Kılıçdaroğlu'nun 15 Temmuz'da Çekilmiş Fotoğrafı Ortaya Çıktı - Haberler
Haberi Paylaş

Kılıçdaroğlu'nun 15 Temmuz'da Çekilmiş Fotoğrafı Ortaya Çıktı

Haberler.com - Haberler | Güncel

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, 15 Temmuz darbe girişimi sırasında, muhtemelen 16 Temmuz sabahı televizyon başında çekilmiş fotoğrafı ortaya çıktı.

15 Temmuz darbe girişiminin ilk saatlerinde İstanbul'a gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Atatürk Havalimanı'ndan Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu'nun evine geçmişti.

Geceyi burada geçiren Kılıçdaroğlu'nun fotoğrafı ortaya çıktı.

15 TEMMUZ FOTOĞRAFI

Fotoğrafta Kılıçdaroğlu'nun, İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat ile birlikte CNN Türk kanalını izlediği, o sırada ekranda köprüdeki darbecilerin teslim olma görüntüsünün yer aldığı görülüyor.


"BELEDİYE BAŞKANIMIZIN EVİNE GİTTİK"

Hatırlanacağı gibi Kılıçdaroğlu, 15 Temmuz'da yaşadıklarını anlatmış ve geceyi Bakırköy Belediye Başkanı'nın evinde geçirdiğini doğrulamıştı.


Kılıçdaroğlu, 15 Temmuz gecesinde neler yaşadığını şu sözlerle anlattı:

"21.50 uçağıyla Ankara'dan havalandık. İstanbul'a 23.00 sıralarında indik. Uçak indikten sonra askeri müdahaleden söz edildi. İnanamadım… Darbeye karşı olduğumuzu ifade ettik. Ankara'ya dönmek için bekledik. Havalimanı dışına çıkmanın da tehlikeli olabileceği ifade edildi. Oradan Bakırköy Belediye Başkanımızın evine gittik. Orada darbeye karşı olduğumuza yönelik kısa bir metin hazırlayıp medyaya gönderdik."

Görüntü sosyal medyada gecenin gündemi oldu. İşte bazı sosyal medya mesajları:Kılıçdaroğlu'nun 15 Temmuz'da Çekilmiş Fotoğrafı Ortaya Çıktı
Haberler.com - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım