarak, ilçe başkanlığına getirildi. MHP Antalya İl Başkanı Hilmi Durgun, kongrede, ilçe başkanı Yapılmışev ve yönetim kurulu üyelerine çalışmalarında başarılar diledi. Kongreye Merkez Yönetim Kurulu üyesi Özgür Bayraktar, MHP Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan, Korkuteli Belediye Başkanı Ömer İşlek, çok sayıda davetli ve partili katıldı.
Abdurrahman Başkan - 31.08.2020
Korkuteli'ne 14 aktiviteli sosyal ve eğlence alanı
Vali Yazıcı, AK Parti Antalya Milletvekilleri Mustafa Köse, İbrahim Aydın, MHP Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan ile davetliler, sunuculuğunu oyuncu Volkan Severcan'ın yaptığı törende mini bir Go-Kart turu ve ok atışı da yaptı.
Abdurrahman Başkan - 30.08.2020
Antalya Dijital Gösterim Merkezi'nde "Büyük Zafer" gösterildi
AK Parti Antalya Milletvekilleri Mustafa Köse, İbrahim Aydın, Tuba Vural Çokal ve MHP Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan da ziyarette yer aldı.
Abdurrahman Başkan - 11.06.2020
Rekabetin Korunması Kanunu'nda değişiklik teklifi TBMM Genel Kurulu'nda
MHP Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan da konuşmasında, teklifle kamu kaynaklarının daha verimli bir şekilde kullanılabilmesi için çeşitli düzenlemeler yapıldığını bildirdi.
Abdurrahman Başkan - 19.03.2020
TBMM Genel Kurulu
MHP Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan, sermaye artırımıyla bölgede ekonomik ve sosyal yapının iyileştirilmesinin öngörüldüğünü söyledi.
Abdurrahman Başkan - 21.02.2020
TBMM heyeti, Alvimedica'nın İtalya'daki Türk tıbbi cihaz üretim tesislerini ziyaret etti
Alvimedica'nın tıbbi cihaz üretim tesislerini ziyarette, AK Parti'den Düzce Milletvekili Fahri Çakır, Mersin Milletvekili Hacı Özkan, İstanbul Milletvekili İffet Polat, Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan, İstanbul Milletvekili Osman Boyraz, Denizli Milletvekili Şahin Tin, CHP'den Adana Milletvekili Müzeyyen Şevkin, MHP'den Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan ve İyi Parti'den Denizli Milletvekili Yasin Öztürk de hazır bulundu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Abdurrahman Başkan Haberleri | Abdurrahman Başkan Kimdir - Haberler - Abdurrahman Başkan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Abdurrahman Başkan kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika gündem: BAKAN ÖZER: 198 SINIF YÜZ YÜZE EĞİTİME KALDIĞI YERDEN DEV
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.09.2021 02:27:02. #1.13#

title