Kahramanmaraş Ülkü Ocakları Kınadı - Haberler
Haberi Paylaş

Kahramanmaraş Ülkü Ocakları Kınadı

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel
Kahramanmaraş Ülkü Ocakları Kınadı

Kahramanmaraş Ülkü Ocakları, Diyarbakır’ın Lice ilçesine bağlı Yolcatı köyünde PKK için yapılan mezarlığa Mahsun Korkmaz’ın heykelinin dikilmesine tepki gösterdi.

Kahramanmaraş Ülkü Ocakları, Diyarbakır'ın Lice ilçesine bağlı Yolcatı köyünde PKK için yapılan mezarlığa Mahsun Korkmaz'ın heykelinin dikilmesine tepki gösterdi.

Kahramanmaraş Ülkü Ocakları binası önüne düzenlenen basın toplantısına, MHP İlçe Başkanı Mustafa Bastırmacı ve partililer katıldı.

Sloganlar eşliğinde kürsüye gelen Kahramanmaraş Ülkü Ocakları Başkanı Mesut Kaplan, "Candan aziz vatanımız dış güçlerin ve içerideki destekçilerinin iştirakiyle teşkil edilmiş fitne ve husumet cephesinin kuşatması altındadır. Milli iradeyi sadece oydan ibaret gören, mukaddes değerlerimizi hiçe sayan, milletimizin dini duygularını sömüren iktidar ülkemizi bölünmenin eşiğine getirmiştir" dedi.

Kaplan, konuşmasının devamında; "İhanet zincirinin son halkası ise Diyarbakır'da açılan terörist mezarlığına vatan haini bir insan müsveddesinin heykelinin dikilmesi olmuştur. Türk tarihi bugüne kadar koltuklarını korumak uğruna iradelerini dış güçlere teslim etmiş, milletinin değil hamilerinin emrine amade olmuş pek çok yönetici görmüştür. Ancak hiç bir dönemde ihanet bu kadar açığa çıkmamış, Türk Milleti ve Devleti hiç bu kadar aciz bir duruma düşürülmemiştir. Bugün geldiğimiz noktada milletimize hizmetle yetkilendirilenler Amerika ve İsrail'in payandalığı için yarışa girmişlerdir" ifadelerini kullandı. - KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş Ülkü Ocakları Kınadı

Kahramanmaraş Ülkü Ocakları Kınadı

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
title