"Keşke Yunan Galip Gelseydi" Diyen Kadir Mısıroğlu, Yoğun Bakıma Kaldırıldı!

"Keşke Yunan Galip Gelseydi" Diyen Kadir Mısıroğlu, Yoğun Bakıma Kaldırıldı!

Bir süredir şeker hastalığı nedeniyle tedavi gören Kadir Mısıroğlu, yoğun bakıma alındı. Mısıroğlu'nun rahatsızlığının yeniden nüksettiği ve tedavi için hastaneye kaldırıldığı ifade edildi.

Açıklamarıyla birçok kesim tarafından eleştirilen Kadir Mısıroğlu, yoğun bakıma kaldırıldı.

"DUA BEKLİYORUZ İNŞALLAH"

Kadir Mısıroğlu'nun manevi torunu Nurullah Mısıroğlu Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Kadir Mısıroğlu için sevenlerinden dua istedi. Kadir Mısıroğlu'nun torunu paylaşımında, "Kıymetli Üstad Kadir Mısıroğlu takipçileri, Üstadımız şuan "Yoğun Bakım"da, bütün muhibbândan duâ bekliyoruz inşaallah. Kıymetli Dostlar, bu ilânı yayalım mı diye sual edenler olmuş. Tabi ki yayabilirsiniz. Dua ordumuz ne kadar çok olursa o kadar iyi, inşaallah." ifadelerini kullandı.

"KEŞKE YUNAN GALİP GELSEYDİ" DEMİŞTİ

Kurtuluş Savaşı ile ilgili olarak sarf ettiği "Keşke Yunan galip gelseydi" ifadeleriyle tepki çeken kısa süre önce de "Türkçüler, Ziya Gökalp'i adam zanneder, bir Yahudi'nin sistemini Türkiye'ye adapte etmiştir" sözleriyle gündeme gelmişti. Diyanet İşleri Bakanı Ali Erbaş'ın Kadir Mısıroğlu'na üniforması üzerindeyken gerçekleştirdiği ziyaret de uzun süre gündemde kalmıştı.

YORUMLAR (52)

  • MUTTAKİ MUTTALİP:
    Eeee Üstadım! Sen misin, kimsenin bilmediği veya üstü örtülmüş hakikâtleri haykıran! Sen misin, düşmanın büyüğü ile savaşan! Sen misin, “resmî” denilen tarihteki sahtekârlıkları delillerle ispatlayıp ezber bozan! Sen misin, vesikalarla tarihe damga vuran, tarihi titreten! Sen misin, rejim tarafından pısırıklaştırılmış-susturulmuş, “Yurtta Sulh, Cihanda Sulh” teranesiyle uyutulmuş Millete, cesaret ve celâdet zerk eden! Sen misin, gençliğin fikrî ve ahlâkî olarak hayra temâyul etmesinde, en büyük hisse sahiplerinden biri olan! Tabii saldıracaklar… Tabii menfaatlerinin, rantlarının peşinde koşacaklar…
    HAYRULLAH: İmansız gâvur hep aynı şeyleri tekrarlayıp duruyorsun...Sen kötülediğin , karaladığın o alım kişinin kesip attığı tırnağı kadar bile olamazsın.
    REALİST: Maras Dondurmacisi resmen, tescilli (Istanbul Universitesi Psikiyatri Klinigi) zir deli. 70 li yillarin basinda CEZA EVINE kapatildi. Akli dengesi yerinde olmadigi görülüp Bakirköy Ruh ve Sinir Hastaliklari Hastahanesin de tedavi gördü. Başın dan eksik etmedigi misir püsküllü fes ten de belli zaten akildan noksan oldugu.
Tüm 52 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.